Opinie o Klinet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klinet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Klinet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinet Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Okropne i naprawdę beznadziejne miejsce pracy. Na pierwszy plan wysuwa się brak szacunku do osób tam zatrudnionych. Praca niskopłatna, do tego chora atmosfera, wyśmiewanie i poniżanie, również osób niepełnosprawnych.. Zdecydowanie odradzam każdemu, myślącemu o tym, by pójść tutaj do pracy... Spotka was tylko ciężka harówka za marne grosze..

Ktos Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie iż nie wypłacaja kasy w czasie i wiecznie problemy i byle co. Czepiaja się o wszystko nawet o L4. Zmieniają umowy bez zgody pracownika.

Michał Nowy wpis
@Ktos

Pisałeś jakiś czas temu. Czy sprawy z wypłatą wynagrodzenia się rozwiązały i sprawy wróciły do normy? Liczę na Twój komentarz.

Jedenastka

Brak wypłaty, wieczne słyszę że "zapomnieli o mnie" ale rób dalej i nie pytaj bo będzie. W takim razie , brak kasy ,brak dalszej współpracy. Nie polecam. Robicie pracownika w konia . Nie będę się prosił już o swoje. Poinformuje odpowiednie instytucje. Rzekomo umowa rzecz święta, wiec.....macie problem gdyż skonczylai się cierpliwość.

Zuzanna Nowy wpis
@Jedenastka

Czy sytuacja z opóźnieniem w wypłaceniu wynagrodzenia zdarzyła się tylko raz? Możesz napisać również, jakie warunki pracy oferuje firma?

Benek

@Bogdan Żadna firma nie pozwoli sobie na takie nieprawidłowości, tym bardziej Klinet, który jest dobrym pracodawcą!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Klinet Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
mkowalska69

Ja pracuję w Lublinie od pół roku na umowę o pracę .Jak na razie jestem zadowolona :)

Bogdan

Sami (usunięte przez administratora) dużo obiecują a jak przychodzi do wypłaty to jak zawsze (usunięte przez administratora)przestrzegam przed współpracą z nimi

Oszukana

Również zostałam oszukana przez firmę klinet banda złodziei! !!!!!! Uważajcie

Olka2008
@Oszukana

Witam jak długo Pani tam pracowała bo ja mam umowę o pracę do końca roku mam orzeczenie o niepełnosprawności stopień umiarkowany

Robert
@Oszukana

W jaki sposób zostałaś rzekomo oszukana przez firmę Klinet? Tego typu wypowiedź powinna zostać odpowiednio uzasadniona, ponieważ na chwilę obecną jest to opinia krzywdząca pracodawcę, gdyż nie mamy pewności, że rzeczywiście tak było. Proszę, abyś opisała szczegółowo, co takiego wydarzyło się pomiędzy Tobą a firmą, której dotyczy ten wątek.

A pracowaliscie w oddziale w Jedrzejowie?

NN

Stanowczo nie polecam tej firmy tylko wykorzystują i w konia człowieka robią????

Mopsiu
@NN

Ja zostałem zwiolnony 27.09 wypłacili mi 153 zł a gdzie reszta ponoć pracodawca powiedział że za nie wykonanie pracy na zewnętrzym terenie może zabrać cała pensje a dostałem zaledwie tyle ile za trzy dni pracy

Pracuje w firmie Klinet. Nie otrzymałam wynagrodzenia za maj, czerwiec i lipiec. Banda zlodziiji.

Zostałam oszukana przez firmę Klinet. Kolejny miesiąc czekam na wynagrodzenie na które ciężko pracowałam. Ostrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie.

Klinet niepolecam tej firmy oszukują ludzi niewyplacaja całej pensji trzeba się onia prosić Firma sprzątająca Kielce

Filemon

Firma Klinen bylo wszystko ok dopuki niepidpisalalm umowy o pracę niewyplacili całej pensji miałam dostać 650 zł wyplacnli mi tylko 247 (usunięte przez administratora)

Klinet najgorsza firma jaka może być są niewypłacalności dotej pory czekam na wypłatę zostałam oszukana

Arek

Na dojazdy 243 zł wypłata 153.63 rzekomo błąd w naliczeniu który trwa do dziś.Banda złodzieji.Unikać tej pożal sie Boże firmy.

Falco

Niskie stawki,wielkie wymagania.Za to raj dla alkocholikow z grupa inwalidzka.Dla zleceniowki nie dosc ze placa maks 11zl na godzine to jeszcze stale cos sie nie zgadza z wyplata.Ja powoli uciekam z tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Klinet Sp. z o.o. - Warszawa

Klinet Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jana Kazimierza 55
    01-267 Warszawa