Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Ola

Mam pytanie jeśli mam 15 lat to mogłabym za zgodą rodzica podjąć się takiej pracy??

Leonard
@Ola

Możesz na kiju tam polatać chyba jak masz 15 lat ;)

Antek

Witam,mam wyjechać z tą firmą do Maasdijk 04.04 proszę o opinie i rady jechać czy nie. Proszę o kontakt na Antek73@live.com

Nowa
@Antek

Hej, też jadę 04.04, jestem z okolic Zakopanego, jakby coś, to też proszę o info volume2413@o2.pl

Aneta

Czy wyjezdza ktos 2017.03.30 do pracy w szklarni z woj. slaskiego wlasnym samochodem i ma 2 wolne miejsca? Prosze o kontakt.

Najgorsza Agencja pracy!!!!

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Dewil

Nikomu nie polecam :)

Noonamemm

Ktoś wyjeżdża teraz do papryki ze Świętokrzyskiego lub Kielc??

ROZKMINIACZ

TEE ZUZUANNA TY TO CHYBA JESTES Z AXIDUSA CO?

trelemorele

Ryzykować? wrzucili piękniutkie fotki mieszkań w których teoretycznie powinni mieszkać nowo przyjęci pracownicy przez tę agencję...

Denis

nie jedzcie z tej firmy bedziecie płakać.

Aga
@Denis

Hej, planuję wyjechać z tej firmy czy opłaca się ? Czy są to naciągacze i jakie są warunki? agata.to.ja@o2.pl proszę o odpowiedz

Mioonka

Przeciez kary sa nielegalne. Dlaczego nikt tego nie zglosil. Jak zostalo to odciagniete z wyplaty? Jakies potwierdzenie?

fajny

hej ktoś w środe wybiera się z Axidusa do holandi ? tj 22.03.2017 jeśli tak piszcie na taj94@onet.pl

RR

Jeszcze raz piszę że jade z chłopakiem na pomidory teorytycznie. Podaje meila (usunięte przez administratora) i prosiłabym o informacje jak to tam wygląda naprawde (usunięte przez administratora) ) Pozdrawiam

malamiiii_

Mam w planie jechac z chlopakiem ktos wypowie sie szczerze na temat tej firmy ?

Natalia

AXIDUS to fajna agencja. Podobają mi się oferty pracy na okres wakacji, wtedy mogę sobie zarobić fajną kasę. Może dowiem sie cos więcej o takim wyjeździe? A może coś o mieszkaniach jakie są zagwarantowane?

Dejmen

nie polecam nikomu tej firmy

Dominika

Jedzie ktoś 22.03 na produkcję jedziemy z chłopakiem swoim samochodem z dolnośląskiego jak coś to pisać na e-mail Dominika96.9@wp.pl. Pozdrawiam :)

paulaa

Ja jadę teraz drugi raz do Pracy przy pomidorach i nie ma na co narzekać :).

@paulaa

ile ci wychodzi na czysto na miesiac?

Zuzanna

@Kris a jak wyglądała Twoja rozmowa o pracę?

dawidem

prosze o kontakt jesli ktos jedzie 20-24 marca do holandi z malopolski lub podkarpacia;)

rex
@dawidem

nie wiem czy składać formularz po tych opiniach o tej firmie dawidem ty pierszy raz od nich jedziesz?

@rex

Tak jade pierwszy raz i tez nie wiem ;)

Dawidem

Witam czy jedzie ktoś 20-24 marca do holandi z podarpacia lub malopolski? czekam na odpowiedz;)

lusi
@Dawidem

dostałam taka propozycje jednak ciagle sie waham .. małopolska Kraków

@lusi

Tez sie wacham i nie wiem ale pewnie pojade moze daj e-mail to sie spiszemy;)

makoo
@Dawidem

ja ma zamiar sie wybrac z kolega ale sie zastanawiamy

zalukaj21
@Dawidem

Witam. Ja wybieram sie z chlopakiem 12.04.na producje z podkarpacia.

dexter

Możesz dać jakiś namiar? potrzebują może do pracy tam gdzie teraz pracujesz? Potwierdziło się niestety to co piszesz w koment. Z góry dzięki carpediol.m@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.