logo Lifts4U Konrad Mrówka

Lifts4U Konrad Mrówka

Częstochowa

Opinie o Lifts4U Konrad Mrówka

TOMEK 2016-10-04 15:46
Widziałem ogłoszenie o pracę w tej firmie i Szukałem informacji ale trudno cokolwiek znaleźć bo pomimo tego że mają stronę internetową to nic.. W KRS jest to opisana jako jednoosobowa własność prywatna, założona w 2014 roku, siedziba w domu hmmmmm ????
Konrad Mrówka 2016-10-05 08:54
Z pośród wielu nadesłanych aplikacji wybraliśmy kolejną osobę i tym samym zakończyliśmy rekrutację. W związku z ciągłym rozwojem firmy niewykluczone, że niebawem pojawią się nasze kolejne ogłoszenia. Informacja dla zainteresowanych, a dla Pana Tomka, że siedziba mieści się przy domu. Biuro wystarczające jak na ten moment, ale nie wykluczone, że będziemy zmieniać lokalizację. Zapraszamy
d 2016-10-09 22:20
Może wiecie jakie sa średnie zarobki dla inspektora jakości? Chętnie bym się załapał, bo posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, żeby móc się odnaleźć na tym stanowisku. Na pewno wiedzą jak zadbać o początkujących pracowników, czyż nie? Pozdrawiam
Karolina 2017-08-10 12:32
Czy Lifts4U przyjmuje w tym momencie nowych pracowników? Na stronie firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy - może ktoś z forumowiczów posiada informacje na ten temat?
Zostaw swoją opinię o Lifts4U Konrad Mrówka - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lifts4U Konrad Mrówka