Kilargo Sp. z o. o.

Chechło Pierwsze

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

anonim 2010-10-07 16:46
niestety pracuje w tej firmie 2 rok,na stanowisku mniej ,więcej produkcyjnym,nie polecam tej firmy absolutnie,ludzie na produkcji to porostu bydło do (usunięte przez administratora) , oczywiście z mojej strony szacun wobec nich,ja osobiście nabawiłem się już nerwicy niedużo mi brakuje żeby wpaść w alkoholizm lub depreche, śmietanka typu brygadzistki + kierowniczki to coś bez nazwy jedna lub dwie osoby z tej ekipy są w porządku, reszta to głównie brygadzistki prześcigające się w wydajnościach, i wchodzenie kierownikowi w dupę,kierownicy zresztą też, wiadomo waszym kosztem,jest koniec sezonu także zobaczymy jak to będzie za pół roku, robią drugą chale produkcyjną może się coś zmieni na lepsze ale śmiem wątpić raczej,o swoim stanowisku niestety nie moge się wypowiedzieć bo bym szybko został zidentyfikowany ,a na produkcji już czytaliście coś na ten temat.pozdro dla szarej strefy kil.
kaliszanek 2010-10-27 11:07
ej bo ja juz nie moge wybrzydzac i musze pracowac byle gdzie....jak mozna sie tam dostac, podobno jakies agencje pracy zatrudniaja do nich, jakie? wiecie moze i ile mozna zarobic?
anonim 2010-11-21 21:16
jest oki
anonim 2010-12-19 11:05
popieram
### 2010-12-19 12:44
racja
do wszystkich 2011-03-06 23:45
na ktorej zmianie jest najlepiej ?? a na ktorej najgorzej ?
anonim 2011-03-31 12:34
To prawda nic się nie zmieniło i raczej się nie zmieni
anonim 2011-07-09 22:19
pracowałem tam wiele lat ,na rużnych zmianach,to bedzie dobry zakład ale trzeba wiele zmienic ,kierownicy, ,,najgorsze,,brygadzistki niech robia na produkcji.wybrac nowych ,młodych ,nie skrumpowanych na wazne stanowiska,inaczej (usunięte przez administratora) ibrak kultury kierownictwa będa wizytowka kilargo.
anonim 2011-08-20 13:30
Jest (usunięte przez administratora)ale bez przesady!!!! ta praca poprostu nie jest dla wymalowanych lalek barbi z tipsami!!! chociaż pracowała (usunięte przez administratora)w tym sezonie i dawała rade;))) mi się podoba, tylko trzeba się nie bać i ryknąć od czasu do czasu, jak ktoś ryczy na ciebie!!! Proste?? proste!!! znajomości nie mają znaczenia!!! każdy sam pracuje na swoją opinię!!! jak się ścieme wali całe 8h to wkońcu kierownik zmiany bądź brygadzistka to zauważy no i przejebka!!!! jedyne co mnie wkurwia w tej firmie to fakt, że plotki roznoszą się szybciej niż w internecie!!
pracownik 2012-02-19 19:59
Nikt ci nie obieca tak jak w Kilargo ! Niestety na obietnicach zawsze się kończy.Pani Kierownik Zakładu obieca wszystko, a potem tylko się uśmiecha i dalej obiecuje, ale na następny sezon.Dziwne że jej nos jest wciąż taki sam..Przepracowałem tu trochę lat i odszedłem zirytowany ale odetchnąłem.Byliśmy traktowani przez jak bydło przez brygadzistki.Jedyna osoba na produkcji która ma w sobie człowieczeństwo to facet-brygadzista-dziękuje Panu.Zarobki bardzo kiepskie, ludzie z łapanki-spotkasz tu narkomana i kryminalistę.Atmosfera fatalna.żegnaj Kilargo!!!
magazynio 2012-03-11 22:42
Praca na produkcji faktycznie nie jest rozwojowa - jak to na taśmie, ale praca w magazynie jest ok - morzna nauczyc sie obbsłógi skanera i ciongle cos innego sie dzieje. szef magazynu tesz jest spoko koleś narazie. Nie płacą zbyt wiele ale gdzie w Kaliszu jest lepiej. Ludzie nażekają a ja uwarzam ze nie jest najgorzej
anhela 2012-03-16 15:42
A przyjmują jeszcze do kilargo??
pracownik 2012-03-18 13:59
Pracowałem na wszystkich zmianach i potwierdzam że wcale nie jest źle. Ale zawsze trafi się jakaś ofiara której się nie chce pracować więc wymyśla jaka to krzywda mu się dzieje.
Anonim. 2012-03-21 14:57
Dziękuję za potwierdzenie mojej tezy kolego. :) praca nie jest zła, niektórzy narzekają, bo chyba nigdy tak na prawdę się nie narobili, co do zarobków, są niskie nie powiem, że nie, ale ujdzie w tłumie. :)
wicia888.00 2012-04-14 14:24
wiecie co ja tam pracuje czwarty sezon i nie narzekam. Na pewno pensji
nie ma 900zł tylko więcej i jak komuś się chce pracować to pracuje wszędzie , ale przychodzą juz takie lesery do pracy że szkoda gadać. Jedno co mi się nie podoba to praca w święta i weekendy. Gdy święta wychodza w tygodniu zabieraja dzień z urlopu za który nie zawsze płacą.Ja na swojej zmianie mam super ludzi zawsze znajdzie się jakas czarna owca ale nie jest najgorzej
Życzliwa 2012-04-24 12:07
Praca nie jest zła,pensja też nie jest najgorsza już nie róbcie z tego zkładu jakiegoś obozu pracy,bo praca jest naprawde fajna,ja na swojej zmianie mam fajowych ludzi,no oprocz jednej która ostatnio przegina z obgadywaniem ludzi,może to nie bedzie miłe z mojej strony bo jestem nowa na tej zmianie ale już zdążyłam sie poznać na tej osobie chodzi mi o (usunięte przez administratora) która nosi kitke i ma zrobione blond pasemka.Jak tak dalej będzie robiła to sie w końcu obróci przeciwko niej,bo ona wcale nie jest taka miła na jaką wygląda.
6 2012-04-24 12:44
Masz racje
wc 2012-05-28 23:08
Magazyn jest ok - można się dogadać z kierownikiem( usunięte przez administratora )
:) 2012-06-04 13:45
Nie porównuj magazynu do produkcji.Przyjdz tutaj a zobaczysz jak jest naprawę.
anonim 2012-06-20 12:26
może i szału nie ma, ale ludzie, jak wam nie pasuje, to po co się męczycie, a potem narzekacie na forum?
mi zdażało się pracowac w gorszych miejscach, a tutaj nie jest tak zle jak wszyscy mowia. praca jak praca- natyrac sie trzeba, ale nic za darmo przecierz nie ma.
;) 2012-06-20 22:58
Narzekamy na forum, bo od tego to forum jest.
anonim 2012-06-22 12:12
narzekaja, to stare babcie u lekarza w poczekalni. praca jak to praca- lepiej miec niz zebrac na ulicy.
po co narzekac? to i tak nic nie da. lepiej sie przylozyc i robic dobrze to wszyscy beda zadowoleni.
Koleżanka 2012-06-23 19:06
No właśnie zgadzam sie z nią,jeśli nie podoba nam sie cos w drugiej osobie to najlepiej podejsc i jej o tym powiedziec a nie pisac na stronie bo tak to kazdy potrafi,a czasami lepiej trzymac jezyk za zebami.A co do malej jesli mysle o tej samej bo jest tylko jedna taka na zmianie to jest bardzo fajna dziewczyna robotna i zaradna,moze ktos jej tego zazdrosci.Ja ja lubie przynajmniej nie chodzi i nie obgaduje ludzi jak inni.Pozdrawiam.
koleżanka 2012-06-24 20:21
ja sobie chwale prace w tym zakładzie ale zgodzę się są osoby których nie lubię bo przyszli pierwszy sezon i się panoszą ja by pracowały nie wiem jak długo to że stoją na jednym stanowisku to myślą że kimś są chodzi mi o te młode osoby bo nie są niczego nauczone i trzeba za nich pracować chodzi mi o zmianę ,a co do brygadzistek to są spoko
odpowiadam 2012-06-25 10:34
po to jest forum aby mozna czy pochwalić czy tez skrytykować i kazdy robi to względem swoich odczuc a nie widzimisie.W ten sposób przyszły pracownik może sobie sam naswietlic sytuację o firmie.
anonim 2012-07-06 10:16
praca na produkcji jest ciezka, ale do pracy w kilargo nie zmusza. da rade wytrzymac. polecam isc na produkcje ze znajomym - zawsze bendzie razniej i bendzie z kim ponarzekac. : )
lollll 2012-07-25 17:19
[usunięte przez moderatora] ogólnie praca tam mi się podobała.. czasami zapierdziel był czasami luzik ;) najlepsza zmiana z panią Asią i panią Irenką:) i tyle miłych ludzi tam poznałam :)
PS.\" Looody\" łączą ludzi hehe ;D
Złota 2012-07-26 01:12
Nienawidzę tej pracy ! Pracowałam tak kilka miesięcy i było to dla mnie koszmarem.
życzliwy 2012-08-13 13:11
Nie przesadzaj człowieku. Wszędzie jest tak samo. Takie mamy czasy, a miała być druga Irlandia, tak jak to niektórzy obiecywali. Najważniejsze, że jest jakakolwiek praca, bo pewnie niedługo będzie jeszcze gorzej.
grubcio 2012-08-22 16:19
Musze przyznać, że rekrutacje sa naprawdę prowadzone profesjonalnie. Startuje na automatyka. Są bardzo ciekawe testy praktyczne, pierwszy etap to rozmowa, rzeczowa rozmowa z miłą Pania. Z tego co słyszałem to w dziale technicznym pracuje sie ok, dużo pracy ale tez duzo wyzwań i mozna sie sporo nauczyć. Czekam na odpowiedź z ich strony.
stop 2012-09-13 12:00
Witam, wszystkich komentujących. Zgodnie z hasłem STOP POMÓWIENIOM przypominam wszystkim autorom komentarzy typu \"oszust\" itp., iż mogą oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za oszczerstwa którymi się posługują. Zostałeś oszukany? - czemu tego nie zgłosisz do odpowiednich służb? Czy nie jest czasem tak, że czujesz, iż nie masz tak naprawdę podstaw by formułować takie oskarżenia? W Internecie próbujesz anonimowo (podkreślam - pseudo anonimowo) oczerniać ludzi czy firmy, nie mając ku temu podstaw. A może takie komentarze są nieczystymi zagrywkami konkurencji? Pozostawiam to do oceny czytającym. Spróbuj dwa razy pomyśleć zanim będziesz publicznie krytykował.
fishbone 2012-10-04 19:18
Witam.I jak?Odezwali się?Jakie zarobki zaproponowali?Jak wygląda rekrutacja na brygadzistę?
pytajnik 2012-10-31 13:41
Witam. Wasze wypowiedzi dotyczą stanowisk w sumie produkcyjnych albo pokrewnych.Czy może ktoś napisać jak wygląda praca od strony handlowców itp? Jakie są warunki, standardy, wynagrodzenia? Będę zobowiązana.
$$$ 2012-12-04 11:39
No właśnie. Powtórzę pytanko po koledze. Wiecie jak tam się żyje handlowcom???
Janko Bzykant 2012-12-05 00:44
A jak ma być handlowcom? Tak samo, jak w innych spożywkach. Luzik jest. Każdy z Was handlowców uważa, że umie handlować wszystkim, mydłem, powidłem, lodami i (usunięte przez administratora). A jak mu coś akurat nie halo, to po trzech miechach ląduje w innej firmie. To tylko na produkcji trzeba się "zlochać" i trwać, i trwać Q J mać.

PS. To nieprawda, że nadzieja umiera ostatnia. Rozpacz trwa jeszcze na posterunku.
es 2012-12-07 21:39
O produkci piszecie dużo złego - że ciężko, że ludzie, że brygadzistki, że liniowe, że kierownicy. A jak jest w innych działach??? magazynah, transporcie?/
Były pracownik sezonowy 2012-12-24 11:15
W Kaliszu na produkcji też nie jest różowo w sezonie ale można dać radę. Damy radę...
ktosiek 2013-01-02 12:58
No pewnie, ze damy rade:)
olczyca 2013-02-20 21:01
A jak jest w laboratorium??
ALa98 2013-02-22 10:11
a jak tam rekrutować?
Marcel 20 Nowotko 2013-02-23 20:14
Chyba raczej kandydować albo aplikować, w ostateczności "być rekrutowanym", jeśli już koniecznie rekrutacja ci pachnie?
sezon 2013 2013-04-27 17:57
hey ludki!

Czy moze ktos mi napisać ile płacą w tym roku na godzine? Ile można tam zarobić, i jak wywgląda robota? Soboty-niedziele-wolne?

pozdrawiasy dla pracujących tam! Mysle że ktos szczerze opisze...
Pracujący 4 Sezon 2013-05-16 14:55
Witam wszystkich
W końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , się znalazł
długo czekaliśmy na ten dzień panie (usunięte przez administratora) miejmy nadzieje ze ogarnie pan cały ten wczesniejszy syf na tej zmianie bo to co się dzieje to jedna wielka porażka Pozdrawiam Ogolnie co do pracy to nie jest Cięzko zalezy gdzie się stoi ogolnie jest Lajcik są dni ze idzie sie narobic ale wiekszosc jest lajtowych a zarobki jakie sa takie są
qba 2013-06-03 21:51
Robiłem w magazynie ale robota cienżka zeszłego roku ale kierownik ok ale zimno i robić trza. ogulnie niejest
6 miesiecy w Kilargo 2013-07-18 20:36
Kasa: Marna, 8,55/h brutto, plus (jeśli mnie pamięć nie myli) 25% za nocki. Miesięcznie przy zerowej absencji około 1225 PLN netto.
Robota: Nie jest ciężka, jak piszą niektórzy.
Podejście do pracowników: Nie najgorsze, można się dogadać z przełożonymi. Jeśli jest presja na wyrobienie planu, a zasoby ludzkie ograniczone - gorzej, ale nie jest tak, że się z pracownikiem w ogóle nie liczą.

Ogólnie obciążenie pracą OK, atmosfera naprawdę dobra (chodzi o innych pracowników). Jednak jak na 3-zmianową pracę płaca zdecydowanie za niska. 1200PLN/msc przy 10% bezrobociu jest akceptowalne w lekkiej-średnio ciężkiej pracy na 1, 2 zmiany. 3 zmiany, a czasami (w razie potrzeby) 4-brygadówka jest w stanie po dłuższym okresie czasu odbić się na zdrowiu. Nie za takie pieniądze... No i motywacji pensja również nie podnosi (usunięte przez administratora). Stąd szukam czegoś innego.

Jeśli o wady idzie, to powinienem jeszcze napisać, że nie można polegać na słowie danym przez przełożonych.
Tzw. "kliki" czy też grupy znajomych przełożonych występują, jak w każdej większej firmie. Taka już specyfika naszego rodzimego rynku pracy. Na szczęście polityki za 1200 PLN nie chce się niemal nikomu uprawiać, więc donosicieli i fałszywców relatywnie mało. Niemniej tym, którzy się do powyższej oceny kwalifikują (usunięte przez administratora).

Pozdrawiam sezonowiczów.

PS.
Zapomniałem o jeszcze jednym minusie - mało ładnych dziewczyn ;) .
6 miesiecy w Kilargo 2013-08-02 06:06
Ciekawe rzeczy piszesz. Moje zdanie na temat firmy jest zupełnie inne. Czyżby aż taka różnica między zmianami? U kogo robisz?
sezonowiec 2013-08-12 21:22
Niedawno zwalniali, teraz przyjmują do roboty - dopóki ludzie bendą się tak dawać ciągnąć na smyczce to tam nigdy nie będzie lepiej. Ludzie zrozumcie to. Potem przychodzicie i narzekacie
kulibrodaczerwonysmok#*)! 2013-08-22 06:51
A jak wygląda robota w chechle pod Pabianicami???bo słyszałem że lipa ,?wprawdzie robiłem tam ale z 9lat temu było w miare oki
kacha 2013-08-29 23:23
Przyjmują/zwalniają/agencja/przyjmują z powrotem - istny kabaret. Mało zresztą dowcipny,
anonimowy anonim 2013-10-22 21:50
Umowy są tak samo co roku. Do lipca jeszcze jakoś tak na miesiąc się dostaje, ale później umowy przedłużają tylko co tydzień więc nie wiadomo czy szukać innej roboty czy czy przedłużą, no i po 3 umowach z Kilargo zatrudniają przez pośrednika, istne cyrki. Roboty trochę jest, ale to zależy na jaką zmianę. Moja zmiana jak robiłem na 2 hali sandwiche wyrabiała z różnymi drobnymi awariami np 10 palet a poprzednia 5-6 bez żadnych awarii, więc to tylko kwestia na jaką zmianę traficie, bo ja właśnie trafiłem na tą z "postrzelonymi" kierownikiem i brygadzistą i takie limity na nas wymagali, a inne zmiany miały prawie, że luzik. Generalnie nie jest źle. Czasem jakaś maszyna strzeli to i pół zmiany pracuje się z innymi pomagając tylko, czasem nawet 2 osoby niosły jeden worek śmieci, czasem wyślą na magazyn żeby ręcznie kontener załadować, także zdarzają się nawet dni gdzie sie za bardzo nie narobi. Atmosfera na ogół jest fajna, z liniowymi idzie się dogadać ludzie z produkcji też w porządku, czasem jak się maszyna zatnie (usunięte przez administratora) i zmiana toczy się dalej. Do hałasu panujacego na hali można w kilka dni sie przyzwyczaić
Zostaw swoją opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kilargo Sp. z o. o.