Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

kajka

hej mamy propozycje wyjazdu o pracy do tilburga na pakowanie tekstylii jak tam jest z praca i mieszkaniem ile można zarobić chodzi mi jak z godzinami pracuje tam może ktoś lub pracowal ? i proszę napiszcie czy firma jest jakas ok wyplacalna proszę o opinie dzięki wielkie

kasa

dla zainteresowanych, ja zarobiłem za 46h 250 euro, za 38h 180euro. wszystko po za wiekówką.

JaJa

Hej... Mam pytanko. Czy Axidus zrezygnował z bungali w Haage? i wogóle jak jest zmieszkaniami?

Pracownica Axidusica

Na kapsulkach z kawa bardzo fajna praca - szczegolnei dla kobiet ale jest tez duzo innych ciekawych tekstylia, owoce, szklarnia z malinami super duzo godzin firma gwarantuje transport z pracy i do domu, wyplaty albo raz na dwa tygodnie albo miesiecznie - uczniowie maja co tydzienn bo sa na krotko. ja mam stala prace teraz na pakowni ale wsczesniej bylam i na malinach i na kapsulkach. Generalnie polecam zarobki 200-400E na tydzien/ nie lubia chorowitych i tych co odmawiaja pojscia do pracy. Imprezy w granicach rozsadku by nie przeszkadzac sasiadom. Koordynatorzy sa polakami. jak macie jakies pytania to bede odpowiadala w miare czasu na forum

Bąbel
@Pracownica Axidusica

Ja mam pytanie w związku jeśli chodzi o warunki mieszkalne, jak wyglądają mieszkania zwłaszcza dla par?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kejtia

Moglby mi ktos napisac na temat pracy przy pakowaniu kapsulek do kawy i praca pod Haga?mam opcje wyjazdu w przyszlym tyg

malina i smok haha

poziomka i cmok to jedno mogles lub moglas napisac chociaz godzine pozniej czy dzien i nie pisac praktycznie tego samego

cmok

hej. Popieram powyższy komentarz koleżanki ByłamWiem,że mozna zarobić 1200e miesięcznie... Byłam i tak zarabiałam nawet troszkę więcej wychodziło :-) i mam zamiar po raz trzeci jechać przez to biuro

poziomka

witam. popieram koleżankę ByłamWiem że można zarobić miesięcznie 1200e... Bo zarabiałam tak... i mam zamiar po raz trzeci wyjechać przez to Biuro :-)

Kasiaa
@poziomka

Hey . Możesz napisac do mnie na e-mail. Bo chcemy wraz z mezem wyjechać i chcem się odwiedziec czegos więcej. pozdrawiam

Firma jest na prawde spoko, wyplacalna, az chce sie pracowac. JA akurat jestem na salatkach, natomiast moi znajomi roznie jedni na owocach inni na szklarnii. Osobiscie jestem zadowolony i polecam szczegolnie dla osob jak ja ktore zaczynaja pierwsza prace za granica. Wszystko jest w pakiecie, mieszkanie transport nawet obiady mozna miec. Warunki sa ok nie ma luksusu ale nie ma tez syfu. A Holka piekna szczegolnie Rotterdam noca - z firmy jakies 20 minut drogi.

Sory kolego ale ja zarabialam 1180 1200 to znaczy ze mozna zarobic

marika

witam wybieram sie do pracy przez nich ale boje sie bo te opinie ,wiem jedni psioczą inni chwala tak jest wszedzie,mieszka ktos moze na masdajku albo w gravezande??? jak tam jest z praca jak warunki mieszkaniowe ,,ludzie i wogole proszę napiszcie...czy mozna zarobic pozdrawiam Marika

seba
@marika

Witaj:) ja tez jade 14 marca i tez sie troche obawiam:) ale powinno byc dobrze:) a Ty skąd wyjezdzasz?

JESTEM SIE PRZEKONUJE

nie 1200euro koleżanko. pytałem tu ludzi i waha się od 400 do 900 euro miesięcznie. może i da sie 1200 zarobić, ale axidus ci nie da tyle godzin albo belasting ci zabierze. Pozdro. widać że nie ogarniasz Holandii

BylamWiem

Ta tabelka nie odzwierciedla tego jak naprawde jest. Przy twoim wieku, ponad 40 godz tyg spokojnie na czysto bedziesz zarabiac 270-340 euro. ;-) Ja przy wieku 22 lata , 40-45 godz tyg,stawki 9.12 /h zarabialam na czysto od 270 do 330 euro. Powodzenia :-)

Jakoś to będzie

Ja chce jechać przez tą agencję na 3 miesiące. Wysłałem do nich aplikację, przysłali mi oświadczenie i formularz zgłoszeniowy i na tym oświadczeniu jest tabelka w której jest zawarte tygodniowe wynagrodzenie po opłatach ja mam 23 lata więc zarabiałbym od 150e - 260e plus dodatki zmianowe i nadgodziny więc myślę że nawet te 200e tygodniowo by mi starczyło ale najważniejsze jest żeby się wyjazd zwrócił, bo taki wyjazd do Holandii trochę kosztuje. Osobiście uważam że w sezonie będzie dużo pracy może jakieś nadgodziny będą. Ja jadę tam zarobić nie imprezować i się opier.... to nie wakacje a nie którzy tak właśnie myślą że pojechali na wczasy a tam się jedzie do pracy i to nie lekkiej bo Polak by chciał nic nie robić a zarobić a na produkcji jest tzw ogień z (usunięte przez administratora) norma musi być, pracowałem w nie jednym zakładzie produkcyjnym więc wiem jak jest. A ci co imprezują i nie przykładają się do pracy to później piszą na forum że mało zarobili i że to wina agencji a tak naprawdę to wina tylko tych osób co myślą że to wakacje.

anna

Witam Czy ktoś pracował przez biuro Axidus?i jak jest z godzinami?czy jest praca? Proszę o opinie

BylamWiem

1200 euro miesiecznie to twoim zdaniem jest na minusie? :-) Chyba trzeba wrócić sie do podstawowki :-) pozdrawiam bardzo kulturalnego kolege :-)

BylamWiem

Jakby byla to najgorsza agencja to pracownicy nie wracali by do niej ..a jednak wracaja . I przestan obrazac , rodzice nie wytlumaczyli co to jest kultura

BylamWiem

Pogieło Cię chłopie. Sama pracowałam przez axidusa i bede jeszcze przez niego wracac. To ze jestem zdolna do pracy, mialam stala prace , dobre zarobki to juz jest chec i zaangazowanie do pracy. Axidus tez mnie opie..z kasy,tez walczylam o swoje,ale praca to praca,bylo trzeba pracowac i dawac z siebie jak najwiecej. Wez skoncz z tymi durnymi opiniami tylko wez sie w koncu za porzadna robote. Jak w Holandii sobie nie radzisz to w Polsce mozesz ulice zamiatac

Seba

#niki Witaj. ja z kolegami jade 14 marca przez axidus do pracy na szklarniach magazynach itp:) Równiez sie wybierasz? zapraszam na priv

AD

Ja z narzeczonym wyjeżdżamy w poniedziałek. I szczerze boję się, bo te opinie sprawiły nas w zakłopotanie. Pan z Oplola zapewniał nas ze teraz jest najlepszy okres żeby zarobić, ale po Waszych opiniach widać że kolorowo nie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.