Opinie o Derksen w Gliwice

Firma obecna na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Specjalizuje się w pracy dla firm w przeważającej części z branż produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i usługach.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Derksen w Gliwice

Tak mniej więcej ile zarobi aktualnie osoba bez przyuczenia? Konkretnie na stanowisku malarz. Wiem, że mają takie stanowisko, bo mi się pokazała oferta, tylko no nieaktualna z 2020. Nie wiem, czy aktualnie jest szansa też, żeby się przyjąć? Mało pracy dla osób jest takich jak ja po szkole, także no to jest szansa dla mnie.

Ile jest zmian w Derksen?

Mendrax

Praca w biurze: 8:00-16:00. W piątki do 14:00. W przypadku poszczególnych ofert w większości zmiany oraz godziny pracy są wypisane na naszej stronie Internetowej w zakładce "Oferty pracy".

Iwona Nowy wpis
@Mendrax

i te dwie godziny z piątku nie są w żaden sposób nadrabiane i po prostu brakuje ich w ostatecznym wynagrodzeniu? Podczas pracy bezpośrednio w biurze to na jakie warunki finansowe można liczyć na chwilę obecną? Każdy ma inną stawkę?

Pracownik Nowy wpis
@Iwona

Konsultanci w biurze pracują w godzinach otwarcia biura. Nie brakuje nam tych godzin w wynagrodzeniu, ponieważ mamy wynagrodzenie ze stawką miesięczną. Stawka jest uzależniona od stanowiska, doświadczenia i stażu pracy.

vive

Ja dobrze wspominam Derksen. Jezdzilam przez biuro prawie rok i wszystko bylo ok wyplata byla, godziny byly ale prawda... pani Joanna specyficzna kobieta. Mysle o powrocie zobaczymy co maja ciekawego.

Stefan
@vive

Wypłata była na dobrym poziomie? A jak z zakwaterowaniem? Też załatwiało ci to biuro i pobierało kasę z wypłaty czy sama sobie coś organizowałaś?

vive
@Stefan

Wypłata była taka jaka ustalilśmy na poczatku, wysokosc zalezy od firmy do jakiej biuro wyślę, zakwaterowanie mi zalatwili

Iwona
@vive

A dawali jakiś wybór i podawali może orientacyjną cenę?

vive Nowy wpis
@Iwona

Tak przedstawili mi 2 oferty pracy, dokładny koszt mieszkania podali, jak wybrałam oferte. Jak było wiadomo gdzie praca i mieszkanie

Xxx

NIE POLECAM tej agencji ani pracy w About - Tea & Coffe Shop przy ulicy Venloer Str. 1307. Pojechaliśmy przez Derksen do pracy w styczniu. Pani Joanna zapewniała nam dużą ilość godzin. Na miejscu okazało się, ze godzin jest bardzo mało. Często kończyliśmy o jedenastej/dwunastej. Nie zostało nam powiedziane nawet jaką mamy dokładną stawkę netto tylko "około". Po przepracowanym miesiącu wyrzucili nas z dnia na dzień. Kierownik powiedział, ze nie ma dla nas pracy i nas zwalniają. Za to szef magazynu przekazał dla Derksen, ze źle pracujemy i dlatego nas zwalniają. Nie miał żadnych najmniejszych podstaw żeby tak uważać. Mieliśmy dobre normy i byliśmy dobrymi pracownikami. Ta firma i agencja to wielkie nieporozumienie. BRAK WYPŁAT NA CZAS. Druga wypłatę dostaliśmy spóźnioną 5 dni, z pierwsza tez były problemy. BRAK ROZLICZEŃ MIESIĘCZNYCH, jakichkolwiek pasków wypłat. Omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu i nerwów.

@Xxx

Szanowna/ -y Xxx Niezmiernie nam przykro, że oferta pracy nie spełniła Pani/ Pana oczekiwań. Niestety czasami zdarzają się przestoje w firmach, szczególnie w dobie pandemii. Niestety nie mamy na to wpływu, zawsze staramy się interweniować u naszych Klientów, żeby wyrównać te przestoje w okresach zwiększonej produkcji. Proszę również pamiętać, że zgodnie z niemieckimi przepisami tygodniowy wymiar czasu pracy wynosi około 38 godzin. Jako pracodawca musimy się dopasować zarówno do przepisów polskich, jak również niemieckich. Nie podajemy stawki netto, ponieważ zależy ona w przypadku umowy zlecenia m.in. od składek, które chce opłacać pracownik, od wieku pracownika, a także ilości dni w miesiącu. W przypadku umowy o pracę na warunkach niemieckich, stawka netto również zależy od kilku czynników, m.in. klasy podatkowej, ilości nadgodzin. W kwestii wypłat i pasków/ rachunków do zlecenia zachęcam do szczegółowego omówienia problemu mailowo bezpośrednio z nami: biuro@derksen-polska.pl. Przelewy, które nie zostały terminowo realizowane przez bank, reklamowaliśmy. Jest nam niezmiernie przykro, z powodu opóźnień wynikających z usterki systemu bankowego.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Derksen się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ktosik

Witam, Pierwszy raz spotkałam się z taką nie kompetencją, jeżeli chodzi o całą rekrutację. Szanowny Pan w biurze, przedstawił ofertę w dwóch słowach. Sama praca okazała się później koszmarkiem. Nie polecam . Uciekajcie od nich......

@ktosik

Szanowna “KTOŚKU” Niezmiernie przykro nam, iż oferta pracy nie spełniła Pani wymagań. Procesy rekrutacyjne w naszej firmie są dostosowane do poziomu wymaganych kompetencji potrzebnych do wykonania pracy na danym stanowisku. Wnioskujemy po dacie dodania komentarza oraz aktywnych rekrutacjach, iż chodzi o pracę produkcyjną. Posiadamy ofertę pracy na produkcji przy składaniu ekspozytorów reklamowych od dobrych paru lat i nie spotkaliśmy się z zarzutem, aby opis pracy produkcyjnej był niewystarczający. Rozumiemy, że specyfika pracy produkcyjnej może nie przypaść do gustu każdemu. W przypadku każdej oferty pracy przedstawiamy zarówno warunki zatrudnienia oraz cel istnienia danego stanowiska. Omawiane są wymagania na danym stanowisku, opis stanowiska oraz oferta. W trakcie procesu rekrutacyjnego kandydat ma możliwość zadawania pytań. Jeśli pojawiają się niejasności gorąco zachęcamy do tej praktyki, aby w przyszłości nie pojawiły się podobno nieporozumienia :) Zachęcamy również do dokładnego opisania przypadku oraz wysłanie informacji na naszego maila biuro@derksen-polska.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Derksen Polska Sp. z o.o.

Zainteresowana

Hej czy są jakieś dodatki dla pracowników? Interesuje mnie praca na produkcji- ta lekka czy są bonusy?

@Zainteresowana

Bardzo nam miło, iż jest Pan/Pani zainteresowana Naszą aktualną ofertą pracy na produkcji. Z dodatkowych świadczeń mamy do zaoferowania darmowe ubezpieczenie grupowe. Obejmuje ono zarówno rodzinę jak i partnera/partnerkę ubezpieczonego. Występują również świadczenia takie jak premie świąteczne, premie uznaniowe, wczasy pod gruszą, jednak są one uzależnione od klienta. Nie w każdej Naszej ofercie pracy wyglądają one tak samo.

Mati
@Zainteresowana

Ja mam grupówke, agencja nic za nią nie potraca z wypłaty. Pracuje w Gliwicach

Lola la
@Zainteresowana

A co to za praca? napisz jakies info w komentarzu też szukam czegoś

Brak warunków do rozmow na profesjonalnym poziomie. Nie mozna sie skupić a po drugie opowiadanie o sobie przy wielu osobach jest koszmarem... pierwszy raz spotykam sie z taka organizacja posrednictwa pracy. Nalezy pomyśleć o pomieszczeniu w ktorym mogłyby sie odbywac spotkania z kandydatami. Prowadzaca mila ale to nie zawsze wystarczy.

@Kandydat

Szanowna Pani jest na bardzo przykro, że nie poczuła się Pani komfortowo. Pojawiła się Pani na umówionym spotkaniu znacznie wcześniej i pomieszczenie, w którym zwykle przeprowadzamy rozmowy było jeszcze zajęte. W przyszłości postaramy się nie przeprowadzać rozmów przed wyznaczoną godziną, nawet jeśli Kandydat pojawi się wcześniej. Zdarza się, że w rozmowie rekrutacyjnej bierze udział 2 lub 3 rekruterów, nie jest to niczym niezwykłym. Podczas naszej wieloletniej działalności nie zdarzyła się wcześniej sytuacja, że Kandydat poczuł się niekomfortowo podczas rozmowy. Postaramy się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne w bardziej kameralnych warunkach.

Agata
@Derksen

To nie jest Forum między pracownikami a Agencją, tylko opinie pracowników na tematy związane z funkcjonowaniem Agencji i obsługą pracowników, z których pracownicy biura mogą, a raczej powinni wyciągnąć wnioski, aby dalsza współpraca była owocniejsza. Na pewno jest o wiele więcej niezadowolonych pracowników, którym nie chce się Was tu opisywać, tylko wolą zmienić Agencję.

@Agata

Portal umożliwia ustosunkowanie się do każdej zamieszczonej opinii. Nasza agencja ciągle się rozwija i wyciąga wnioski z konstruktywnej krytyki. Firma przykłada ogromną wartość, aby uzyskać więcej informacji o problemach lub zweryfikować czy dana opinia jest prawdziwa. Nawiązując do Pani stwierdzenia o większej ilości niezadowolonych pracowników. Zdecydowanie są też pracownicy, którzy są lub byli zadowoleni współpracą z Naszą agencją, ale nie wystawili opinii na portalu.

Gosia
@Kandydat

Ja też spotkałam się kiedyś z taka podobną sytuacją,byłam bardzo skrępowana, rozmowa mi po prostu nie szła.Każdy człowiek różnie reaguje,na rozmowie jesteśmy zawsze bardzo spięci więc uważam ze powinny być ku temu odpowiednie warunki.

Jakie wartości są cenione w Derksen?

Wiemy jaką wartość dla firmy stanowi dobry pracownik, a dla pracownika uczciwy pracodawca. Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm, troska o klientów, zaangażowanie, a także indywidualne podejście do każdego z realizowanych przez nas projektów. Jesteśmy wyspecjalizowanym i zgranym zespołem, dzięki czemu działamy szybko i profesjonalnie. Zadowoleni pracownicy są dla nas równie ważni. Staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom. Doceniamy starania i wysiłki naszych pracowników, ich zaangażowanie w wykonywanie obowiązków zawodowych. Dużą wagę przypisujemy transparentnej komunikacji. Kluczowe jest dla nas szczegółowe omówienie obowiązków na stanowisku, na które aplikują kandydaci oraz udzielenie informacji zwrotnej na temat wyniku rekrutacji.

Yen77

Witam. Posiadacie oferty pracy w Polsce na produkcji w systemie jednozmianowym???

@Yen77

Regularnie pojawiają się u nas oferty pracy na produkcji w systemie jednozmianowym, dwuzmianowym i trzyzmianowym. Zależnie od tego w jakim mieście interesuje Panią/Pana praca będziemy w stanie znaleźć coś odpowiadającego potrzebom. Zachęcamy do wysłania swojego CV na maila: praca@derksen-polska.pl z opisem dotyczącym preferencji zatrudnienia jak i odwiedzenia naszej strony z aktualnie otwartymi rekrutacjami: https://derksen-polska.pl/oferty-pracy/

Gal anonim

Kompletny brak kompetencji pań pracujących w biurze. Odnosiłem wrażenie że minely się z powołaniem i to one powinny wyjechać pracować na magazynach czy produkcji. Zero jakiejkolwiek pomocy i zainteresowania że strony agencji odnoście problemów mieszkalnych nic tylko wieczne pretensje ze się dzwoni i zajmuje ich cenny na wagę złota czas ( to ich obowiązek bo to oni są koordynatorami). Z czystym sumieniem odradzam ta agencje pracy i oby jak najmniej takich było na rynku pracy bo człowiek jedzie do pracy zarobić i żyć jak człowiek a nie jak kurczak w ciasnym boksie i warunkach wołających o pomstę do nieba. Usuwając ten komentarz sami się pod tym podpiszecie ze jest to prawda a dla innych niech to będzie przestroga.

@Gal anonim

Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony ze współpracy z naszym biurem oraz, że warunki mieszkalne nie były wystarczająco dobre. Zachęcamy do kontaktu indywidualnego przez maila: biuro@derksen-polska.pl w celu weryfikacji i dokładniejszego omówienia problemu. Nie jesteśmy w stanie dokładniej spojrzeć na zaistniałą sytuację ani wyciągnąć konsekwencji wobec niekompetentnego koordynatora/ koordynatorki bez dokładniejszego opisu oraz informacji o Pana negatywnym doświadczeniu. Niestety w sprawie zakwaterowania nie jest to w stu procentach zależne od nas. Jako agencja pracy tymczasowej nie posiadamy własnych mieszkań, możemy jedynie polecić firmę zewnętrzną, od której pracownik indywidualnie może wynająć mieszkanie. Finalnie to pracownik decyduje o wyborze danego apartamentu czy też nie. Zachęcamy do kontaktu oraz sprawdzenia mieszkania przed podpisaniem umowy o wynajem z firmą zewnętrzną. Zawsze istnieje możliwość znalezienia zakwaterowania na własną rękę w przypadku jeśli warunki nie spełniają oczekiwań. Osobiście mogę jedynie dodać, że bardzo staranie wybieramy firmy zewnętrzne, aby warunki zakwaterowania były bardzo dobre przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Józek
@Gal anonim

Gal anonim serio? Aż tak źle? A ja od kilku lat co sezon jeżdze z Derksen do pracy do Belgii, praca na kampingu, mi pasuje, kasa zawsze na czas. Koordynatorka miła, odpowiada na pytania, jak potrzebuje jakieś papierki dla urzędu to ona przygotuje i wyśle. Jak czasami nie odbierze to oddzwoni albo odpisze. Ja jestem zadowolony, mieszkam na terenie kampingu, no to o innych zakwaterowaniach nie wiem

Agnieszka
@Derksen

Gal anonim TY tak serio o nich piszesz, mówisz i myślisz? Przecież ta Agencja to całkiem niczego sobie. Kasa na czas, Transport zorganizowany do pracy, mieszkanie zapewnione ( może nie zawsze pałac ale dość schludne i przynajmniej ciepło). Koordynator to też człowiek - daj mu żyć po godzinach pracy - pewnie też ma swoją rodzinę i znajomych. Mi się jeszcze nie zdarzyło aby czegoś nie zrobił, nie dopilnował czy nie odebrał/ oddzwonił. Dobrze się z NIMI współpraca układa. POLECAM serio Polecam wszystkim

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Derksen?

Derksen Polska jest agencją pracy tymczasowej, Pracownik Tymczasowy może być zatrudniony maksymalnie 18 miesięcy u 1 Pracodawcy-Użytkownika. Zawsze indywidualnie ustalamy z Klientami okres pracy tymczasowej, Pracownik/ Kandydat zostaje poinformowany o długości pracy tymczasowej podczas rozmowy rekrutacyjnej. Najczęściej jest to 3-6 miesięcy pracy tymczasowej, a później przejęcie przez Pracodawcę- Użytkownika. Natomiast osoby pracujące w naszym biurze są zatrudniane na okres próbny 3 miesiące, po którym indywidualnie ustalamy dalsze warunki zatrudnienia.

Pracuje już jakiś czas i szczere odradzam, firma nie zależy na pracownikach większości rzeczy nie mówią. Brak zainteresowania czlowiekiem po prostu aby zapełnić miejsce. Mieszkania często w fatalnym stanie, które potrzebują wkładu własnego. Panie z biura nie rozumieją problemu jak np problem z dojazdem do pracy czy kłopot ze znalezieniem miejsca do parkowania. Moim zdaniem robotę może i załatwią ale raczej marne szanse, moim zdaniem nie warto i nikomu nie polecam.

@Paweł

Bardzo nam przykro, że warunki mieszkalne nie były wystarczająco dobre. Zachęcamy Panie Pawle do kontaktu indywidualnego przez maila: biuro@derksen-polska.pl w celu weryfikacji i dokładniejszego omówienia problemu. Zakwaterowaniem często zajmują się firmy zewnętrzne, które mają również swoich przedstawicieli. W przypadku pojawienia się problemu wywieramy nacisk na firmy wynajmujące mieszkania, aby jak najszybciej pozbyły się nieprawidłowości związanych z mieszkaniem. Śledzimy również regularnie oferty mieszkań, aby w razie powtarzających się incydentów móc zaproponować inne mieszkanie. Niektóre problemy z zakwaterowaniem wymagają dłuższego czasu realizacji np. usunięcie usterki. Zawsze istnieje możliwość znalezienia zakwaterowania na własną rękę w przypadku jeśli warunki nie spełniają oczekiwań. Osobiście mogę jedynie dodać, że bardzo staranie wybieramy firmy zewnętrzne, aby warunki zakwaterowania były bardzo dobre przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Zapewniam, iż zależy nam na jak najdłuższej współpracy z naszymi pracownikami i za każdym razem dajemy z siebie wszystko, aby rozwiązać pojawiające się problemy. Niestety zdarza się, że pomimo naszej natychmiastowej reakcji nie jest możliwe rozwiązanie danego problemu natychmiast. Problemy z dojazdem do pracy czy kłopotem ze znalezieniem miejsca do parkowania wymagają własnej inicjatywy. Nie zmuszamy pracowników do użytkowania danego środka transportu - zostawiamy tutaj wolność wyboru. Co więcej dla wygody naszych pracowników oferujemy zwrot za paliwo na podstawie przesłanych paragonów oraz udostępniamy samochody służbowe i uważamy, że jest to najlepsza opcja wsparcia.

Ananasek

Odradzam pracę w tej chorej agencji pracy w któej ludzie wykorzystują bezradność ludzi za granicą zostawiając ich na pastwę losu. Z łaski odbierane telefony i krzyki na pracownikó to standard w tej agencji. Mieliśmy problem z zakwaterowaniem i agencja wypiela się do nas ze musimy sobie jakoś poradzić. Pieniądze na paliwo raz były na czas a raz trzeba bylo tankować za swoje i czekać tydzień az z łaski oddadzą. Karta ekus miała być a przez 3 miesiące pobytu nikt jej nie dostarczył. (usunięte przez administratora)

@Ananasek

Bardzo nam przykro, że praca przez naszą agencję nie spełniła waszych oczekiwań. Jednak powyższa opinia jest niepokojąca i może wprowadzać inne osoby w błąd. Biuro agencji jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 - w uzasadnionych i ważnych sprawach można się z nami również skontaktować przez SMS po godzinach pracy. Nie jesteśmy w stanie dokładniej przyjrzeć się problemowi bez podania danych personalnych. Zachęcamy do kontaktu indywidualnego przez maila: biuro@derksen-polska.pl w celu dokładniejszego omówienia problemu. Zakwaterowaniem często zajmują się firmy zewnętrzne, które mają również swoich przedstawicieli. Niektóre problemy z zakwaterowaniem wymagają dłuższego czasu realizacji np. usunięcie usterki. Zawsze istnieje możliwość znalezienia zakwaterowania na własną rękę w przypadku jeśli warunki nie spełniają oczekiwań. Osobiście mogę jedynie dodać, że bardzo staranie wybieramy firmy zewnętrzne, aby warunki zakwaterowania były bardzo dobre przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Praktykujemy zwrot za paliwo na podstawie przesłanych paragonów. Ponadto przelewy na konta walutowe, w bankach zagranicznych są księgowane do 2-3 dni, taka jest praktyka banków, na którą nie mamy wpływu. Czas realizacji przelewu jest również zależny od tego jak szybko otrzymamy zdjęcie paragonu. Kartę EKUZ otrzymujemy od NFZ na podstawie druku A1, niestety z powodu pandemii ZUS i inne urzędy działają z dużym opóźnieniem, dlatego czas oczekiwania na dokumenty znacząco się wydłużył. Dla nas też jest to dużym utrudnieniem i wszelkie wnioski przesyłamy elektronicznie lub listem priorytetowym, aby maksymalnie przyspieszyć procedurę.

Aktualność
Witamy użytkowników portalu Gowork.pl oraz wszystkie osoby poszukujące informacji na temat Derksen Polska. Przywiązujemy ogromną uwagę do opinii oraz komentarzy, aby stale usprawniać jakość naszych usług.

Zachęcamy do kulturalnych dyskusji. Wysoko cenimy sobie, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której w przyszłości postaramy się wyciągnąć wnioski. W miarę możliwości postaramy się również rozwiać wszelkie wątpliwości związane z pracą w naszej agencji.

Prosimy pamiętać, że wolność słowa nie upoważnia do bezpodstawnych oskarżeń, świadomego kłamstwa lub naruszania czyjejś godności. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy z treścią niezgodną z prawem.

Serdecznie pozdrawiamy,

Derksen Polska Sp. z o. o.
Daniel

Polecam współpracę z Derksen Polska. Koordynatorki i Koordynatorzy służą pomocą i radą. W nagłych przypadkach interweniują nawet po godzinach pracy biura- Pani wieczorem sprawnie pomogła z awarią ogrzewania w mieszkaniu oraz z "imprezującymi" nocą współlokatorami. Zapewniają legalne zatrudnienie, wypłata zawsze na czas. Jeśli komuś zależy na stabilnej pracy na dłużej to polecam serdecznie.

elektro

"Agencja" jak wiele innych. Naciągacze, ściemniacze i nic więcej. Takie właśnie instytucje w Polsce są potrzebne Holendrom. Holendrzy są najlepsi, najdoskonalsi... . Przynajmniej oni tak uważają. A jest tak: przeciętny Holender jest zawistny, skąpy, pazerny. Skąpy do tego stopnia, że curki nie odda obcemu tylko odda w rodzinie. Kazirodztwo tam widać, niektórzy mają wielki problem z wykonaniem prostej czynności. Jeśli już ktoś chce koniecznie jechać do Holandii za chlebem, to TYLKO agencje z HOLANDII. Wystarczy j. angielski. Polacy potrafią tylko obiecywać. A później uprawianie turystyki, weekendy z miłośnikami diskopolo po pijaku, spanie w krzakach i inne atrakcje z survivalu. Tak to wygląda. Podatki kosmiczne, ceny w euro skandynawskie, zarobki niskie, świadczenia do (usunięte przez administratora) zasiłek na dziecko 160e co 3 miesiące ( w Niemczech 204e co miesiąc). Podwójne opodatkowanie w Holandii i Polsce. Jak zrobisz zbyt wiele nadgodzin to podatek wyższy na całość, nie tylko nadgodziny. Ten kraj jest dobry tylko dla Holendrów. Ale takich wiadomości nie otrzymasz od "agencji" Polskiej. 10 razy pomyśl zanim pojedziesz tam przez Polskich pośredników.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Derksen?

Derksen Polska

Całe wynagrodzenie wpływa na konto, jest także możliwość wypłaty zaliczki - również na podane konto. Pozdrawiamy!

Potwierdza się wcześniejszą opinia że obiecują kontrakt a potem, ta oferta nie aktualna

Wiśnie, czeresnie

Nie polecam. Proszę czekać, a po tygodniu-to już nie aktualne ale posiadamy ofertę pracy w (usunięte przez administratora)..na produkcji. Ja też dziękuję.

@Wiśnie, czeresnie

Szanowny Panie/ Szanowna Pani nie posiadamy ofert pracy w kołchozie, na produkcji obecnie również nie. Klientowi zawsze dajemy do tygodnia czasu na podjęcie decyzji, którego z przesłanych Kandydatów chce zatrudnić. Niestety w przypadku pracy przy zbiorze owoców Klient zdecydował się na Kandydata, który zgłosił się bezpośrednio do niego.

Artur

Witam. Raz w życiu byłem w pracy za granicą rok 2008 skorzystałem z usługi firmy tejże firmy, wstyd, traktowanie ludzi jak śmieci i bydło, zaczęło się od zakwaterowania oczywiście w niemczech Emmerich nad renem praca była w rotterdamie, próba zakwaterowania mnie w domu gdzie w jednym pokoju miałem spać z 5 studentami mówili że tu nie jest tak źle gorzej maja w pobliskiej świniarni, po sprzeciwie zakwaterowano mnie w szeregówce z 4-oma innymi mieszkańcami uszło, choć łatwo z alkoholikami koło 60-tki nie było, dojazd do pracy w rotterdamie nie był codzienną przyjemnością, a koordynator powiedział że jak mi się nie podoba to mogę wrócić na poprzednią miejscówkę, to mu powiedziałem że jak mu się nie podoba to jutro może mieć co najwyżej inne urzędy na głowie, zamknął ryj a dlaczego bo na budowie gdzie pracowaliśmy już dwukrotnie dostał (usunięte przez administratora)i nie dziwię się że tak się stało w wyniku jego kozaczenia, oczywiście trwało to 5 tygodni i ludzi e potrzebni byli do nadgonienia opóźnionych tam prac potem powiedzieli że pracy nie ma i mamy czekać na łaskę aż coś będzie, zwinąłem się z tego badziewia, Opowieści współlokatorów pracujących na sortowni śmieci (warunki tragiczne bez masek odzieży ochronnej) pozostały mi do dziś i traktowanie ich gorzej niż śmieci które tam sortowali. Nie polecam. A do rudego chu...ja z Kleve mam nadzieję że karma wróciła.

@Artur

Opinia nie dotyczy Derksen Polska Sp. z o. o z siedzibą w Gliwicach, a prawdopodobnie Derksen Dienstverlening BV w Holandii, która w roku 2008 zatrudniała polskich pracowników. Zdarzało się już w przeszłości, że przypisywano nam negatywne opinie tylko i wyłącznie ze względu na ten sam pierwszy człon nazwy firmy. Spółki nie są w żaden sposób powiązane, a komentowanie warunków z roku 2008 jest samo w sobie absurdalne, pomijając fakt, że od 12 lat warunki pracy i płacy uległy diametralnej poprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Derksen - Gliwice

• Jak się pracuje w Derksen?

Zobacz opinie na temat firmy Derksen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Derksen?

Derksen