brak logo

"Ciarko" S.A.

Sanok

Opinie o "Ciarko" S.A.

anonim 2009-01-30 09:24
Słowa kojarzące się z "Ciarko" S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?róznie
Najbardziej podobało mi się w "Ciarko" S.A.:ludzie z którymi pracowałem
Najbardziej nie podobało mi się w "Ciarko" S.A.:nic
2
niesmak 2011-06-09 17:05
Nie polecam firmy. Syf kiła i mogiła. Orają jak człowiekiem jak niewolnikiem. Praca w nadgodzinach, brak kasy za to. Uwalanie premii. PS: oczywiście wszyscy tam jadą na najniższej krajowej + premia (która nigdy nie jest pewna). Więc jeśli lubisz ten dreszczyk emocji każdego 10-go dnia miesiąca, to ta firma jest dla ciebie!
1
Angewaire 2012-05-08 01:14
Syf i koła panie kolego to jest w Passie. W Ciarko akurat jest o niebo lepiej chyba że masz w innych firmach plecki i ciepłą podusię pod [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kę.
W C. tyle zarobisz na ile zapracujesz.
Nadgodziny SĄ płatne ale kwestia stawek to juz inna sprawa :(
Soboty- odsiadki.... śmiech na sali.
marianek 2012-11-21 11:32
ciarko to syf a ludzi traktują jak niewolników, ostatnio ,,wielki szef,, powiedział, że w soboty będziemy pracować za darmo, a w tygodniu po 10 godz jedna zmiana bo na drugiej są lizo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y, które wchodzą do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y tak głeboko, że kierownik chodzi jak by ktoś go w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cały rok pozdro dla normalnych
4
Luka 2014-03-19 23:40
Witam, mam kilka pytań do osób pracujących w Ciarko lub takich które wiedzą, nie na zasadzie słyszałem ktoś mówił itp. Mianowicie czy aktualnie można dostać się do pracy w Ciarko? Czy pracownik produkcji pracuje na akord? Czy praca jest w systemach zmianowych i w dni wolne tzn soboty, niedziele i święta? Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik? Czy w Ciarko można bez znajomości i pleców podjąć prace na stanowisku np magazynier, kierowca itp czy można na takie stanowiska przykładowo awansować z stanowiska produkcyjnego? Prosze kogoś w temacie o odpowiedzi , za co z góry dziękuję.
2
ZmienneIP 2014-06-26 23:24
Awansowac?Dni wolne? Płatne nadgodziny?
Zapomnijcie- nie znam innej firmy w której ludzie byliby tak kantowani na $$$.
Dlatego tylu młodych teraz poprzyjmowali, a starzy pracownicy wyjeżdżają albo zmieniaja firmy- DOBRA PRACA W CIARKO TO /b URBAN LEGEND SANOKA!
3
ciarkowiec 2015-01-12 15:12
ciarko to syf okradają każdego dześątego roi się tam od konfidentów z czego naiwiekszym jest pacanowski wielu przez niego osób straciło prace i pieniądze syf kiła i mogiła jak ktoś lubi być okradany polecam ciarko
17
potwierdzam 2015-02-28 19:11
"Ciarkowiec" ma rację, ale Jacek B. dorównuje, a nawet przebija debilizmem pozostałych "lizodupów". Dowartościowuje się wyzywaniem i poniżaniem podwładnych, niestety ale właściciel ma najprawdopodobniej gdzieś to co się dzieje w jego zakładzie co niestety wpływa na wizerunek firmy.
7
normalny człowiek 2015-09-25 20:16
Brak słów,żeby to wszystko opisać co robią z pracownikami.Istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ludzie znoszą to wszystko tylko dlatego bo nie mają innych perspektyw.A przecież to dzięki ich ciężkiej, niewolniczej pracy WIELKI SZEF ma kasę.Praca w nadgodzinach ,soboty i to za najniższa krajową +śmieszna premia uznaniowa.A jak chorujesz to 3 miesiące bez premi-żenada.
4
gosc 2016-02-24 21:21
Hej.Szukam jakiejś pracy i jestem ciekawy jak wygląda praca w tej firmie. Czy a jakieś przyjęcia, jak wygląda, robota(czy jest trudna) i jak z zarobkami.
Dax 2016-05-12 14:46
Wiesz co no oczywiście @leszek że nadgodziny tutaj są dodatkowo opłacane, nie byłyby nadgodzinami i nikt nie chciałbym tego robić, gdyby tylko mogło być inaczej, myślę, że warto im zaufać przez jakiś czas i spróbować samemu jak jest w tej chwili tak naprawdę
2
Janusz 2017-02-01 17:50
nie polecam ciarko, przypadek z kilku tygodni próba samobójcza w toalecie pocięcię się blachami , karetka prokurator byli , oczywiście sprawa ucichła i wszystko jest tak jak zawsze - mobbing.
11
Lidia 2017-07-20 08:55
@Janusz takie sytuacje czasem są niezależne od firmy, nie chce w żaden sposób jej bronić ale warto wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności. Czy sprawa została wyjaśniona?
konstantinowih 2017-07-27 11:06
A jaka pensja na rękę na miesiąc, i czy jest jeszcze jaka kolwek praca w Sanoku?
Lidia 2017-08-12 19:11
Aktualnie w Ciarko nie ma aktualnych ofert pracy @konstantinowih. Więc na pewno przydałyby się informacje od innych pracowników mówiące o jakiejś rekrutacji. Czy ktoś może się do tego odnieść?
Zostaw swoją opinię o "Ciarko" S.A. - Sanok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Ciarko" S.A.