Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

michał Młody ACAB

pracuje juz spory czas we flexi mam swoj dojazd i mieszkanie prace ciagle nie mialem rezerwy kto chce pracowac bedzie mial prace i godziny kontakt z biurem ok jedyny minus to zaklad global-melony karolina powinna zostac usunieta przez nia nie chce tam nik pracowac aroganka opryskliwa baba ,nie wie co sie dzieje kobieto tobie potrzebny psychiatra bez pozdrowien

Kamil 1986
@michał Młody ACAB

Przez nia zmienilem prace ,na moja dziewczyne sie darla

Niezniszczalna

Totalna porażka traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) bez podstawy w paruja ci do pokoju i każą ci (usunięte przez administratora) Kordynator też nie nadaje się na Kordynatora nic nie umi załatwić jeszcze nie spotkałam się z taką firma nie polecam z całego serca z pieniędzmi też (usunięte przez administratora) wykorzystują jak umia

Zuzanna
@Niezniszczalna

Ale kto wchodzi do tego pokoju? I co każe, bo chyba niecenzuralne słowo jakieś bylo bo jest wykropkowane. Możesz dać znać czego koordynator nie mógł dla ciebie załatwić? Zastanawiam się nad wyjazdem i fajnie byłoby wiedzieć co i jak

Szymon

Przyjechałem do tej agencji w roku 2019, na początku roku zaraz przed pandemia, jak wielu ludzi jadących do Holandii po nieciekawym finansowo okresie w Polsce byłem poprostu zmuszony szybko zarobić. Rekruter naopowiadał mi bajek o tej firmie, nie miałem innej oferty więc pojechałem. Od początku zaskoczyła mnie niekompetencja ludzi tam pracujących, którzy wyglądali jak z pierwszej łapanki z pracowników. Mój koordynator nie umiał nawet opisać z czego się składa solaris. Mógłbym go zamienić na jego funkcji w pierwszy dzień mojej pracy. Dowiedziałem się że pobierają opłatę za transport co było dla mnie szokiem, postawiłem ultimatum że pracuje ale mają mi dać lepsza pracę na większej stawce, znaleźli taka i praca była bardzo fajna. Natomiast przy stawce 12,5 po potrąceniu oplat wypłata była zenujaca. Transport to jakaś porazka, czekałem wielokrotnie na kierowcę po godzinę czasu w sobote. Zero selekcji pracownika. Lokacje w porządku, natomiast panującą tam atmosfera i ludzie to istna (usunięte przez administratora) i kryminał. Teraz pracuje w strukturach dużej firmy, nauczyłem się holenderskiego i na przykładzie porażki tej firmy buduje bardzo dobry wizerunek mojego pracodawcy. Pomagam w wielu kwestiach pracownikom mojej obecnej firmy, nie polecam, nie dajcie się okradać

Szymon
@Szymon

Pisząc o płatnym transporcie miałeś na myśli transport do pracy? Zakwaterowanie było na tyle daleko ze trzeba było dojeżdżać? Agencja miała koordynatora który interesował się wysłanymi do pracy ludźmi i pomagał im w załatwianiu spraw, czy nie?

@Szymon

Pracowałem na borówce w Venlo do pracy miałem 40 km w jedną stronę bo lokacja była w Niemczech.Dojazd był busami,autobusami płatny.Pracując w takiej odległości pracodawca ma obowiązek dopłacać do dojazdu do każdego pracownika w NL.Patrząc na ceny produktów w NL odnoszę wrażenie że nie warto wyruszać do tego kraju lepiej do DE

Patrykos 2022

Biuro na plus ,jak ktoś chce pracę będzie miał. Chyba ,że ma sie 2 lewe ręce.. Jestem tu z moją kobietom Warunki mieszkaniowe calkiem przyzwoite .. Teraz praca jest na melonach, na innych zakładach mało godzin i rezerwa Jak ktoś się sprawdzi na melonach ,stała lista pozytywny co jezdzi na wuzkach Miłosz piękna pani sylwia ogólnie ludzie spoko pozytywnie nastawieni do życia wariaci Pani od sprawdzania owoców Karolina niekompetentna ruda przy kości ,zolza jakich mało bardzo nie miła hamska jakkby pracowała tam za kare dla nowych osub arogancka że starch o zapytac

wiola
@Patrykos 2022

chodzi o karoline czerwona w okularach tensza?

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Porażka !

Jakaś paranoja ! Jedno wielkie kłamstwo. Obiecywanie złotych gór oraz „ apartamentów „. W rzeczywistości pleśń grzyb smród u brud. Nie wspomnę o ukrytych kosztach o których nie ma mowy na rozmowie. Budynek oddany do mieszkania nadaje siw jedynie do rozbiórki. Bezdomni na dworcach maja lepsze warunki. Jedyne co sie zgadzało to toaleta w pokoju ale jeśli chcesz ryzykować własnym zdrowiem kąpiel to polecam. Przyjechaliśmy prywatnym samochodem który musiał stać na ulicy pół kilometra od miejsca zamieszkania. Ta agencja to (usunięte przez administratora)

zawiedziony

bylem widzialem na wlasne oczy jedne slowo to masakra tu pasuje powiedziec lodowka jest ok.. pokoj nora brak swiatla (zarowek) spluczka urwana w toalecie popekana szyba w oknie szafka pojemna na 5 letnie dziecko lozko (stara prycz z lat 80tych) kuchnie pralnie o ile tak to mozna nazwac sa wspolne sepsa grozi. w zarobki na miesiac 1000-1100e

Major

Powiem krótko , nie patrzcie na ogłoszenia na olx czy nigdzie indziej , nie zarobicie 350 euro nawet tygodniowo. Przyjechałem i już po tygodniu zmieniam agencje. Warunki do życia to łóżka i lodówka a wszytsko inne jest wspolne i zależy w jakie miejsce traficie. Najważniejsze na umowie nie ma stawki także mogą was robić jak chcą na wypłacie !!!!

@Major

Można prosić więcej informacji?Dasz jakiś namiar na siebie? Email możesz podać to napiszę Bym chciała się dowiedzieć więcej

Helena
@Major

To ile w takim razie da się zarobić tygodniowo, jeśli się nie 350 euro wyciągnąć? Taką stawkę podają w ogłoszeniu?

Nieznajomy

Parę lat temu praca okropna codziennie gdzie indziej... Oraz postoje. Hotel tragedia co tam się nie działo pijaki awantury nawet śmierć : /. Strach mieszkać w takich warunkach. Brak osoby która by to wszystko ogarnęła... A teraz jak? Nie jest strachem mieszkać już na Lobberich?

Xoxo
@Nieznajomy

To nie wina flexipoolu tylko patopijakopracownikow.. Nie biuro odpowiada za ten, ze wypadek naje... Anego goscia na Lobberich, tylko wy drodzy wspolpijacy ????

StachuToksyna
@Nieznajomy

Nadal towarzystwo nieciekawe, w jednym domku tylko dwie osoby nie siedziały w więzieniu. Wszędzie margines społeczny, ale może akurat tak Ci się trafi ze będzie spokój

Kryminogenny
@StachuToksyna

Jak dla Ciebie ludzie co siedzieli to margines społeczny to napewno ci W szkole kanapki zabierali ... dla mnie agencja Spoko

Stary Pracownik Flexa
@Nieznajomy

gościu jaka smierć ja tam pracowałem w 2013/2014 roku najpierw robiłem na fresch park venlo na firmie global producers zajmowała się ona głównie sortowaniem melonów takich jak gallia melon cuandaluppa mellom water melon piel de sappa melon mango praca ciężka jak robiłeś na staplu nie miałeś łatwo bo na stole robiło kilkanaśćie osób a na sztaplu od 3 do 4 potem mnie przenieśli na frankort Q konning dosyć duża firma zajmująca się transportem i logistyką ogólnie twoja praca polegała na pakowaniu i sortowaniu warzyw i owoców w moim okresie jak tam pracowałem godzin było w (usunięte przez administratora) pracowaliśmy nawet po 14 godzin co prawda tygodniuwka wychodziła rużna nie była jakoś zbyt zadowolająća jak na zarobki w cholandi a dla czego a dla tego że odbijali ci za dojazd do pracy i za zakwaterowanie mam kilkadziesiąt solarisow z tej firmy z moimi wynagrodzeniami co do mieszkań zależy gdzie trafiłeś ja trafiłem na nowy chotel był on w dulken jako pierwszi żeśmy go zamieszkali mieliśmy spoko warunki plac kilkadziesiąt pokoi swoje łazienki salon z telewizją kuchnie miejscowość spoko kilka bankow kilka sklepów świetny park linowy pizzerie kebbaby club z dyskoteką zaraz koło hotelu był bar z małym sklepem dośłownie 100m jeżeli liczysz tam na zarobek to nie myśl że dużo zarobisz bo twoja tygodniówka będzie wynosiła około 300 euro na tydzień po odbiciu wszystkiego czasem mniej lub więcej zależy od godzin pracy także jako ja hm czy bym polecał tą firmę i pracę w tej agencji powiedzmy tak polecam młodzieży bo starsze osoby są bardziej mądzrzejsze i wyjadą do agencji w których zarabia się od 400 do 500 euro jesli ktoś z czytelników tego posta chce się dowiedzieć co to za agencje i co tam się robi proszę pisać mogę podać namiary adresy agencji numery do kierowników ja tam osobiście robiłem po tym jak zakończyłem prace w agencji Flexxipool moja mięsieczna wypłata wynosiła od 1600 euro nawet do 2500 zależy co robiłem ale ja to ja jeżeli chodzi o pracę w akordzie jestem bardzo szybki potrafię zarobić 100 euro dziennie .

Ciekawa
@Stary Pracownik Flexa

Daj namiary na firmę gdzie dobrze zarobię bez prawa jazdy i języka niestety . Proszę cię jeśli możesz. Kobietą jestem.

Byłamwiem
@Stary Pracownik Flexa

To podaj te namiary bo tu to godziny znikają w oczach a za sobotę wogole nie ma kasy ani solarisa

Nowa
@Stary Pracownik Flexa

Jak się z Tobą skontaktować?

@Nowa

Może by tak założyć sprawę w sądzie,bo godziny i kasa znikają,jest parę osób.

Kacper
@Stary Pracownik Flexa

Chętnie się dowiem co to za firma w której można tyle zarobic☺️

Ona

Napisz do mnie na email mik178@wp.pl pozdrawiam

@Stary Pracownik Flexa

Można jakiś namiar?Podasz e-maila swojego żeby więcej szczegółów

Pako ramirez

Witam Basia masz rację byłem to wiem godz jazdy w jedną stronę do pracy i spowrotem 270euro za dojazdy Mc pobierał i za materac 360€od osoby Wiec gdzie tu logika Mieszkasz w Nemczech a praca w Holandii Jak spytałem ze wynajmę sobie mieszkanie to mogę szukać sobie sam pracy Bo agencja w ten sposob ma na oplaty hoteli czy aut splaty co brali w lizing itp W pokoju 6 osób zero prywatności na 30 ponad osób dwie łazienki totalna porażka Rumuni i Weekendy pijaństwo na hotelu Solarisy wiecznie był problem kasa się nie zgadzała Ubezpieczenie 25euro a i tak nic to nie dawało ściema buty 25 euro wszystko za nasze pieniądze Nie raz były sytuacje ze ludzie nie mieli na powrót busem Jakoś agencja nikomu nie pomogła Za te pieniądze z ludzi nie jeden apartament z basenem mogą sobie wynająć ludzie z firmy i korzystać Nie wolno dawać się wykorzystać i tyle byłem tam raz zobaczyłem sam zjechałem nie będe biegał kto widział by z dwóch taśm odbierać towar czy jak było kolo stół jedna osoba sama to odbierała paprykę Chore wyzysk na maxa Nie polecam wszystkie agencje biorą sobie na początek kasę za swoje wymysły opłaty klucz do pokoju itd a co zostanie to z łaski może dostaniecie Pozdrawiam myślących trzeba pracować ale nie być tania siła robocza i wykorzystywanym tempo tempo itd Jedna liniowa powiedziała ze nigdy by nie poleciła pracy nikomu z rodziny ja tym bardziej Zreszta nie warto jest dużo innych możliwości nie przez agencję

@Pako ramirez

6 osób na pokoju?na tym na początku co się przyjeżdża pierwszego dnia?

Michal

Witam, chciałbym pracować w firmie Flexipool. Ale potrzebuję miejsca na nocleg - mam doświadczenie ze szparagami. ile kosztuje nocleg i transport???

Silver

Nie polecam agencji .Obiecują pracę z dużą ilością godzin ,pochodzisz kilka dni ,a potem rezerwa lub 2,3 godziny w pracy. W biurze pan koordynator Łukasz ,nieuprzejmny i cwany ,pokazuje swą wyższość nad pracownikami.. Na busy często trzeba czekać ,a kierowcy większość nieuprzejma i arogancka szczególnie Kasia ,która ma dużo do powiedzenia i ma się kogoś ważnego ,a wiadomo z czego jest znana we Flexipoolu.. Jedyny plus to wypłaty,zawsze w terminie, jeśli coś się nie zgadza ,zawsze można wyjaścić ..

Anka

praca jak praca raz szklarnia i plus 40 raz sortownia i 10 st Godzinki są chociaż ostatnio gorzej bo mało pracy a dużo ludzi Nigdy nie wiesz do kturej bedziesz pracowac. Może 3 a może 12h dziennie. Hotele to tragedia ludzie na hotelach zależy na jakich się trafi. Jeśli przyjechałas pracować a nie chlać na hotelu to będziesz mieć pracę,Transport to (usunięte przez administratora) absurd po pracy zdarza się 1,5h czekać na transport bo ktoś zapomniał go wysłać albo do pracy i z pracy jazda 2h albo kierowcy sprzedający piwo. Ja nie pije alkoholu i bardzo przeszkadza mi po dniu pracy otoczenie osób które chleja obok mnie piwsko które zakupili u kierowcyA jeśli kierowca nie tylko sprzedaje a też korzysta?????Niektórzy kierowcy bardzo kulturalni a inni jakby byli wyhowani w stodole. Koordynator ojtekspoksik można wiele załatwić wielki plus. Nie wiem czy przyjechalabym tu jeszcze raz więc nie chcę polecać jestem bo jestem ale ciągle szukam czego lepszego ale pomogli mi zrobićsofi numer bo sama bym nie ogarnęła

Jeśli chcecie być traktowani jak bydło i mieszkać w warunkach w których nawet psa bym nie zakwaterowała to możecie śmiało jechać. Patologia, osikane materace, solarisy wyglądające jakby myśleli że ludzie są naiwni i głupi. Agencja fajna dla osób które zadowoleni są tylko z tego że mają na piwo i więcej im nie trzeba. Wspomnieć trzeba jeszcze o planiście Łukaszu, który jest za przeproszeniem drwiącym chamem. Omijajcie tą bandę (usunięte przez administratora).

@.

Bo są tam tacy ludzie co innych traktują jak nic mniej niż zero a oni kasę będą brać i tyle w temacie

Helena

Ciekawe kto to taki... I niby co takiego robi, że uważasz, że traktowani są mniej niż zero?

kasholka

фирму не советую. работа отсутсвует, ты можешь неделю сидеть дома в резерве. изначально говорят, что жильё стоит 200 евро, но когда ты заселяешься, оно резко поднимается до 400 евро в месяц. на квартире было 7 людей с одним нераздельным туалетом и душем. отчетные листы по зарплате непонятные, половину зарплаты списывают непонятно за что. отработав 48 часов ты получаешь 200 евро в неделю, и это в лучшем случае. если ты не поляк - тебе в этой фирме делать нечего, так как тебя не будут чтить. украинцев начали потихоньку лишать работы, отдавая предпочтение другим национальностям (дискриминация). с транспортом ужасная ситуация. ты можешь после работы ждать автобус пол часа, который будет везти тебя домой час (вместо 15 минут). если ты из украины и хочешь приехать непосредственно на заработки, то тебе тут делать нечего, так как у месяц будет выходить 600-700 евро. вот такой вот ваш флексипул) проверено на себе.

Krolevets

Pracowałam od tej agencji. Powiem tak. Kto chce pracować ten będę mieć prace i godziny. Kto chce mieszkać w czystości ten będę . W moim hotelu wszystkich kto robił bałagan , szybko dostarczali w Venlo, do domu. Każdego razu jak dzwoniłam do planingu, koordynatorowi odbierali telefon i ze wszystkimi mogła na spokojnie dogadać się i załatwić wszystko. Tak samo w prace berry. Wszystkie pytania odnośnie solarisow byli odrazu po pierwszej prośbie wyjaśnione. Ja po możliwości wrócę tam. Moim zdaniem dużo znaczy osobista kultura i cel przyjazdu.

Małgorzata

Bardzo dobra firma,uczciwa.W biurze człowiek jest traktowany z szacunkiem,zawsze wysłuchają, doradzą,pomogą.Serdecznie polecam☺

Natalia
@Małgorzata

To super jak firma dobra. A jak zarobki? Są w porządku?

@Natalia

Solarisy wyglądają tak jakby ogarniały to małe dzieci,czasami dostajesz aż 3 solarisy.Mało tego jeśli myślisz że zarobisz pieniądze ciężka pracą to się mylisz.Nie piszę tego w złości tylko dlatego że tak jest.Będziesz miała Turner po Niemczech i Niderlandii z kierowcami busów,autobusów czasami nawet 2 godziny w jedną stronę i w dodatku musisz zapłacić 40 euro tygodniowo.Mieszkając na hotelach będzie kiepski internet,brak ciepłej wody,czasami brak prądu.Ja to przeżyłem.Księgowa zobaczyła solarisy to się ucieszyła i kazała mi do adwokata dzwonić.Teraz ściągają Ukraińców masowo,ale bez obaw oni uciekną niebawem.

Barbara
@Andrzej Świtacz

Twoja księgowa tak Ci doradza? Bo aż troszkę zabawnie to zabrzmiało, że się "ucieszyła". Widziałam, że wrzuciłeś swój numer, żeby ludzi zebrać. Kontaktował się już ktoś może?

@Barbara

Tak kontaktowały się że mną osoby które tak jak ja zostały (usunięte przez administratora)przez flexipool.

Natalia
@Andrzej Świtacz

Zostały co? Nie widać części Twojego wpisu. Napiszesz jeszcze raz?

@Małgorzata

Jesteś bezczelna,wiesz czemu,bo kłamiesz Polaków.Pchasz ich na minę.

@Natalia

Powiem tak,osoby które są poszkodowane tak jak ja.Dla świadomości niedowiarków,jakim cudem macie po 2-3 solarisy.

@Małgorzata

A na jakim stanowisku pracowałaś w firmie? Piszesz o biurze, a poza biurem jest podobne traktowanie czy jakos inaczej?

Lukas

Witam,jestem państwa byłym pracownikiem,potrzebuję informacji odnośnie ubezpieczenia,konkretnie tego w jakiej firmie ubezpieczeniowej byłem przez was ubezpieczony?

@Lukas

Dzien dobry, Prosze napisac w tej sprawie na adres email: kontakt@flexipool.nl . Posredniczymy w ubezpieczeniu w firmie Zorg en Zekerheid, od 01.01.2022 zmienila ona nazwe na ZEM. Nie wiem, w jakim terminie Pan u nas pracowal, ale jak Pan napisze do nas emaila, to damy konkretna odpowiedz. Pozdrawiam, Flexipool

@Lukas

Nie zdźiw się gdybyś nie był wcale ubezpieczony,w moim przypadku tak było,w dodatku pobierali pieniądze za ubezpieczenie,sprawa jest rozwojowa.Dojazdy do pracy też mi zabierali 39 euro choć jeździłem własnym autem.Dofinansowanie do dojazdów do pracy to standard w NL.

@Andrzej Świtacz

Dzien dobry, Panie Andrzeju, nie wiem czy Pan zdaje sobie sprawe z tego, ze podaje Pan nieprawdziwe informacje.. Jesli chodzi o ubezpieczenie, to sprawdzilam jeszcze raz i nie poniosl Pan zadnych kosztow. Jesli chodzi o transport, to zaczal Pan prace dojezdzajac naszym autem, pozniej dopiero przeszedl Pan na prywatny. Myslalam ze w korespondencji e-mail wszystkie kwestie zostaly Panu jasno wyjasnione. W razie dalszych pytan, prosze o wiadomosc na kontakt@flexipool.nl . Moze Pan rowniez przeslac tam salarisy, na ktorych wedlug Pana jest potracona skladka za ubezpieczenie. Chetnie odpowiem. Pozdrawiam.

@Flexipool BV

Nie wieszam wszystkich na wieszaku,pracując też na Fortaplant nie dostałem dniówki za 2gi dzień Mają i nawet ten pracowawca dzwonił do mnie zaniepokojony.Pacując na borówce nie dostałem pieniędzy za sobotę 15go Mają.Zaprzeczą Państwo że mam solarisy które nawet nie zgadzają się z wpłatą na moje konto.Proszę mi wierzyć,lób nie,nie dam się okradać.Ja w przeciwieństwie do innych podaję imię i nazwisko.

@Flexipool BV

Przepraszam 14 Mają nie dostałem za dzień pracy wynagrodzenia

@Andrzej Świtacz

Dzien dobry, Panie Andrzeju 14.05.2022 mial Pan zaplacone. Wysylam do Pana emaila z salarisem gdzie jest to ujete. Ze wzgledu na ochrone danych nie bede umieszczala tego tutaj. I jeszcze raz bardzo prosze o nie wystawianie nieprawdziwych informacji, a w razie pytan odsylam Pana na kontakt@flexipool.nl Pozdrawiam.

Czy pracownicy Flexipool BV mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Niezadowolona

Nie tu jesteś sam sobie jesteś radź se sam rób sam dbaj o wszystko sam a wypłata się nie wystrasz bo ja się przerazilam .

Andrzej Świtacz

Witam czytających,dziś dowiedziałem się że firma nie chcę że mną współpracować.Owszem tydzień temu złożyłem wypowiedzenie ale się wycofałem .Chłopie rób co chcesz choć pracujesz jak osioł.Wypłaty się nigdy nie zgadzały,nigdy,brak godzin.Załatwiłem prawnika,kto chętny +48537392254

Porażka!!!!! Zacznijmy od warunków panujących na "hotelu" totalna melina,wszedzie syf,pokoje wraz z kuchnią wyglądają jak na jakiejś opuszczonej mecie dla ćpunów (z reszta roi się ich tam od groma),utrudniony kontakt z biurem,zero odpowiedzi na ważne zapytania. Na transport po pracy zdarzało się czekać nawet do 1.5h nie wspominając o tym,że czasem nie było wystarczająco miejsc w busie i ludzie musieli się wciskać jak sardynki zeby sie kazdy pomieścił były dni gdzie ludzie siadali sobie na kolana zeby pojechać co jest niezgodne z przepisami bezpieczej jazdy!!!! Po zakończeniu współpracy oczerniaja pracowników i nieodpowiadaja na maile. Co do pracy godziny są Ale to co się dzieje w zakładach porazka,puszki po piwach porozwalane między wózkami,pijani mężczyźni, palenie papierosów na halach.... Nic dobrego was w tym biurze nie czeka omijajcie szerokim lukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 15 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV