Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

qwerty

witam wszystkich serdecznie, na początku już piszę ,że jeśli zastanawiacie się nad biurem axidus to od razu wam odradzam, poniżej opisze wszytko jak wyglądam. Moja przygoda z axiduse zaczełą się jakieś dwa tygodnie temu, czytałem negatywne opinie ,ale nie brałem ich pod uwagę, myślałem ,że to pewnie ludzi tak piszą bo chcą się zemścić na axidusie i spróbowałem , wmawiałem sobie ,że pojadę i zobacze na własne oczy. Jeśli ktoś z was myśli podobnie, to odradzam nie przyjeżdżajcie tu !!!! (usunięte przez administratora)

Nowy.

Do mnie zadzwonili dziś, bym jechał do pracy na 19 sierpnia do Massdijk. Ogólnie wiem że będę w jakiejś firmie na taśmie. Na razie nie wiem jak mam się ogarnąć z rzeczami, jak wszystko ze sobą muszę mieć. Ktoś z was też jedzie w tym terminie do tej miejscowości?

@Dia Jak pracowałem i miałem kontrakt na min 3 miesiące - to byłem świadomy, że te 3 miesiące muszę pracować. Wiadomo, że zdarzają się sytuacje losowe, że ktoś musi wrócić do Polski, ale informuje firmę, o konieczności wyjazdu, ale powinien wrócić. Słyszałem, że jak ktoś zwieje, ucieknie z dnia na dzień to firma, może nałożyć karę- bo nie wywiązałeś się z warunków umowy. Wiec jak chcesz jechać na krócej i już wiesz, że nie będą to 3 miesiące to po prostu nie jedz.

tom

ma ktoś termin na 30 sierpnia

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Piotruś

Pracowałem dla innej agencji nazwy nie wymienię taka świetna, zadzwoniłem do biura Axidus w Polsce czy mnie przyjmą- przyjęli. I powiem niebo a zmienia. Domek schludny, a nie jakiś barak jak w poprzedniej agencji. Praca na początku trochę mnie rzucali raz tu raz tam , codzienne w innej pracy. Mało przyjemne ale najważniejsze, że praca jest i nie siedzi się w domu. Teraz już mam stałą firmę do której jeżdżę codziennie, czasem nawet i w weekendy. U mnie na domku przyjechało kilku cwaniaków, którzy pewnego weekendu tak zabalowali, że w poniedziałek nie stawili się do pracy. I taryfy nie ma zaraz zostali zwolnieni. Imprezowicze nie są tolerowani. Ja mam kontrakt na 3 miesiące ale z możliwością wypowiedzenia tydzień wcześniej trzeba dać znać. aktualnie nie mam co narzekać.

MIAaa

Ja własnie wróciłam. Dla uczniów i studentów umowa była na 6 tyg min, dla regularnych na min. 3 miesiące. Mieszkanie miałyśmy bardzo fajne, dobrze wyposażone, ładna łazienka, do pracy było blisko wiec nie musiałyśmy jeździć firmowym busem. Słyszałam, że ktoś narzekał, po poprzedni lokatorzy zostawili ostry bajzel. Co do pracy to pracowałyśmy przy kapsułkach z kawą, nie ma co narzekać. Zdarzyło nam się też chodzenie do pracy w weekend - jeśli oczywiście chciałyśmy. w następnym roku też skorzystamy.

ola88
@MIAaa

Na kapsulkach z kawą z tej agencji AXIDUS? Ile godzin robiłyście tygodniowo? Warto jechać, nie ma co sie bać że to jakaś ściema

tomi88

hej mam termin na 30 sierpnia z olsztyna jedzie ktoś w tym terminie

Krzysztof
@tomi88

Skontaktuj się ze mną na gg: 39415403 lub na maila: krzysztof7721@wp.pl lub krzysztof9207@gmail.com

GramMaxSound

Witam Kto Jedzie 09.08.2016

tabaluga19
@GramMaxSound

siema ja jade 9.08

Dia

Hej a jak jest z tą umową w końcu? Czy ktoś wie? Bo teoretycznie studenci mają minimum 6 tygodni ale przez telefon mówią ze 3 miesiące. Cxy ktoś wie jak to wygląda? Jakie są kary za zerwanie umowy np po 2 miesiącach? Jako ze to umowa o pracę to jest pewnie okres wypowiedzenia czy jak się go zachowa to się coś płaci?

ELKA

Ja tą firmę polecam w 100% , właśnie wróciłam i pojadę z nimi jeszcze raz. Pracowałam na kapsułkach praca fajna i przyjemna. Mieszkanie w którym mieszkałam, było ok, dobrze wyposażone. Nie rozumiem tych osób, które wypisują takie bzdurne komentarze. Nawet jeśli trafisz do pracy, która Ci nie opowiada, możesz prosić o zmianę miejsca. Wydaje mi się, że te opinie wypisują osoby, które myślały, że jadą na wakacje, a nie do pracy. Ja tam jestem zadowolona. Polecam osobą pracowitym

Lola357
@ELKA

Pracowalastylko na kapsach ? Jezeli tak to raczej nie jestes prawdziwym pracownikiem tej firmy. Tam na kapsulki chodza osoby, dla ktorych nie ma innej pracy. Na kapsach nie ma stalej listy pracownikow.

PRAWDA

jak sie boicie "bo kometraze sa fatalne" to zostancie w domu i nigdzie nie wychodzcie :) wiele filmikow o holandii obejrzalem, z wieloma rozmawialem ludzmi ktorzy w Holandii juz byli i wszyscy powiedzieli jednoglosnie: wszystkie komentarze mozecie sobie wsadzic miedzy bajki / czemu? / no to juz tlumacze/ polacy jacy sa wszyscy wiemy jesli biuro ich wywalil z jakiegos powodu od razu ida poszczekac w necie, ci zadowoleni nie pisza. inna sprawa ze czesto ktos wyjezdza i mysli ze bedzie czerwony dywan czekal i dom z basenem a praca bedzie tylko na popoludnia zeby ksiaze i ksiezniczka sie wyspali. no niestety rzeczywistosc jest inna - ja pojechalem na wakacje i pracuje do konca wrzesnia. biuro w pl z reguly wie tylko tyle co przekaza im z holandii, czesto sie okazuje co innego, ze swojego doswiadczenia moge napisac ze: -praca jest i jest jej duzo -pieniadze sa i idzie zarobic -agencja na tobie tez zarabia bo to nie jest dzialanosc charytatywna -polak polaka w pracy sprezda za 1 euro a to jaka praca jakie mieszkanie jacy ludzie z ktorymi bedziecie zalezy troche od przypadku troche od szczescia jednak wszystko tu idzie zalatwic. podsumowujac ogarnietym ludziom polecam, osobom z super angielskim polecam - takich jest malo, dziewczynom polecam - jest duzo prac dla dziewczyn typu latwe i lekkie ale tempo zapieprzac trzeba, NIE POLECAM tym co chca jechac na wakacje, mysla ze przy pakowaniou warzyw zarobia na 3 domy i maseratti, wszystkim osobom co naduzywaja % oraz biora wiadomo co - sam bylem swiadkiem - gruba impreza, ktos cie podpierdzielil, zaspales w poniedzialek - dziekuje dowidzenia. jesli bedziecie zainteresowani jakas sensowna odpowiedzia podaje moj mail, jesli bede mogl to odpisze piotr.marek1@gmail.com

lola357

jedzie ktoś z Olsztyna 2.08.16 ? bo jade z koleżanką i troche się boję.. co myślice o tej firmie ? komentarze są fatalne..

Krzysztof
@lola357

Cześć, i jak pojechałaś/pojechałyście z Olsztyna do tej pracy w Holandii? Jeśli tak to co tam robicie, jak się kontaktujecie, czym się zajmujecie, ile swoich pieniędzy zabrałyście, na jak długo wyjechałyście, po ile godzin dziennie, ile można zarobić na czysto? Będę wdzięczny za odpowiedź na te pytanie na gg: 39415403 lub na maila: krzysztof7721@wp.pl lub krzysztof9207@gmail.com

lola357

Jedzie ktos z olsztyna 2.08.16 ? Jade z koleżanka, ale przez te komentarze troche się boje .

BMH

Witam , wybiera się ktoś do Holandii za pośrednictwem tej agencji 1 Sierpnia z Katowic ?

Marcinho52@o2.pl

Ma zamiar ktos wybierac sie z zabrza ?

miśka

hej, jak długo czekaliście na ich odezwanie sie po wysłaniu tych formularzy zgłoszeniowych ?

kamykzdr
@miśka

dwa dni na ich odpowiedz

oczekująca

Hej czy ktoś wyjechał lub będzie na czasie wyjeżdżał do pracy na okres powyżej 3 miesięcy? ;)

oczekująca

Hej czy ktoś wyjechał albo będzie wyjeżdżał teraz na czasie do pracy na okres powyżej 3 miesięcy? :)

miśka

jola77777@op.pl

płacone jest w euro pierwsze 2 tygodnie co tydzień potem na koniec miesiaca,wypłacać możesz w bankomatach euro,solaris jest wysyłany na e-maila co piątek.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.