Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Krzysztof

Jeszcze raz podbijam temat: kto jedzie 1 stycznia z Torunia? Będę wdzięczny za kontakt, dogadanie się z kimś przed wyjazdem. Jeśli masz zamiar wtedy jechać napisz do mnie na maila: krzysztof7721@wp.pl lub krzysztof9207@gmail.com mam 24 lata, jestem z Płocka i chciałbym wyjechać, aby zarobić konkretniejsze pieniądze, pozdrawiam

kammmmmmeleon

witam jedzie ktoś na szklarnie papryki po nowym roku albo przed ? / bądz jest ktoś tam ? gdzie rzucaja na mieszkania jak z godzinami i ile na tydzien sie wychodzi ?

Krzysztof

Witam, czy ma ktoś z Was zamiar wyjechać zaraz po Nowym Roku? Tu jest link: http://www.axidus.pl/oferty-pracy/praca-styczen-2017-produkcja-wyjazd-199zl/ Sporo rzeczy obiecują, ale jak to będzie człowiek może się przekonać wówczas gdy sam pojedzie. Mnie tu w Polsce nic nie trzyma. Oferują wyjazd na trzy miesiące lub dłużej. Przewidywane zarobki netto na rękę: 250E po 40h + nadgodziny (dla osób pracujących w większym wymiarze czasu), ale od trzeba odjąć koszty związane z zakwaterowaniem, dojazdem, to ciekawe ile wyjdzie na czysto? Ja jestem z Płocka, gdyby ktoś był zainteresowany wyjazdem po Nowym Roku niech pisze na maila: krzysztof7721@wp.pl lub krzysztof9207@gmail.com w kontakcie

bylamwiem

Byłam w Holandii przez axidusa czy juz teraz axipacka 3 razy . Od 2013 do 2016 . Znam ich dobre i złe strony . Jak ktoś ma jakieś pytania ,obawy przed wyjazdem to zapraszam na maila bylamwiem@wp.pl postaram się pomóc :)

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Z Axidusa

Jak ktoś jedzie tu na własne ryzyko.

arek

Widzę ze nie wszystkie opinie są wyświetlane...

jarek801

Fakero daj jakiś namiar na siebie. jadę w tym samym terminie

Fakero

Witam,jedzie ktos moze w polowe grudnia. Od 12 grudnia do 7 stycznia jest wyjazd swiateczno-noworoczny. Jezeli ktos jedzie niech da znac moze by jechac autem czy cos w pare osob.

@Fakero

Jadę w tym terminie. Wyjazd mam busem z Olsztyna. Autem wyszłoby lepiej, taniej i wygodniej.

adriano

Witam, czy ktoś wybiera się z Krakowa albo pod Krakowa ? proszę o kontakt suri87@op.pl

Oni

Witam jest moze ktos juz w hokandi z axidusem na ofercie swiatecznej jesli tak to prosze o jakies info jak tamfaktycznie jest jakue warunki mieszkaniowe i placowe czy kasa jest na czas i jak pisza oraz jak z warunkami mieszkamiowymi i godzinami w tygodniu czy sa przestoje bo dostalem info ze moge jechac juz 13.12 pozdro i czekam na info najlepiej na mail aszczecin5@wp.pl

KKK

Sandra to Ty w koncu jestes dziewczyna, facetem.... czy pracownikiem Axidusa, ktory chce zachecic frajerow? gadalem wczoraj z dziewczyna, ktora jest na miejscu od czerwca i mowila.... ze listopad godzinowo byl tragiczny! czerwiec-lipiec-sierpien-wrzesien bylo ok ale pazdziernik i zwlaszcza listopad NIE BYLO PRACY... pracowala 2-3 dni w tygodniu max. Podobno ludzie, ktorzy przyjechali na listopad sa obecnie zalamani i polowa zastanawia sie nad powrotem i uzaleznia to od sytuacji, ktora bedzie miala miejsce w grudniu. Bo niektorzy po oplatach wyszli minimalnie ponad 0. Takze moze niech sie wypowie ktos jeszcze kto jest na miejscu??

KKK

Sandra - Ty jestes kobieta, mezczyzna, czy pracownikiem firmy Axidus? bo nick masz zenski, a wypowiadasz sie w tonie meskim :) dziwna sprawa.... w pol roku zarobilas na chalupe? przedziwny post. Sluchajcie, sprawa wyglada tak. Rowniez zastanawiam sie nad wyjazdem, ale mam w Polsce prace za 3 tys netto wiec musze miec cos pewnego i na swoje szczescie mam obecnie na miejscu 2 osoby, ktore sa w okolicach Hagi za posrednictwem Axidusa od polowy czerwca. od czerwca do wrzesnia bylo spoko. Ale pazdziernik i listopad jest tam TRAGEDIA. Ludzie pracuja po 2-3 dni. Czesc ludzi, ktora przyjechala w listopadzie jak nic sie na dniach nie zmieni w kontekscie swiat chce stamtad uciekac. Stali bywalcy mowia, ze jechanie tam wczesniej niz w marcu to armagedon i strzal w kolano. Czy ludzie, ktorzy pojechali 6.12 moga to potwierdzic?? bo takie dostalem informacje, od znajomych, ktorzy tam obecnie sa i mowia, ze od 2 miesiecy jest tam totalna lipa. A jechanie na 2 koniec swiata, zeby robic 2-3 razy w tygodniu i zaorbic 1000zl na czysto mija sie z celem.

Krysia
@KKK

Pracuje w tej chwili od 30.11 oferta świąteczna. 1 dzień- dzień przyjazdu - rozruchowy - szkolenie itp. Od 01 grudnia praca z jednodniowym dniem wolnym na założenie nr sofi. Pracuje różnie raz szklarnia, raz pakowanie, nawet kwiaty się zdarzyły. Mieszkam w domu jeszcze z 7 innymi osobami oni też pracują. Fakt czasem długo czeka się na transport do domu, ale przecież to nie taksówka, trzeba być troszkę wyrozumiałym. Aktualnie nie narzekam - zobaczymy jak będzie dalej

@KKK

Witam. Ja wyjechałem z tym biurem 06.12 , pracuje od 09.12 bez ani jednego dnia przerwy , przy pakowaniu sortowaniu cytrusów. Praca sama w sobie ok, jednak dużo dziwnych leniwych ludzi dookoła. Nie narzekam, mieszkam na hotelu też może być. biuro jeszcze mi nie podpadło.

klara

Pracuje w AXI w tej chwili, w szklarni z pomidorami. Szklarnia jak to szklarnia do łatwych nie należy, ale nie narzekam bo przyjechałam tu do pracy, a nie na urlop. Do gorąca można się przyzwyczaić. Pracuje codziennie bez przestoju po 8h. Mieszkam na hotelu, w pokoju łazienka - warunki ok, ale są osoby które oczekują, że będzie standard exclusive. Trzeba pilnować porządku, bo zdarzają kontrole. Wypłaty są wypłacane terminowo. Ja nie narzekam ale są tacy co chodzą i tylko jęczą i ciągle im źle widocznie to taka mentalność. co do negatywnych opinii to wystawić je może każdy, a nieudaczników nie brakuje.

jarek801

Witam! Dostałem info, że jadę 6. jeśli będą miejsca. Jak nie, wtedy na bank wyjazd 13. Jestem z okolic Olsztyna. Gdyby ktoś ruszał własnym autem, chętnie się zabiorę. Pozdrawiam.

adrian

Siema wszystkim czy ktos z Krakowa albo okolic się wybiera ? suri87@op.pl

Adrian

Witam, czy ktoś z was wybiera się z Krakowa lub okolic ? do Holandii do pracy na święta ?

przemo24
@Adrian

czesc pojechales może już do nh bo ja się zastanwiam nad ta oferta jestem od Proszowic?

Hemp

Witam. Jest ktos teraz w NL przez Axidusa? Jak wyglada u nich zakwaterowanie, na jakich lokacjach. I co najwazniejsze jak z godzinami, czy zapewnione sa godziny czy daja zarobic tylko na mieszkanie. Czy ta oferta swiateczna jest naprawde tak oplacalna. Prosze o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam

Artur

Czwartek będzie dla nas dniem odpoczynku, podpisywania umowy. Do pracy idziemy dopiero w piątek, no chyba że ktoś będzie chciał iść na to może z czwartku na piątek w nocy, tyle słyszałem.

hej wybiera sie ktos jeszcze moze na okres swiateczny albo ogolnie za granice ? Planuje wyjazd jestem spokojna osobą a w grupie zawsze raźniej chyba :)w spokojnej grupie :) można pomysleć i sie zorganizowac W razie w zostawiam namiary:wyjazd1234@o2.pl

Czy jedzie ktoś z Lęborka 6.12? Pozdrawiam. Adam

Seba dzisiaj jedziesz? Podaj jaki nick masz na fb

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.