EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI

Pracownik firmy - Firma

12.09.2023 03:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKIikona wywiad

Nasza firma funkcjonuje w branży budowlanej, koncentrując się na wykonywaniu kompleksowych instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych - w budynkach. Świadczymy usługi dla podmiotów gospodarczych oraz indywidualnych. Firma jest zlokalizowana w Gdańsku, działa w obszarze Trójmiasta i okolic.

Jak wyglądały początki firmy?

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKIikona wywiad

Firma powstała w Gdańsku, w listopadzie 2000 roku. Pierwotnie nasza działalność miała charakter ogólnobudowlany, działaliśmy pod nazwą Firma Ogólnobudowlana El-Instal, która po latach zmieniła się w El-Instal Jacek Uznański. Nie mieliśmy dużego kapitału początkowego, zasoby firmy nie przybywały w szybkim tempie. Początkowo założyciel firmy pracował na etacie, a El-Instal była dla niego dodatkową działalnością. Przez kilka lat, wraz z innym pracownikiem, wszelkie prace wykonywał w godzinach wieczornych oraz w weekendy. Z czasem działalność firmy się rozwinęła i nawiązane zostały stałe współprace, opierające się w dużej mierze na remontach instalacji elektrycznych w budynkach jednorodzinnych oraz wielorodzinnych dla wspólnot mieszkaniowych. W taki sposób – zyskując stałą współpracę oraz dodatkowe, nowe zlecenia - firma zaczęła się rozwijać oraz sukcesywnie budować swoją pozycję na rynku.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKIikona wywiad

Naszymi klientami są zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne. Współprace są stałe lub o charakterze jednorazowego zlecenia. Naszymi zleceniodawcami są więc: osoby prywatne, podmioty gospodarcze, zarządcy wspólnot mieszkaniowych, Gmina Gdańsk, spółdzielnie mieszkaniowe, duże spółki deweloperskie i spółki deweloperskie realizujące mniejsze przedsięwzięcia, czy generalni wykonawcy projektów.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKIikona wywiad

Naszym priorytetem jest utrzymanie stabilnego zespołu pracowników, w którym zachowamy przyjazną atmosferę i zaangażowanie. Jako przedsiębiorstwo, skupiamy się na pełnej satysfakcji naszych klientów, tak więc naszym celem jest stałe utrzymanie ich zadowolenia, czemu służy wysoki standard naszych usług. Dodatkowo, rozważamy rozbudowę zespołu o samodzielnych elektryków, co pozwoli nam na elastyczność, a także otworzy dla nas nowe perspektywy i możliwość kontynuacji rozwoju firmy. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi na osiąganie założony celów oraz sukcesów w branży.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKIikona wywiad

Pierwszego dnia, pracownik zostaje zapoznany ze sposobem funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz jego infrastrukturą. Wdrożenie do pracy odbywa się w siedzibie firmy oraz bezpośrednio na terenie budowy, gdzie przełożony przedstawia nowemu pracownikowi sposoby wykonywania zadań, zwracając szczególną uwagę na istotne kwestie oraz wyjaśniając nasze sprawdzone techniki wypracowane przez lata. Dzięki takiemu podejściu, pracownik szybko integruje się z zespołem i zdobywa niezbędne umiejętności.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKIikona wywiad

Wspieramy rozwój naszych pracowników, zapewniając im pełne wsparcie ze strony przełożonych. Wraz z rozwojem branży, cały zespół systematycznie uczy się, poznając aktualne standardy i najlepsze praktyki pracy. Dążymy do zapewnienia naszym pracownikom możliwości ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji, aby tym samym móc sprostać zmieniającym się wymaganiom i wyzwaniom w naszej branży.

Na czym planujecie Państwo skupić się w najbliższej przyszłości?

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKIikona wywiad

Przede wszystkim chcemy zrealizować zaplanowane projekty najlepiej, jak potrafimy. Wierzymy, że dzięki pozytywnemu nastawieniu i współpracy nasz zespół będzie motorem napędowym rozwoju firmy. Planujemy utrzymać tę dobrą energię, tworząc nie tylko komfortowe miejsce pracy, ale również zgrany zespół.

PRZEMEK

Bardzo fajny właściciel znający się na pracy, robi dobrą robotę. Bardzo dobre warunki pracy, uczciwie podchodzi do pracowników.Pomocny w prywatnych sprawach, dbający o pracowników.

Polecam

Firma, w której można zdobyć doświadczenie. Praca na terenie Trójmiasta, jak masz ochotę do pracy jesteś godziwie wynagradzany. Właściciel jest Ok, zna się na pracy. Wypłata zawsze na czas, fajna atmosfera w pracy.

Łukasz

Polecam, konkretny właściciel, fajna atmosfera w firmie.

Jacek
@Łukasz

Rozumiem, że piszesz opinię jako pracownik, tak? Twój wpis jest dość krótki, mam nadzieję że rozwiniesz nieco swoją wypowiedź i powiesz dlaczego jesteś zadowolony ze współpracy z EL-INSTAL, takie opinie są niezwykle cenne dla potencjalnych pracowników.

PRZEMEK Nowy wpis

Polecam Nowy wpis

Marek Nowy wpis

Łukasz

Polecam, konkretny właściciel, fajna atmosfera w firmie.

Jacek Nowy wpis
@Łukasz

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Barnaba

Firma z długoletnim doświadczeniem w branży. Wystarczą chęci do pracy a zadowolenie pewne.

Jacek Uznański

Szanowny Panie, informuję, że mimo nie podania swoich danych osobowych pod opinią w internecie nie jest Pan osobą anonimową. Każde pomówienie oraz informacje uderzające we mnie lub moją firmę skierowane będzie do odpowiednich organów prawnych. Z poważaniem Jacek Uznański

Witek

Czy jest jakiś powód, że taka cisza zapanowała na forum? Może podpowiecie coś nowym kandydatom?

Daniel

Dominika

@Jacek, może EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI zwróci Ci należność za wykonane przez Ciebie badania? Pracujesz w tej firmie? Jaką masz opinię o tym pracodawcy? Wszystkie Twoje uwagi będą ważne dla osób, które również chciałyby ubiegać się o zatrudnienie w EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI.

Zostaw merytoryczną opinię o EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI - Gdańsk

• Jak się pracuje w EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI?

Zobacz opinie na temat firmy EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI?

EL-INSTAL JACEK UZNAŃSKI