Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Work Today

Pracowałeś w firmie Work Today i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-30 10:02:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Stresująca
zdjecie uzytkownika
Madzia - 2009-01-30 10:07:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowalam tam na zbieraniu pietruszki u rolników w Holandii. Cięzka robota nie polecam. Wytrzymalam tylko 3 miesiące, trochę sobie oszczędzilam bo dawali zakwaterowanie, jedliśmy tylko chleb i puszki z Polski.
Teraz przenioslam się do Warszawy i pracuje jako Opiekunka do dzieci. Zarabiam 2000 zl praca bardzo przyjemna szczególnie że kocham dzieci.
Napiszcie ludzie z Work Today jak tam wam jest w Holandii, czy dosięglo was bezrobocie, Czy kryzys widać w Holandii. Ja tu sobie siedzę sama w malym dzidziusiem, i jak on śpi mogę troche popisać na forach. Hey
zdjecie uzytkownika
aa - 2011-01-03 11:08:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy pracował ktoś na sortowaniu paczek w Utrechcie,jak tam jest?
zdjecie uzytkownika
kasienka28l - 2012-11-22 21:25:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam czy ktos sie wybiera z tej firmy do sortowania paczek, listow praca na poczcie wyjazd jest 10.12.2012 do 31.12.2012r.prosze o kontakt na maila(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Melania - 2013-01-10 23:57:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zapraszam do współtworzenia nowego forum o pracy i życiu w Holandii.
Oferty pracy,opinie o agencjach zatrudnienia,numery telefonów i adresy biur pracy,porady i aktualne informacje.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-08 10:12:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
aby wyjechać z Work Today do Holandii trzeba mieć podstawy niderlandzkiego czy bez jezyka też biorą? Jest jeszcze szansa załapać sie na sezonówke?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Today

Twoj email:
Wiadomość: