Bautec Gmbh

Katowice

Opinie o Bautec Gmbh

sz 2009-12-07 16:41:07
Pracowałem u nich jako murarz. Umowę wraz ze wszystkimi świadczeniami obiecują i na tych obietnicach się kończy. Warunki mieszkaniowe mają dobre,ale z wypłatą jest źle.Mieszkanie opłacamy sobie sami a mieszkamy u ich znajomych za bardzo wysokie stawki. Potrącają za wszystko włącznie z przerwą śniadaniową. Pierwsze wypłaty opóźniały się o ok.tydz. do dwóch. Ostatniej do tej pory nie widać. Tłumaczenia są o tyle ciekawe, że firma twierdzi,iż zleceniodawca nie zapłacił,a zleceniodawca jest zaskoczony dlaczego ludzie nie dostali jeszcze pieniędzy i nie przyjeżdżają na drugi etap budowy. Firma przestała odbierać telefony.
areostat 2010-01-11 21:01:51
Ja pracowałem u nich przez 4 m-ce,jako dekarz.
Z wypłatami nie było problemów,poza spóżnieniami.
Różnego rodzaju zaświadczenia wystawiali,aczkolwiek bez oryginalnych,czerwonych pieczątek.
Niestety,mierna nota za brak wystawienia zaświadczenia o zakończeniu pracy:
brak świadectwa pracy i zaświadczenia o opłacaniu wszystkich składek,w wyniku czego
nie otrzymałem zasiłku dla bezrobotnych,a w rezultacie pozostałem bez jakichkolwiek
dochodów!
Nie wypłacono mi też pełnego wynagrodzenia za pracę!
Firma i w tym przypadku nie odbiera telefonów!!!
Aktualnie przygotowuję przeciwko firmie pozew do sądu.
pozytyw 2010-01-27 11:46:08
A ja pracowalem w tej firmie i jestem bardzo zadowolony. Placa bardzo przyzwoita, bo mysle ze 12 eu na godz. to wcale niezamalo, a jesli chodzi o mieszkanie, to tu musze przyznac moze nie sa tanie (jak z reszta zagranica), ale to wszystko zalezy od wlasnej zaradnosci. Ja dzieki tej firmie pozwolilem sobie na realizacje planow urlopowych.
dzika 2016-04-21 12:14:10
jakoś żadnych nie ma informacjin o tym w sieci o sądach i aferach, pewnie niektórzy tnutaj zmyślają bajkopisarze, a mnie więc dlatego interesuje czy w tym roku jakieś wyjazdy będą
Zostaw swoją opinię o Bautec Gmbh - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bautec Gmbh