Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Wojciech

Ktoś z Poznania się wybiera? ja planuje sam ale samemu taka lipa ;c jak cos to pisac asmoy95@gmail.com

Robert

Jak się zdecyduję na ofertę świąteczną, to jadę z Płocka.

Piotrek

Hej ,ciekawe ile osób jedzie? ja jadę z Wielkopolski.

Jarek
@Piotrek

Piotrek, skąd dokładnie z Wielkopolski? Pozdrawiam.

@Jarek

Z Trzcianki koło Piły,pozdrawiam

Ewelina
@Piotrek

Niedaleko mnie ;p byłam prawie rok w axidusie. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć co i jak to poopowiadam :)

Bereta
@Ewelina

Opowiedz prosze co i jak? Czy da się zarobić, czy jest praca? Czy są jakieś dziwne kary za niewiadomo co? Jakie są warunki mieszkaniowe itd? cokolwiek :)

Xen
@Bereta

Nie ma kar za niewiadomo co. Jedynie za syf w pokoju, przestrzeni wspolnej (łazience, kuchni itd) Trzeba zachowywać porządek, bo to sprawdzają. Ogólnie nie jest najgorzej, wiadomo że nie traktują nas tu jak Królewską rodzinę, ale trzeba się po prostu przyzwyczaić. Czasem trzeba poczekać dłużej na transport, ale to też kwestia przyzwyczajenia. Poznałam parę osób które odłożyły po 8 tys euro w pół roku, a znam też kilka które żyją od wypłaty do wypłaty, a czasem są na minusie.. To zależy OD WAS, od tego z jakim nastawieniem przyjedziecie. Jeżeli zamiast zacisnąć zęby na początku, będziecie narzekać na wszystko - nic tu po was. Nie jesteście pierwszymi osobami, którym się coś nie podoba i nic z nimi nie zwalczycie. Jak trochę tu pobedziecie to wszystko sobie ogarniecie i będzie dobrze. Teraz dają ludzi na domki albo na hotel, syfu i karaluchow nie ma. ;) Nie sluchajcie ludzi, co chodzą i narzekają,bo to taki typowy syndrom polaka jest.. Zwłaszcza tych, co się robić nie chce. A nic za darmo niebprzychodzi, czasem swoje trzeba pocierpiec żeby mieć dobrze;) Praca jest. Miałam wolne dwa dni i zamiast tego wali mnie na akcje z wyższa stawka i sobie odrobiłam ten czas. Co Ty pie*dolisz z tą sobota. Nie wybrancy, tylko osoby które pracuja na firmach gdzie w sobotę się też robi. Albo ewentualnie jakieś osoby z Natury biorą, ale zazwyczaj te które prowadzą auto.

Bereta
@Xen

Dzięki :) Za niedługo sama się przekonam, mam nadzieję, że będzie ok :)

Mok
@Xen

a Ty ile masz lat?????? jakos wiecej opini jest negatywnych. znam inne agencje co nie maja tyle negatywnych opinii

arecki
@Xen

Mowie o osobach co przyjechali na okres świąteczny wiec o jakich stslych robotach mówisz dziewczyno

ann
@Ewelina

hej odezwij się do mnie, chciałabym się dowiedzieć szczegółow anna159@op.pl

syta
@Xen

Powiedzcie proszę czy można zabrać ze sobą psa? Planujemy wyjechać jako para, na dłużej, ale z psem.

Zen
@syta

Tak jeszcze konia i dwie krowy :)

maciek
@syta

A szczepiony ten piesek?Nie gryzie?

@syta

Z psem to wy sobie możecie wyjść na spacer do parku A najlepiej od razu do psychiatry jak takie durne pytania zadajecie Tutaj się przyjeżdża do ciężkiej hvjowej pracy a nie z psem na wczasy Żadna agencja nie pozwoli wam przytargac psa na hvjowe zatłoczone mieszkanie sluzbowe gdzie mieszka zbieranina ludzi i jest (usunięte przez administratora) w każdej

Syta
@Ble ble

pytanie było proste, po co te twoje durne komentarze? Okazuje się, ze można zabrać psa ze sobą, tylko trzeba wynająć mieszkanie a nie brać służbowe. Jeżeli nie potrafisz udzielić odpowiedzi, to lepiej nic nie pisz!

Patrycja.

Jedzie ktos na oferte swiateczna ?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Piotrek

Witam,ja też się waham czy skorzystać z tej oferty,30 Listopada jest wyjazd ,przewoźnikiem z Torunia ,koszt 330 zł,i już tutaj przecinają 80zl bo wszyscy biorą 250zl,boję się że na miejscu nie będzie pracy ,że tylko będziemy pracować 2-3dni w tyg,kiedys ppojechałem tak na okres świat do pracy przez biuro PRAN i też obiecywali pełno pracy,przyjechał cały autobus ludzi i po 2 tyg 3/4ludzi odeslali do domu,chociaż tam jeden plus był taki że miałeś zagwarantowanie 150Euro wypłaty nawet jak nie byłeś w pracy w tygodniu ani razu!Pozdrawiam

@Piotrek

Piotrek zdecydowałeś sie na wyjazd? Jestem z Bydgoszczy, już podpisałam umowę ale dopiero dzisiaj przeczytałam komentarze dotyczące firmy Axidus i pomimo długiego czasu przed komputerem nie udało mi się znaleźć pozytywnej opini o firmie. Wyjazd bedzie pewnie też z Torunia. W piątek poinformowali mnie że tydzień wcześniej niż pierwotnie planowalu. (usunięte przez administratora)

@Ania

Hej,jeszcze się nie zdecydowałem,pewnie decyzje podejmę parę dni przed wyjazdem,opinie co do agencji nie są za ciekawe,ale oferta na papierze wygląda nieźle,cholera wie co myśleć,dobrze że za zakwaterowanie jest zwrot to jest plus

Robert

Ja juz przeslalem mozna powiedziec wszystkie dokumenty no to tylko czekac do grudnia na wyjazd swiateczny,martwia mnie tylko opinie o malych godzinach pracy ale jestem dobrej mysli.Jesli ktos z Krka pisac :)

@Robert

Witam ja prawdopodobnie będe jechał ale jeszcze też czekam

Sylwia
@Robert

Witaj Piotrze, ja planuję wyjazd na 6 grudnia, jestem z okolic Zakopanego . I tak myślę, że jakbyś pojechał mógłbyś napisać co i jak tam jest :)

Angela

Też bym pojechala ;) ale nie mam z kim i sie boje ;p ;( ja z okolic Warszawy jak cos ;)

Ja myślę pojadę z nim raz kozia śmierć :D, z okolic Katowic jestem :)

Dominik

Cześć, razem ze znajomymi też jedziemy :) 30.11.2016r czy wiecie jak wygląda sprawa z busem? Jesteśmy z podkarpacia! :)

mała
@Dominik

Ja jadę z podkarpacia może się zabierzemy razem

No to widze że nas samotnych i z obawami jest więcej ale to tylko miesiac wiec damy radę .

robert
@Ania

chyba Tylko sami samotni jada na taka misje:)

Patrycha

Jedzie ktos na oferta swiateczna ?

@Patrycha

Ja się chyba zdecyduje:) Skąd jesteś? Ja jestem ze Śląska i pojadę sama, czy ktoś się jeszcze wybiera?

Mona
@Marusia

Ja chyba też się wybieram i też sama.. obawiam się trochę ale to na czas określony i nie tk długo chyba warto spróbować ;) tylko samemu :( jestem z kujawsko pomorskiego

Anka
@Mona

Ja też sama też pełna obaw ale myślę to samo co ty -miesiąc jakoś sie wytrzyma.Widzę że wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji ale spróbować można .Ja jadę.

Daria
@Marusia

Ja sie zastanawiam ale opinie sa nie fajne. A wlasnie sie przejechalam na 1biurze juz :/ . Tez z slaska

Carter

cześć! jestem miło zaskoczony swoim pobytem w Axidusie, przed wyjazdem nie wiedziałem dokładnie gdzie będe mieszkał - przydzielają kwaterunek losowo. Udało mi się trafić na bardzo fajne mieszkanko na pokój 1 osobowy, co uważam za pewnego rodzaju luksus gdyż takich pokoji jest najmniej. Do pracy mam jakieś 5 km- na razie dojeżdzam firmowym transportem, aczkolwiek planuję zakup roweru by zmiejszyć koszty. Co do samej pracy nie jest to nic skomplikowanego jak to na produkcji, pakownie, praca z produktem, w zależności od dnia pracy jest więcej lub mniej generalnie reguły nie ma. Jak do tej pory (jestem 3ci tydzień) wszyscy wydają się pomocni, więc opinie w internecie wydają się przesadzone. Z tego co zauważyłem do tej pory nie tolerują żadnych wybryków - trawka, picie %, jakieś imprezy na mieszkaniu = koniec pracy. Jak na razie miałem 2 wypłaty ( za pierwszy tydzień gdzie pracowałem 3 dni - bo przyjechałem w środę) 67E na ręke, kolejny tydzień już pełny - 232E na rękę. Zatem jeśli ktoś planuje dojechać niech weżmie sobie zapas gotówy na dwa tygodnie. Miejscowość gdzie się znajduje to Gouda (ok 30 km od Rotterdamu) Pozdrawiam:)

@Carter

Carter 232E na rękę ? Za pełny tydzień w pracy ? Bez jaj to naprawdę mało. Możesz napisać za ile godzin zarobiłeś te 232E? Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam.

spawn

TAK

spawnscz

Tak.

Xyz

Jedzie ktoś jutro?

pokoj 223

(usunięte przez administratora) odpowiem na każde pytanie piszcie ludzie lub nr (usunięte przez administratora) bylem i z chęcią opisze wam w 100% miejsce w ktorym będziecie mieszkać Pozdrawiam

praca praca
@pokoj 223

Ogólnie nie jest źle , ani nie najlepiej.luksusów nie ma biedy też nie.na wiekowce 20 lat DOROBICIE 150 € na czysto po oplatach na produkcji, na szklarni200-250 tygodniowo , jak macie powyżej 22 lat na szklarni to maksymalnie wyciagniecie po opłatach 340 € tyg.Firma nie lubi alkoholików ani ćpunów takich odrazu likwidują bez żadnej litości.Nie polecam być wybrednym wobec miejsc pracy bo tez krzywo na to spoglądają.Polecam się dostosować do warunków i nabierać doświadczenia później rezygnować, ale to czysta loteria jeden ma dobrze drugi pod górkę.Opisałem to jak najbardziej realnie byłem 2 raz bym nie pojechał.Moja ocena tego biura to 2/5 ...Pozdrawiam!

aturo
@pokoj 223

poproszę jakies info na aturo323@op.pl

Adrian

PRACA NA ŚWIĘTA . Dyskutowałem jakis czas temu o ofercie pracy przez okres grudnia , zastanawiając sie czy i jak agencja mogłaby skłonic dobrych kandydatów by poswięcili swoje miejsce z rodziną na świeta i zechciei wyjechac do NL do pracy. pojawiła sie więc oferta i postaram sie ja krótko ocenic. wyjazd 30.11 , powrot 02.01 . stawki określone CAO , zaczynając od najmłodszych do najstarszych. więc wiecie jakie są. mozliwośc prac dla par , jesli okażą się wystarczająco zmotywowane, mozliwośc pracy dla osób bez znajomości języka, jeśłi okaże się ,że ich motywacja jest wysoka. zarobki proste do wyliczenia. jedziesz , pracujesz i ponosisz koszta jak każdy inny pracownik agencji. mieszkanie, ubezpieczenie , dojazd itp. standard. więc jeśłi mówiły o osobii 23+ zakładam,że na czysto po odliczeniu wszystkiego jakies 5,5 euro na reke na godzine. znowu standard. ok 27 dni roboczych, w tym dniświateczne pracujace ale płatne 100 % zgodnie z przepisami holenderskimi. więc w zalezności ale działa to na zasadzie - oddamy tyle ileod wieku zarobki od 900-1500 euro netto . dla osoby w wieki 23+ jakies 1150 netto. mieszkasz i ponosisz koszty z tym związane. ale agencja oddaje pieniądze dla tych którzy przepracuja cay okres. cały moi drodzy. bez epidemii zatruc kebabem, sałatkami, jajkami , zawsze w poniedziałek rano.. bez wyjazdów w przedostatni dzień bo juz się nie chce. bez zjazdów po tygodniu czy dwóch, bo pies zdechła, krowa się powiesiła w gospodarstwie, chomik ma depresje itp. cały okres. czy to duzo? pewnie. agencj akasuej osoby 23+ jakies 95 euro tygodniowo więc przepracowanie całego okresu to gwarantowany zwrot 380 euro w dniu 04.01 na konto pracownika . zapłaciłeś za mieszkanie. do tego dochodzi brak kaucji za buty, kaucji za klucze. co się jeszcze może zdarzyć? być moze pakiety swiateczne , wspolne spotkanie wigilijne, rozdanie prezentow , maly catering, wyjazd do rotterdamu na sylwestra dla chetnych darmowy przejazd i zbiorka spowrotem o umowionej godzinie tyle. czy to oferta atrakcyjna? mysle że tak. nie dla wszystkich i nie zawsze ale myslę ze tak. jesli ktos chce sprawdzić czy ma szanse sie dostac na te oferte, bo nie jest to łapanka. Doradzam więc przemyslec te oferte. pzdr . jesli macie komentarze- chętnie podyskutuje. uprzedzam tylko ze lubie pewnego rodzaju kulturę w dyskusji. Sam się zastanawiam czy nie skorzystać z tej oferty. A może jest ktoś chętny jechać zemną ? Mam 28 lat i jestem z dolnego śląska :) Pozdrawiam i czekam na opinie i komentarze :)

Gemi
@Adrian

Również się zastanawiam czy się nie zgłosić, jedyne czego się poważnie obawiam to tego ze na miejscu okaże się ze nie ma godzin do wypracowania i będziemy pracować po 5h co drugi dzień. Ktoś już może był na takim świątecznym wyjeździe?

maciej
@Gemi

Jestem z Malborka i zastanawiam się nad tym wyjazdem. Ile kosztuje transport i jakie pieniądze trzeba wziąć ze sobą by jakiś czas wytrwać. Wypłaty sa tygodniowe? Nigdy nie bylem w pracy za granicą i kusi mnie by pierwszy raz tak pojechac

bairiti
@Adrian

Adrianie:) nadal jestes zainteresowany wyjazdem?? Bo ja się zastanawiam, ale samej tak średnio mi się to uśmiecha.

@bairiti

Hej, ja też jestem zainteresowana tą świąteczną ofertą i chyba się skuszę. Jestem ze Śląska. A Ty bairiti? Czy ktoś już się zdecydował na wyjazd?

@bairiti

Bairiti skąd jesteś? Ja też jestem zainteresowana tą ofertą i chyba się skuszę. Jestem ze Śląska. Czy ktoś już się zdecydował?

Milka
@Marusia

Hejka, ja właśnie dziś dostałam formularze do wypełnienia itp ale nadal się wacham i zwlekam z odesłaniem, mam duże obawy, ale z kims zawsze raźniej..)

Mona
@Milka

ja tez się waham i nie wiem co robić.. hmmm ktoś już zdecydował się na 100%???

bairiti 2016-11-04 11:08:04 a co jedziemy razem ? :p

Aguska89
@Adrian

ja bardzp bardzo chetnie pojade z mezem :) jestesmy zmotywowani i chetnio do pracy

Iwona
@Adrian

Witam, Ja chciałabym pojechać, ale sama się boję. Na pierwszy raz wolałabym z kimś:)

michal
@Marusia

Część Ja też jade na wyjazd świąteczny, jede własnym samochodem ze śląska, więc moge zabrać osoby po trasie. mój mail michal9107@o2.pl

Sylwia
@Adrian

Witaj Adrianie, planuję jechać w drugi termin 6.12 ( ponieważ muszę skończyć pracę i odebrać pieniążki by mieć na start ) tylko mam lekkie obawy plus do tego sama. Wysłałeś już CV ? Sylwia 23 lata ok. Zakopanego :)

Ona24
@Sylwia

Ja też sama..ale zaryzykuję hmm i tak tylko miesiąc.. damy radę dziewczyny ;)

@bairiti

Hej i co pojechałaś czy jedziemy razem? :D

Adrianos

Jeśli możesz to odezwij się do mnie na maila. avvenentanin@wp.pl

Chcesz być na minusie pracuj w axidusie

ucho

jedzie ktos teraz w srode z katowic?

Pola
@ucho

Ja jade w środę ale najprawdopodobniej. innym transportem ponieważ mam daleko do katowic. Jedziesz do pakowania itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.