Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Zabawne :-)

nitkoosia

Planuję wyjechać przez biuro w okolicach połowy marca. Prawdopodobnie będę jechała sama.Może ktoś mnie wtajemniczyć z noclegami? Będę wdzięczna jak ktoś odezwie się do mnie na facebooku i mi powie co i jak - facebook.com/xiidil ! JESTEM Z WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO MAZURSKIEGO! ;-)

haha

bylamwiem to troll agencji ,biuro odpowiada na pytania ;p

bylamwiem@wp.pl

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
pysia

Cześć :) czy majac 20 lat da sie zarobic w Holandii jadac przez ta firmę ?

pysia

Cześć Wam :) mam pytanie czy opłaca się wyjeżdżać na wiekówce przez ta firmę ? no i czy jest godna zaufania ?

noowa

Hej. Podobno mam wyjazd w srode na kwiaty wie ktos jak tam jest?

BylamWiem

Ja teraz bylam , mialam 22 i zarabialam miesiecznie 4800 zl. Przy dobrych godzinach zarobisz:-)

Rafał

Witam mam parę pytań odnośnie wyjazdu pracy i zamieszkania jeżeli kotoś mógł by mi pomóc czekam na e mail rafau51@o2.pl

BylamWiem

Wszystko zalezy od ilosci godzin jakie masz i od wieku, bo w holandii obowiazuje wiekowa stwaka .

Ciekawy
@BylamWiem

Mam 23 lata, da rady zarobić miesięcznie 3000 zł na czysto ?

Ciekawy

Cześć, jakie są miesięczne minimalne zarobki w Holandii przez tą agencję ?

Byłam i moze bede

Hej na tekstyliach bardzo fajnie tempo czasami szybkie ale fajna firma fajni ludzie sama nawet czasami dostawałam bonusy ogolnie wypłacalni tylko jeździć trzeba do pracy dość daleko ale moge. Czystym sumieniem polecić nazywa sie respekt textylies jakoś tak

RE

jedzie ktoś jeszcze w poniedzialek ze śląska?? prosze o szybka odpowiedz??lub meil niki1991@spoko.pl

pmarzanna72@gmail.com

witam kto wyjezdza z olsztyna do pracy przy sortowaniu odziezy . prosze o kontakt .wyjazd 15 02 2016 .pozdrawiam marzena

niki
@pmarzanna72@gmail.com

Witam,czy ktoś w połowie marca wybiera sie z tej agencji do pracy i mogłby napisac jak tam jest? warto zaryzykowac?

Aga

Znacie jakąś agencję z Holandii w której można pracować miesiąc, maksymalnie dwa miesiące ?

Ssss

jade w poniedziałek, pakowacz towarów..chyba kawa.. z tego co dziewczyny dzwoniły pracuja po 5 h i jestem załamana jeśli zamiast zarobić strace... nie wiem sama.. Co robic

re
@Ssss

zapraszam na meila bo ja tez niewiem co robic tez boje sie kasy stracic.. niki1991@spoko.pl

Sonia
@re

już pisze :)

3 miesiace

Sonia

ja jade w poniedziałek ze śląska. Z tego co wiem na kawie ludzie pracuja teraz po 5 h... Kolezanka wlasnie tam jest i czeka az dojade ale nie poleca mi walsnie .. ryzykuje i jade moze od marca gdy zaczyna sie sezon bd okk

Aga

Witam. Czy wyjazd tam do pracy jest mozliwy na miesiac czasu czy tylko dluzsza umowa?

dddd
@Aga

umowa u nich obowiazuje na conjmniej 3 miesiące

RE

witam ktoś ze śląska jedzie w ten wekend??

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.