Kilargo Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

Bardzo dobra firma! Zacznę od profesjonalnie przeprowadzonej rekrutacji. Już na rozmowie można było wyczuć, że niekorporacyjne środowisko to duży atut firmy. Wynagrodzenie adekwatne do sytuacji rynkowej i kwalifikacji - jestem z niego zadowolona. Możliwość rozwoju, rzeczowi, konkretni ludzie, często z ogromnym doświadczeniem i z umiejętnością i chęcią dzielenia się wiedzą. Firma dobrze prosperuje, dzięki czemu czuję stabilizację zawodową. Oby tak dalej!

@Dorota

Zero standardów, mimo że coś jest tworzone ale to tylko opisywanie stanu obecnego. Zero refleksji nad poprawianiem jakiegokolwiek przepływu informacji, jedna wielka gonitwa. Ale przecież ten biznes tak wygląda, to można tylko usłyszeć. Jeśli ktoś lubi tak pracować to OK :)

pracowałam tam parę Lat wstecz.czytam opinie.Zawsze tam się pracowało na pełnych obrotach Ale wiedziałam za co jak dostałam wypłatę.Teraz pracuje w innym zawodzie i praca w kilargo to nic.nigdzie nikogo nie posądza idziesz do pracy pracować nie dłubać w nosie. Tam pracowały normalni ludzie nikt się nie wywyższał nie plotkował nie rujnował czyjeś psychiki nie wykorzystywał nie wmawiał ci że jesteś do niczego i pracuj na czarno bo nic ci się nie należy.Szukam pracy i rozważam Kilargo.

Miła
@Monika

A mam pytanie jaka jest umowa jak sie tam pracuje

HC

Pracownik. Potwierdzam Twoje słowa. Pracowałem w Kilargo - FF Marka Własna 1,5 roku - świetny okres :). Słyszałem przed przyjściem do pracy różne opinie, przekonałem się że jest ok. Fajna atmosfera na produkcji, sympatyczni ludzie na wszystkich zmianach - Dyro z potężną wiedzą techniczną i praktyczną - było się od kogo uczyć -:). Gdyby nie moja świadoma decyzja o wybraniu innego kierunku, pracowałbym tam do dzisiaj. Labo Kalisz ok. Polecam firmę!!!

@Gość

pensja jest ok, premie uznaniowe były miłym zaskoczeniem przez ostatnie miesiące, pogoda służy

NU Nowy wpis

Cześć, taki młodszy laborant to jakie warunki ma do spełniania, żeby w ogóle się zakwalifikować? Pytam tutaj, bo jak klikam w ofercie to mi mówi, że oferta nie jest już dostępna, ale poczytać i tak chce. Często szukają?

Rrr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jak wyglądają zarobki na stanowisku specjalista ds.logistyki? Jak długo trwa okres wdrożenia nowego pracownika i czy szkolenie wprowadzające faktycznie jest kompletne, że nowy pracownik spokojnie daje sobie po nim radę samodzielnie? Jak dużo osób pracuje w tym dziale? Jaka atmosfera panuje w konkretnie tym dziale? Pozdrawiam:)

UY Nowy wpis

Rozwój bez dodatkowego stresu? Być może to coś dla mnie w takim razie ale ja również jak poprzednik o sprzedaży myślę, od paru dni oferta wisi. Możecie opisać bieżący zakres szkoleń? Jakie wyniki finansowe średnio udaje się teraz wyrobić na dziale?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Szukają kogoś do rozwoju opakowań? Widziałam na ich stronie, ale ogłoszenie nieaktywne od ponad roku. Jak wygląda praca w tym dziale? Ktoś podzieli się opinią? Alternatywnie interesuję się sprzedażą, ale też nie wiem czy kogoś szukają, bo ogłoszenia na stronie są stare, a nie znalazłam nowych w internecie. Jak wygląda struktura sprzedaży? Czy to rozbudowany dział? Z góry dziękuję za pomoc!!

Key Account Manager

Pierwszy etap z business HR partner. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze bez oklepanych HR-owych pytań. W przeciągu tygodnia powrót z informacją o kolejnym etapie. Na drugim etapie merytoryczna rozmowa z dyrektorem działu, czuć profesjonalne podejście do tematu. Niestety, minął już ponad miesiąc od ostatniej rozmowy a kontaktu ze strony HR już nie było. Uważam, że na odpowiedź zwrotną zasługuje każdy kandydat, niezależnie od stanowiska na które aplikuje. Domyślam się, ze proces rekrutacyjny został zamknięty i nie spełniłem wymagań potencjalnego pracodawcy lecz to tylko domysły.

Czy zamierzają państwo usprawnić komunikację z kandydatami?

IX

Napiszcie jeszcze parę słów o tym dziale IT proszę. Teraz niedawno napisano, że zdaje się być pomocny, a jak się w nim pracuje? programisty IFS poszukują do niego, szkoda ze to tryb stacjonarny, bo niestety jestem spoza Łodzi. Zdalnie nie ma opcji? Opowiecie mi o tak o tej pracy? spełniam wymagania, może kiedyś zmienią tryb?

Była
@IX

Jeszcze ponad rok temu tryb pracy był hybrydowy, praca w biurze co drugi tydzień, myślę że warto wysłać CV i zweryfikować :) Dział IT kameralny, z mojej perspektywy zgrana ekipa. Biznes zarówno mógł liczyć na wsparcie od strony typowej on site jak i przy wszelkich potrzebach związanych z dostosowaniem systemu ERP do nowych potrzeb czy usprawnień oraz zmieniających się przepisów podatkowych. Firmę z perspektywy czasu postrzegam jako innowacyjną więc jak ktoś chce to można się rozwijać a przy tym bez dodatkowego stresu.

Była

Bardzo fajna, uporządkowana firma, która nie powinna mieć kompleksów w stosunku do międzynarodowych organizacji. Dobrze ułożone procesy, pomocny i znający się na swojej pracy dział IT, atmosfera przyjazna, niekororporacyjna co oceniam na plus. Miło wspominam przepracowany czas w tej firmie.

Czy pracownicy w Kilargo Sp. z o. o. dogadują się między sobą?

Raczej obgadują. Takiego krętactwa nigdzie indziej nie uraczysz. A odwrócisz się i poczujesz nóż w plecach.

@Nick Pewnie nigdzie nie jest idealnie..czy mogę prosić o dodatkowe informacje? Ogłoszenie dość ciekawe choć wymagania bardzo wysokie. Jak wygląda proces on-boardingu? Jaki procent możliwy pracy w HO? Jakie warunki pracy w miejscu biurowy? Czy każdy ma swój pokój czy raczej open space? Strefa relaksu? Praca 8 godzin?Czy premie są w zasięgu możliwości?Wartościowe szkolenia?

Renia

Jak już będziesz udzielać odpowiedzi na tamte zapytania od jednego kandydata to możesz wprost napisać także jakie w ogóle sytuacje masz teraz na myśli podczas pisania o jakimś nożu na plecach? O jakiś konkretny projekt chodzi lub okoliczność? to jednorazowa sytuacja?

WT

Nóź na plecach? Akurat szukają specjalisty ds. komunikacji. Może wystarczy sama rozmowa, żeby jakoś atmosferę załagodzić? :D o ile faktycznie jest jakaś gorsza? A wiecie za jaka kasę teraz można pracować przy tym HR i Marketingu? Myślę czy by nie spróbować a nie piszą wprost

Jasność

Hej, a jak to wygląda ze strony jakości? Jakieś opinie, jak atmosfera? Zakład w Chechle

@Jasność

też ciekawa jestem odp, zastanawiam się na jej brakiem. W Chechle ile osób na tym dziale pracuje, że nie ma odpowiedzi? i czy warunki pracy bardzo się różnią ze względu na lokalizację? pracował ktoś także w Kaliszu, żeby móc mieć odniesienie?

odp
@Teresa

Nie ma odpowiedzi, bo nie ma się czym chwalić. Rotacja na maksa, ciągle mało ludzi, przez to pracy więcej, atmosfera fatalna, z Chechła dużo osób zrezygnowało nawet z imprezy firmowej to też o czymś świadczy

Hanka
@odp

Czesc. Po perwsze to rozmawiasz z BOTEM GoWork, ktory sztucznie generuje tematy do rozmowy. Sztuczna inteligencja zeby wywolac temat. Ten portal zarabia pieniadze za mozliwosc moderowania dyskusji. Tez tu pracuje i z tego co wiem to atmosfere tworza ludzie. Ja jestem zadowolona z pravy a czesc osob z mojeho dzialu nie piszlo na impreze firmowa bo mieli w tym czasie (usunięte przez administratora) Kazda firma ma jakies wady. Sa tez zalety pracy tutaj.

@Jasność

Atmosfera jest miła weseli liderzy. Jak w każdej firmie praca to praca nie ma obijania ale jest odpowiednie wynagrodzenie i piękne premie uznaniowe

@odp

Pewnie po przejściach jesteś. Nie wnikam . Kiedyś może było nieciekawie pracuje tu około 10 lat widzę dużo zmian na lepsze rotację wszędzie są pokolenie Z wkracza na rynek to wszystko im się należy małym kosztem najlepiej aby pieniądze same na Kato wpływało . Jeśli ktoś chce pracować uczyć się i naprawdę mu zależy odnajdzie swoje miejsce i stanowisko tutaj. Bankiet wyjątkowo w tym roku był w maju i pokrył się z terminami komunii Świętej u niektórych a pracują tu ludzie z całego województwa więc temat zamknięty.

?

Jaka temp. jest na hali produkcyjnej?

Mirek

Zależy na jakiej części. Zazwyczaj od -10 do ok 15

@Mirek

Nie za szerokie te widełki? Jak warunki w otoczeniu są dostosowywane do poszczególnych temperatur? Każdy da radę?

@?

Jakieś 15 stopni, ogólnie nie jest zimno, nie ma co się tego obawiać :)

Mania
@?

Na hali 20 stopni Gdzie miksowane są lody 8 -10 stopni Na magazynie hartownia -40

Mona

Witam . myślę nad podjęciem pracy . na produkcje . Jak tam praca wyglada ? i czy to prawda co ludzie mowia . że za soboty nie placa tylko trzeba je odbierac w tygodniu ?

Byk

Jak się pracuje w dziale księgowości? Bk ck jakiś czas pojawią się nowe ogłoszenie. Taka rotacja czy rozwój firmy?

Jonas
@Byk

Z tego co wiem, to zespół jest stały. Ostatnie ogłoszenie było publikowane dawno temu, co sugeruje, że rotacja jest niska.

@Jonas

Rotacja może i niska a co z rozwojem? Jak praca tam na dziale wygląda, nie ma jej za dużo, że nie reflektują utworzenia nowego stanowiska? A jak to wygląda na innych działach? Jaka perspektywa na rozwój?

A jak pracuje się w biurze w Łodzi na ul. Piotrkowskiej?? Chodzi o dział kontrolingu/ finansowy/ analiz. Zarobki, zespół, możliwości rozwoju, atmosfera?

Małgorzata

Witam, czy ktoś jest w stanie mi wskazać, ile aktualnie ma szansę zarobić tam kierownik produktu? Może ktoś pracował albo po prostu wie, jak to się przedstawia. Mam nadzieję, że to nie jest żadna tajemnica. Jednak widełek nigdy podanych nie widziałam, dlatego pytam.

Wilczenzo

Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda praca PH/RKS? Stawki, auto, klimat wśród działu sprzedaży? Z góry dziękuję za opinię

Czy pracodawca oferuje parking dla zmotoryzowanych dla pracowników biura na Piotrkowskiej?

@Adam

Nic z tego :)

Teresa

A jakieś małe dofinansowania? Np., na dojazd? ;)

Kamil
@Adam

Oferują dla tych, którzy dostają auta. Pozostali zostawiają auta na darmowym parkingu, do którego się wjeżdża od strony ul. Narutowicza

Edyta
@Kamil

To chyba nie tak źle, co? A poza darmowym parkingiem są jeszcze jakieś inne benefity?

Tomex

Czy w zakładzie w Chechle Pierwszym jest dział badań i rozwoju produktu czy tylko w Kaliszu?

Na czym polega praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów z j. niemieckim?

Pracowałam kiedyś w Kilargo na tym stanowisku, ale z j. angielskim i cały czas dobrze wspominam te lata :) prowadzisz z konkretnym KAMem danych klientów, uczestniczysz w rozmowach handlowych, zajmujesz się dokumentami, reklamacjami i pracą w systemie. Ogólnie praca dynamiczna, za zespołem tęsknię do dzisiaj. Generalnie ciekawa praca, otwiera fajne perspektywy na przyszłość - jak u mnie. Polecam

@Ania

A możesz napisać jakie perspektywy masz w tym momencie na myśli? Jak długo pracowałaś, żeby tak skrzydła tu rozwinąć, bo rozumiem, że to znaczy, że jest to dobre miejsce na jakiś czas po prostu, nie na dłużej?

Hejka
@Ania

A mogłabyś doprecyzować, czy praca jest bardziej samodzielna tzn. Ty prowadziłaś rozmowy z klientami w j. angielskim i potem robiłaś dokumentację, czy od tego tego jest KAM, a Twoim zadaniem była tylko dokumentacja?

Xxx

Jak firma może dobrze prosperowac mając braki kadrowe jeśli w firmie są stałe rotację to odpowiedź sama się pokazuję że coś jest nie tak dla czego Nestle stale ludzi nie zatrudnia

Stefan

Jedyna prawdziwa rzecz w tej opinii, to że firma jest niekorporoacyjna. Tylko mówią to chyba ludzie, ktorzy nigdy nie poracowali w korporacji albo nie dali sobie tam rady. W korporacji przynajmniej są jakieś ludzkie zasady :)

Dorota
@Stefan

A napiszesz jakieś konkrety, czemu tak uważasz? :( Myślałam o pracy w tym miejscu ale teraz sama nie wiem

@Dorota

auras

Witam :) Szkoda, że na Warszawę trafia tak mało smaku lodów Karmelowe Latte. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych smaków. Ma wielu wielbicieli :) Smak Słony Karmel jest już oklepany, np. klienci tego smaku omijają go z daleka, chociaż cała moja Biedronka jest po prostu zawalona tym smakiem. I Lody leżą, bo smak się po prostu przejadł klientom. Myślę, że można by rozważyć moją porpozycję i dodstarczać więcej smaku Karmelowe Latte. Pozdrawiam Właścicieli serdecznie :) Mieszkanka W-wyi wielbicielka Waszych Lodów, zakochana w smaku Karmelowe Latte :)

Edyta
@auras

To chyba serio muszą być niezłe, skoro tak o nie prosisz :) A jakieś inne smaki też polecasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze

• Jak się pracuje w Kilargo Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kilargo Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilargo Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kilargo Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kilargo Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kilargo Sp. z o. o.