Bic International B.V

Niemcy

Opinie o Bic International B.V

Jacek 2016-09-15 08:47:07
Wiecie ze zatrudniaja tez dyspozytorow?
Rom 2016-10-18 22:27:43
No i świetnie w takim razie, miło słyszeć dobrze rzeczy
marti 2016-11-07 00:20:54
witam. kolego mozesz przyblizyc troche szczegółów. zamierzam podjac prace przez te agencje.
Lubie Tadzia 2016-11-27 20:19:21
Co Wy piszecie Sproloo najlepsza firma w niemczech auta "nowe" prawie same 000000 na liczniku a tam 1 czy same 9 nikomu krzywdy nie robią. A co do wypłaty wielkie mi halo zawsze jest na czas i terminowa, a to że ten czas i terminowość ustala Luis ( najlepszy gość na świecie) krzywdy nikomu nie robi. Znają się na czasie pracy kierowców jak Janusze na komputerach. Naczepy niczego sobie, nawet nie musisz ich otwierać one zrobią to za Ciebie nawet podczas jazdy. Wracając do przelewów to banki bardzo długo trzymają nasze piniądze bo idą nawet 2 tygodnie. Auta serwisowane na czas, czas zużycia , w końcu lepiej zapłacić mandat niż coś naprawić.
Co do umowy jeśli można ją tak nazwać (nawet ruscy stąd uciekają) ze wszystkim problem nawet głupie paliwo tankują po 100 - 300 litrów.
Aaaaaa no i nie zapominajmy o ostatniej pensji hmmmmmm...... nowe opony do auta lub naczepy Luis Dziękuje i Pozdrawia
Zapraszam do pracy najlepiej wolontariuszy lub hobbystów
DANIEL 2016-12-03 08:46:07
jak tego Luisa upiepszyć ?to Holender nie niemiec to holota już polskich kierowców wyrolował na conajmiej 10tyś euro
Ostrzeżenie 2016-12-10 21:49:45

tak to piszę ziomale o Spronku :/ ale nikomu w BIC to nie przeszkadza

Wiedzą na bank jakie problemy są z wypłatami a i tak stale uważają, że firma jest OK.
A to już jawne oszustwo.
Dodatkowo stale usuwają nieprzychylne wpisy o sobie.
Zostaw swoją opinię o Bic International B.V - Niemcy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bic International B.V