Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Witam ,wyjezdzamy w poniedzialek 19 marca z Malopolski i mamy wolne mejsce .Gdyby ktos byl chetny to prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

Nope
@Monika

Lepiej nie przyjeżdżaj, bo jak szybko przyjedziesz tak szybko wrocisz

aaa
@Nope

racja

Kamil

Witam. Jedzie ktoś w środę. Prosił bym o kontakt na kamilgli24@wp.pl jeśli ktoś się wybiera w ta środę

aaa
@Kamil

nie polecam

Justyna

Witam jedzie ktoś w najbliższym czasie ? Ze Śląska ?

Malgorzata

Nie radze...

@Justyna

@Malgorzata Dlaczego ? Możesz coś więcej napisać ?

@Justyna

witam ja chce jechac na sortownie owocow tylko jeszcze zalatwiam wyjazd

@adam

Jakiś kontakt do Ciebie można ?

ja mam wyjazd 5.03 z gliwic

Justyna

Dopiero chce wyjechać, ale narazie muszę przesunąć wyjazd.

aha ja mam wyjazd 7 marca

7 ? Ja myślałam ze wyjazdu są tylko w poniedziałki

Patrycja

Adam A skąd jedziesz ?

@Justyna

tak ale to jakis dodatkowy wyjaz

@Patrycja

witam mialem jechac z gliwic ale nie jade znalazlem lepsza oferte i jade w piatek do warendorf

A to z innej agencji ?

tak

@adam

A dasz jakieś info co to za oferta i skąd? Napisz na @ justyna.anna@interia.pl

nie umiem wyslac emaila

Byk
@Justyna

Ktoś pracuje na szklarni z pomidorami (trosy)jak jest?

Gutek

Miałem nadzieję, ze dowiem się cos więcej o agencji na tym forum. Sporo osób wyjeżdża?

Lulik
@Gutek

Stamtąd trzeba szybko wyjezdzac... Odradzam

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Wiolka

Cześć, zastanawiam się nad wyjazdem w kwietniu z tą firmą do Holandii. Czy ktoś jeszcze jedzie a nie jest do końca przekonany, sam się nie może zdecydować? (usunięte przez administratora)

tomtom
@Wiolka

szczerze odradzam

Sylwia

Cześć wszystkim :) Dostałam właśnie ofertę wyjazdu w najbliższy poniedziałek (praca produkcyjna przy owocach). Czy jest ktoś kto również wyjeżdża w tym terminie? Wyjezdzam sama i szukam kogoś do wspólnego wyjazdu. Poproszę o wiadomości tylko konkretne osoby. Mój mail: sylwiann1997@o2.pl

KLIK

Witam również jedziemy ze znajomymi wyjazd w przyszłym tygodniu , jeśli ktoś będzie szybciej prośba o szybką opinie .dzięki

Patrycja
@KLIK

Klik,ja byłam jeden dzień i jak szybko pojechałam tak szybko wróciłam

Oskar
@Patrycja

Dlaczego?

Xxx

Witam, dzisiaj z chopakiem wyjezdzamy do pracy wieczorem, czy jest tu ktoś kto tez dzisiaj wyjeżdża, albo przyjechał nie dawo tam? Proszę o opinię jak to wszystko wyglada.

Radek

Witam, planuje jechać z tej agencji, interesują mnie bardziej magazyny niz szklarnie. Pytanie moje brzmi, ponieważ to jest moim celem, czy po opłaceniu mieszkania, ubezpieczenia, z dojazdem firmowym autem ewentualnie swoim odłoże 1000 euro netto ? Pozdrawiam

maciej
@Radek

Zarobki 250 euro tygodniowo za 40 godzin 1000euro netto zarobisz ale życie też kosztuje 60 euro tygodniowo????

Tric91

Cześć mam jechac w przyszły wtorek możesz mi coś podpowiedzieć? Jadę wraz z partnerka

nicik

a poco mi kordynator potrzebny tak jak oni maja to wdupie to ja tez ja tu pracuje juz 4 miesiace I niemam nawet numeru do tej agencij przysiegam kasa jest zawsze na czas i to jest najwaszniejsze a co robi kordynator to mnie to wali raz mialem problem bo niezaplacili mi za nadgodziny ale napisalem emaila odpisali ze sprawdzą sprawdzili i git chajsik był jak odjebales jakiegos syfu tam no to niedziwne ze narzekasz

Ja we wtorek jade z narzeczoną jade.

@nicik

witam ja wyjezdzam w srode z dziewczyna jakie warunki zakwaterowania

Ewelina

Chcemy wyjechać z chłopakiem na Hortensje i chcielibyśmy wiedzieć czy warto jechać? Może wypowiedzieć się ktoś kto był? Jakie warunki? Płaca? Czy praca jest ciągle przez 3 miesiące?

Ewelina

A nie ma może ktoś namiaru na jakąś inną agencję którą poleca jeżeli chodzi o pracę sezonową za granicą? :)

Justyna

Zamiast ogólnie, napisz coś w szczegółach

korsi123

witam wybiera się ktoś na wakacje do pracy? Dziewczyna 18lat piszcie na maila korsi123@onet.pl

Ciekawy

Jedzie ktoś z axidusa na pomidory? Ktoś cos wie?

Lola54

witam Jest ktoś może juz na miejscu, pracuje jakiś czas i może się wypowiedzieć coś o tej firmie? Bardzo proszę. :)

Pomóż

Opłaca się jechać na magazyn owoców i czy bliski jest dojazd do pracy z zakwaterowania?

Opinie

1. W pełnym wymiarze godzin pracownik winien otrzymać netto (na rękę) około 1430 euro miesięcznie - ta suma jest nieco zależna od osobistej sytuacji pracownika i ewentualnie branży. 2. Holenderskie prawo nie określa konkretnie ile godzin wynosi pełne zatrudnienie. W praktyce jest to 36, 38 lub 40 godzin pracy tygodniowo [aktualne informacje na holenderskiej stronie państwowej]. 3. Premia urlopowa wynosi 8% zarobków brutto i przysługuje każdemu, wypłacana jest w okolicy maja każdego roku. Podane w tabeli sumy premii obowiązują po przepracowaniu całego roku (w innym wypadku jej część). 4. Agencje nie mogą z wypłaty potrącać "swoich kosztów" jak np. dowożenie pracownika(pracodawca Holenderski płaci agencji za wasz dowóz)!, zakwaterowanie, itp. Te koszty muszą być opłacane osobno. Cała wypłata powinna wpływać na twoje konto bankowe.

Aaaa

Witam wyjeżdżam z narzeczonym 1marca do pracy własnym autem ale mam obawy proszę o komentarz

Olo

Praca w ocynkowni VELDHOVEN, stawka 12,58

nicik
@Aaaa

obawy to mozesz miec jedynie do auta zeby sie nierozkraczyło podrodze hehe :) agenja jak kazda inna ja trafiłem dobrze nienarzekam moze i wam sie uda trzeba probowac niema ze sie obawiamy :):):) pozdro

@Aaaa

witam do jakiej pracy wyjezdzacie

Witai jadę w poniedziałek 26 z legnicy ktoś z okolic jedzie ?

Paulina 25

Jak tam są godziny czy nie ma ktoś coś (usunięte przez administratora)

Może mi też ktoś objasnic czy warto wyjechać poprzez ta agencje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.