Opinie o NSG Holding Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NSG Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NSG Holding Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSG Holding Sp. z o.o. w Wrocław

Michał Nowy wpis

Hej, jaka w waszej firmie jest hierarchia pracowników?

3 Nowy wpis

potwierdza, strona internetowa firmy nie działą, więc gdzie szukać info?

ntmz4 Nowy wpis

Czy Wy nie rozumiecie, że ta firma istnieje tylko w rejestrach, bo póki co nie może jej zamknąć, bo wierzyciele, sądy i tak dalej... Nie ma już biura, nie ma strony internetowej, nie ma telefonów, nikt nie odbiera poczty, a Prezes ukrywa się przed światem. Tyle w temacie.

HEN Nowy wpis

kto zna aktualny nr.tel., lub adres do N.S.G. Holding Sp. z o.o. proszę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NSG Holding Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
ntmz4

tsa dokładnie o tej firmie się wypowiada. I ja również.

ntmz4

Firma praktycznie nie istnieje. Nie ma pracowników poza Prezesem :D NSG już się z łopatek nie podniesie, a ktoś, kto mówi, że tam teraz pracuje to lepiej niech sprawdzi, czy o tą samą firmę chodzi.

gvbg

Benek mówissz o firmie NSG Holding z Wrocławia- firma windykacyjna której prezesem jest P.G. ?

tsa

Jak możesz pracować w tej firmie skoro jej nie ma? Zawinęła manatki z Robotniczej i tle po N.S.G. Holding

sdd
@tsa

W jakiej firmie ? NSG Holding gdzie prezesem jest P.G ? No chyba nie... piszesz na forum o firmie, w której pracować nie możesz, wiec zanim zaczniesz pisać piedoły, to sprawdz o jakiej firmie się wypowiadasz bo na pewno nie o firmie windykacyjnej NSG Holding

Tsa

Pracy w tej firmie, a raczej pracy u Prezesa N.S.G. Holding Sp. z o.o. we Wrocławiu nie polecam najgorszemu wrogowi. Umowa zlecenie podpisywana co miesiąc po przepracowanym miesiącu, a nie przed rozpoczęciem miesiąca i tak przez kilkadziesiąt miesięcy- tak aby w razie czego Prezes mógł obciąć z 200-300 zł z wypłaty, bywało że zamiast 1100 zł pracownik dostał 600, albo wcale. Co miesiąc obiecanki, że umowa o pracę, albo podwyżka, a w afekcie obcięcie kasy. Ale jak widać karma wraca, bo żerowanie na klientach i pracownika doprowadziły do upadku firmy.

ntmz4

1000 na rękę pod warunkiem, że wszystko będzie ok. Jeśli nie, to i 1000 nie będzie. No ale firmy już praktycznie nie ma, więc nie zarobi się nic :D

ntmz4

Rafale nie wiesz o czym mówisz, więc lepiej nie mów wcale :) Lepszy jest zasiłek, bo pracować za darmo lub za kilkaset zł nikt nie chce. Z czegoś trzeba żyć, nie sądzisz? A tak na marginesie - stawać się atrakcyjnym dla innych pracowników? A po jakiego grzyba? No chyba że miałeś na myśli pracodawców :) Jak widać - jak się pisze - to trzeba wiedzieć co i o czym.

tss

Ale tej firmy już nie ma, wiec chyba w tym przypadku lepszy zasiłek :D

ntmz4

Pracowałam tam parę tygodni. Lepszy zasiłek dla bezrobotnych. Praca na umowę zlecenie za 1000 PLN na rękę (oczywiście 8h) a jak się zwalniasz to masz problem, żeby dostać pieniądze, bo nagle okazuje się, że wszystko co się zrobiło było nie tak. Dziwne, że póki się nie powiedziało, że się odchodzi to wszystko było w jak najlepszym porządku. Opinia wyżej napisana jest śmieszna i napisana przez osobę najbardziej zainteresowaną tym, żeby PR firmy był pozytywny. ODRADZAM współpracę!

kumi

Myślę , że NSG Holding to bardzo dobry kierunek dla osób które liczą na fachową i merytoryczną obsługę . Także osoby , które chciałyby tutaj pracować muszą wykazać się dużym doświadczeniem i obyciem w sprawach , którymi się zajmują ,aby przez przypadek nie popsuć ich dobrego imageu. Nie jest tu łatwo

rrrr

W internecie jak i KRS GOV widnieje tylko NSG Holding z Wrocławia, a ze Słupska nie ma takiej firmy wiec albo podają błędną nazwę (co już powinno dać co myślenia) ale zwyczajnie się podszywają pod Wrocław...

rrr

Firma NSG Holding ze Słupska a NSG Holding Wrocław to zupełnie dwie rożne firmy, wystarczy sprawdzić na necie a nie pisać głupoty.

hugo

do mnie niestety jeszcze do tej pory nie. Ale może ktoś inny z tego forum miał więcej szczęścia do NSG?

szymek

czy ktoś z Was aplikował może na oferte handlowca, Telemarketera z NSG Holding? odezwali się do Was?

Powiem szczerze, że trochę się zdziwiłam czytając opinie na tym forum. Pracowałam krótko, bo tylko miesiąc ( znalazłam lepiej płatną pracę) ale wspominam całkiem nieźle nsg holding. Atmosfera w pracy ok, praca dość lekka. Można było wcześniej wychodzić jak się miało coś do załatwienia na mieście.A zarobki przy tego typu pracy też nie były najgorsze.Ale kto jak uważa...

ania

A NSG ma filię w Słupsku??Czy były pracownik nie wiem gdzie pracował hehe:)))

Zostaw merytoryczną opinię o NSG Holding Sp. z o.o. - Wrocław

NSG Holding Sp. z o.o.