Opinie o Pflegehelden w Toruń

Pflegehelden jako jedna z największych niemieckich firm z branży opiekuńczej, we współpracy z polskimi Partnerami poszukuje wykwalifikowanych opiekunek i opiekunów gotowych do podjęcia pracy przy opiece na terenie Niemiec.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflegehelden w Toruń

Ada

Uwaga firma Pflegehelden okłamuje niemieckie rodziny mówiąc że opiekunki z Polski znają perfekt niemiecki i są po szkoleniu pielęgniarskim oraz mogą stosować 24h n dobę imają niemieckie ubezpieczenie. Veritas okłamuje polskie opiekunki na temat warunków na szteli i zdrowia pacjenta. Przestrzegam by nie dać się wmanewrowac w ten proceder. Koordynatorzy kłamią i manipulują a następnie grożą opiekunkom które przymuszone muszą zostać w Niemczech dodatkowo nie wypłacają całego wynagrodzenia nakładając kary. Ludzie przestańcie się na wzajem oszukiwać! Dzisiaj wy kogoś jutro ktoś was!

@Ada

Zgadzam się z tym wpisem, sam zostałem (usunięte przez administratora) przez Veritas - unikajcie tej firmy !!!

Szukają specjalisty w zespole operacyjnym. Czy ktoś mi może rozjaśnić jaki obiekt jest miejscem pracy? Będę zajmowac się ludźmi w domach czy w szpitalach. Nie bardzo wiem jak to interpretować. Oferta widnieje na pracuj.pl W jaki sposób odbywa się transport na teren Niemiec?

Ada Nowy wpis

@Ada

Cześć, może ktoś podać aktualne informacje o pracy tutaj? Ostatni wpis jest trochę niepokojący. To jakie te warunki nie mają pokrycia z późniejszą pracą? No i jakie mają kryteria co do przyjmowania osób do pracy? Chciałabym się przyjąć jako opiekunka, niemiecki znam, byłam pewna, że szkolenie również jest obowiązkowe. Tylko doświadczenie wystarczy mieć? Jakie wynagrodzenie teraz oferują?

Marlboro

własciecielem całej grupy Veritas jest para Marek Urbaniak i Przemysław Topornick obaj z Warszawy. Spólka a wlsciwie holding zawierajacy takie agencje jak Perfekton, Pflegehelden, Ostina, My Care 24, Pflegedirekt, Veritas. pl LTD, Veritas.de LTD, Veritas Care hr. LTD, Veritas Epsilon, Varitas UA, Veritas Zeta Group, Veritas Alpha LTD, Veritas Recuiting, Top Care, Lubczyk.pl, i uwaga! Fundacja Veritas łacznie 30 podmiotów tak samo zapewne oszukujacych i wyzyskujacych (sprawdzone przeze mnie MY Care Perfekton24 Ostina Top Care, Pflegedirekt (usunięte przez administratora) ile wlezie: na prawdomównosci zleceń, oplatach składek ZUS, okrojonych pensjach - ktos kogo znam dostał zaledwie 75% z sumy jaka widniała na umowie z My Care; składka ZUS - 50 euro!!!) Marek Urbaniak jest ekonomistą po Uniwerku we Wrocku ma tez praktykę 2letnią w Kancelarii Prawa Gospodarczego (żeby zapewne łatwiej było rąbać na umowach) bo tam..zajmował sie gezekucja długów jego wspólpracownik jest socjologiem...wspaniały tandem (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pflegehelden? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sara

Rekrutuje Pflege Helden. Czlowiek doznaje szoku, gdy przychodzi koperta z Veritas, a w niej umowa z My Care. Nastepnie dowiaduje sie z krs online lub z grupy na FB, ze wlasciciel V. oraz M. C. ma zalozonych około 30 firm, z czego niektóre sa w upadlosci.

Marlboro
@Sara

Margarita35

jestem a raczej byłam zadowolona ze wspólpracy z Pflegehelden. Zarobki jak w umowie przejrzyste warunki wspólpracy konkretna pomoc w organizacji wyjazdu. Pewnie bym wjezdzałaz nimi dalej ale odkąd polaczyli się z Veritas Group mam watpliwosci..

szok

@STOPwyzysk serio pierwszy miesiąc jest bez umowy i jeszcze dzwoni się ze swojego telefonu? To przecież absurd...

STOPwyzysk

Praca rekrutera to jakaś kpina. 50€ za 3 opiekunki. Ale: kiedy przepracują m.in. 30 dni (!) Wtedy dostajesz kasę i umowę. Do tych 30 dni pracujesz bez żadnej umowy(!) Pracodawcę nie obchodzi też jak je pozyskasz. Żadnych szkoleń. I co najlepsze - spychanie kosztów na pracownika. Dzwonisz za swoją kasę. Ktoś w ogóle się zgodził na takie warunki? Przykładowo jak wygląda to w innej firmie rekrutującej: 150 zł za osobę. Kasa po podpisaniu umowy przez pracownika od razu po zajechaniu.

Celina
@STOPwyzysk

Proszę o kontakt. Mam podobne doświadczenia, do tego nie chcą mi zapłacić za wykonana pracę. tel do mnie 663 490 560

Katarzyna
@STOPwyzysk

@STOPwyzysk zgadzam się w 100 % szukają naiwnych rektuterów zdalnych w internecie. Mi się niestety też to nie podoba ;( do tego rekruter zdalny nie ma żadnego wpływu na to kiedy rekruter na miejscu skontaktuje się z kandydatem do pracy. Co z tego, że się napracujesz i znajdziesz chętnych do pracy, zanim się z nim skontaktują on ma już pracę u konkurencji, a ty 0 kasy. Kasa po 30 dniach to stanowczo za długo. Tak samo jest w ich firmie siostrzanej MyCare24. @STOPwyzysk, a gdzie płacą 150 zł za osobę po podpisaniu umowy, chętnie zacznę współpracę z jakąś rzetelną firmą

celina
@Katarzyna

Ja wcale nie dostałam od nich zapłaty za wykonana pracę. Mimo, że miałam podpisaną umowę na rekrutację zdalną. Podlegałam pod biuro z OLSZTYNA, ale to chyba wszystko jedno. Wszystko na opak. Nie ma żadnej pewności, możliwości sprawdzenia że osoba którą potencjalnie wysyłam do pracy jest u nich w bazie czy nie. To jest oszustwo bo w umowie tego nie ma. Raz napisałam na forach opiekunek, żeby osoby, które już kiedykolwiek pracowały w jednej z tych trzech firm ,nie dzwoniły do mnie bo, nie będę z nimi rozmawiać, bo mi za to nie zapłacą. ale było zdziwienie na forach. Na drugi dzień miałam nagle przekazane od jakiegoś kierownika , poprzez osobę trzecią z firmy, że mam o tym nie pisać. To co, wstydzą się, że nie płacą za wykonaną pracę? Na około 30 kontaktów jakie im dałam pojechało ode mnie okłoło 5-7 osób. Nagle w połowie marca przestali mi przysyłać oferty. Teraz jest 18 maj. Odzewu z ich strony nie ma, mimo, że pisałam sms, dzwoniłam i wysłałam ostatnio email z żądaniem zapłaty.

@STOPwyzysk

Co to za inna firma rekrutująca? Mogę prosić o nazwę? :)

WujekRada
@Ania

Szukajcie niemieckich firm rekrutacyjnych a nie polskich. Tam 50€/ os. to normalna stawka.

Danuta

Nie żałuję że podjęłam współpracę. Wreszcie nie muszę martwić się o wszelkie poboczne sprawy i skupić się na pracy

Nadia

Jestem bardzo zadowolona z wyboru, początkowo jak to w przypadku pierwszej pracy poza domem miałam troszkę obaw. Bezpodstawnie.

Joanna

Dla mnie praca to sposób na życie i realizację siebie w otwarciu na potrzeby innych. I tu to w pełni osiagnelam

Czy ukrainka może wyjechać do Niemiec jako opiekunka?

Mirosław

Firma stale szuka pracowników https://pflegehelden.pl/#jobs Czy był już ktoś zatrudniony w Pflegehelden? Można liczyć na premie lub dodatki do pensji?

Wojtek

Można mieć więcej firm i nie jest to zabronione. Czasami interesy upadają tylko nie ma potrzeby tworzenia podejrzanych teorii

Sylwia

@anonymous, to, co wymieniłaś jako plusy współpracy z Pflegehelden jest oczywiście bardzo ważne. Czy mogłabyś napisać , co jeszcze może zachęcać innych użytkowników forum do zainteresowania się zatrudnieniem w Pflegehelden? Jak przedstawiają się pozostałe warunki współpracy?

Ta firma jest godna polecenia wyjeżdżam z tą firmą jakiś czas i jak narazie się nie zawiodłam koordynatorzy bardzo życzliwi pomocni polecam serdecznie Marzena Senda z Bydgoszczy

@anonymous

czyli polecasz z nimi wyjezdzac?

@anonymous

Tak polecam tą firmę ja osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy

Sylwia

@anonymous, jakie obowiązki zazwyczaj wykonujesz jeżeli juz decydujesz się na wyjazdy z Pflegehelden? Mogłabyś napisać coś o warunkach Twojego zakwaterowania na czas pobytu w miejscu pracy? Chętnie zapoznają się z nimi osoby, które jeszcze nie współpracują z tą firmą.

@Sylwia

Warunki zakwaterowanie i wyżywienie leży po stronie rodziny w moim przypadku są dobre warunki rodzina jest w porządku ja osobiście jestem zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Pflegehelden - Toruń

• Jak się pracuje w Pflegehelden?

Zobacz opinie na temat firmy Pflegehelden tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflegehelden?

Pflegehelden
3.6/5 Na podstawie 16 ocen.

Pflegehelden