logo Happen House Sp. z o.o.

Happen House Sp. z o.o.

Opinie o Happen House Sp. z o.o.

anonim 2011-10-19 02:46
Witam, prace w Happen polecam tylko tym, którzy są w stanie wyrzec sie swojego prywatnego czasu pracy. Od pracowanika oczekiwana jest pełna dyspozycyjność, czasami praca w weekend, standardem jest praca w nadgodzinach. Plusem jest dobre wynagrodzenie.
Łukasz Lech 2016-12-02 23:33
Firma dla tych, którzy nie boją się wyzwań, przepracowałem 8 lat i nie żałuję:) pozdrawiam całą ekipę! Gosiu Ciebie najbardziej:):):):):))::) buziaki:):)):):)
ll
Edyta 2017-07-27 09:37
Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Happen House Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia proponowane przez pracodawcę? Czy firma aktualnie przyjmuje nowych pracowników? Te informacje pomogą osobom, które poszukują zatrudnienia.
Anonim 2017-08-31 10:16
Nie jest źle. Specyficzne miejsce, ale głośne. Na pewno nie dla osób ceniących sobie pracę w ciszy i spokoju oraz czas prywatny po pracy.

Plusy:
Wynagrodzenie płacone zawsze na czas
Nienajgorsze zarobki
Dużo wyzwań
Możliwość rozwoju
Dobra lokalizacja

Minusy:
Hałaśliwy dział handlowy
Brak wynagrodzenia za nadgodziny
Nienajlepsza organizacja pracy
Problematyczne kwestie urlopowe
Edyta 2017-09-05 16:39
@Anonim - wspominasz, że pracodawca umożliwia rozwój swoih pracowników. To bardzo dobrze, takie zachowania naprawdę się ceni. Czy możesz dokładniej napisać, na czym to polega? Czy chodzi o organizowanie kursów/szkoleń? I co masz na myśli pisząc o problematycznych kwestiach urlopowych? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
Zostaw swoją opinię o Happen House Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Happen House Sp. z o.o.