Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Meliska

Biadolić i narzekać to wiele osób potrafi natomiast uczciwie pracować już nie. Axidus to fajna agencja, sporo osób skorzystało z jej pośrednictwa i są zadowoleni tak jak i ja. Wszystko jest zawsze zorganizowane.

Marle

Hej :) Dostałam ofertę pracy z Axidusa, wyjazd w przyszłym tygodniu, czyli 21.02, na magazyn do sortowania owoców, warzyw, kapsułek itd. Czy jest jeszcze jakaś osoba która chciałaby wyjechać w tym terminie? Jestem z okolic Rybnika, mam 20 lat. Szukam jakiegoś kompana :D Jak coś, to piszcie meila - marlenqa.96@wp.pl. Pozdrooo ;)

Leszek

A co to jest urlop ?? To jeszcze nie ta firma nie widzą co to jest niestety.

Darson

Po jakim czasie mozna jechac na urlop? I jak to zalatwic?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kama00000

Witam kto jedzie 15.02 z Opola ?

patrycja
@Kama00000

ja 15.02 ale nie z opola (bolesławiec, wrocław)

Kama00000

Witam kto jedzie 15.02 z Opola ?

patrycjaa

/Witam wyjeżdżam z siostrą 15.02 woj. dolnośląskie czy ktoś tez sie wybiera?

Razem z będziemy 15.02 z jastrzębia Zdroju

Razem z będziemy 15.02 z jastrzębia Zdroju

patrycjaa
@Kama00000

sama jedziesz? bylas juz?

kamaaaa

napisz na grzegorz.walczak55@gmail.com

sabina

Chciałabym tam pojechać z chlopakiem w wakacje do pracy, jesteśmy studentami. Powiedzcie ile można zarobić i czy warto, bo czytając te opinie to mam mieszane uczucia...

Maniek 956

Witam jedzie ktoś do pracy 28.02 z Olsztyna ? Jeśli tak to proszę o kontakt mailowy klaudiuszfoks92@gmail.com

Maniek 956

Witam czy pojechał już ktoś do pracy na sortowanie owoców i warzyw ? Jak tak to jaka to firma . Pozdro

Daniell

Tyle osób wyjeżdża i żadnych opinii?

Pracownica

Byłam, pracowałam i jestem zadowolona. Jak się człowiek nastawi na pracę a nie na dyskusje to wszystko jest ok. Czasami są jakieś drobne problemy ale przecież to jest normalne i trzeba sprawy załatwić i do przodu. Ludzie myślą, że nikt nie widzi jak oni pracują!!

Jack

Jesli ktoś ze swietokrzyskiego rozważa wyjazd przez tą firmę poprosze o kontakt sierra1990@onet.pl

karola

Jedzie ktoś z Olsztyna we wtorek 31.01.17??

Lolek

Chcesz być na minusie zacznij prace w Axidusie :)

Xyz

Byl ktos juz na warzywach ? Wyjazd mam 31 i chcialbym wiedziec jak tam jest? Opinie o innych pracach sa rozne

My

Hej z chlopakiem mamy wyjezdzac 31.01 na produkcje przez ta firme czy ktos jeszcze wybiera sie w tym terminie? Widze opinie o tym biurze sa rozne , o pomidorach sa dobre a slyszal ktos cos o produkcji ( sortowanie warzyw i owocow) ?

SYSiak12
@My

hej ja z chlopakiem sie wybieramy. jesli chcialabys kontakt to pisz sylwiab342@o2.pl jedziemy 1 raz z tego biura:)

kamila
@My

Witam Ja wraz z chłopakiem wyjezdzamy 31,01 do pakowania sortowania owocow (usunięte przez administratora)

jaaaaa
@My

my równiez z chlopakiem jedziemy 31,01 na warzywa owoce a skad jedziecie ? k.heimowska@wp.pl podam maila pisz tam .Pozdrawiam

Mlyku95
@SYSiak12

Witam jedziesz z dziewczyna chcialem spytac czy twoja dziewczyna tez dostala dokumenty do podpisania czy tylko ty? Pozdrawiam

Kyl

Nie jedz

Ernest
@Kyl

tak racja byłes w axidusie ?? jest pięknie ale rzeczywistosc jest niezła odrazu sprowadza do parteru

Alusia

Pracowałem przez agencję Axidus w Holandii i było wszystko ok. Wiadomo, że trzeba ciężko pracować, czasami zamieniaj miejsce pracy ale nie widzę w tym nic złego! Zawsze można mieć pracę lekką w kraju no ale i zarobki będę lżejsze! Coś za coś niestety takie czasy.

wyjezdzam by zostac
@Alusia

miałas wiekówke? powiesz coś więcej

Adi

Powie ktoś jak tam jest teraz zastanawiam się żeby jechać ...Jak czytam opinię to mi sie nie chcę przez te biuro

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.