Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Co do agencji nie moge powiedziec zlego slowa. Pojechalem do pracy w szklarni. Co do zakladu moge powiedziec ze nie zamienil bym go na inny mimo ze na starcie nie bylo latwo ( ciezka praca i wysokie temperatury ) jednak na dzien dzisiejszy praca jest dosc lekka i przede wszystkim nie jest monotonna. Generalnie Axidusa moge polecic ludziom zmotywowanym do pracy chetnym zostac na dlugi czas.

Renataaa32

wszystko w jak nejlepszym porzadku, dobrali mi oferte taka jak chcialam, zarobki ok, praca ciezka nie jest, mieszkanie ok, formalnosci ok, na pewno bede chciala wrocic i mam nadzieje ze beda oferty na wakacje. jeździłam już tez przez różne biura ale to jest jednym z lepszych z jakim mam okazję współpracować :)

Dosia

Byłam przez axidusa w Holandii i nie wiem na co niektóre osoby narzekają. Transport z Polski jest załatwiony, Ty nie musisz robić dosłownie nic, bus zabiera Cię spod domu i zawozi do biura. Jest on oczywiście płatny, no ale to chyba normalne. Na miejscu dostajesz pokój, mi akurat trafił się pokój z sympatyczną Panią, także nie miałam problemów z dogadaniem się. Warunki normalne, nie są to luksusy, ale nie ma też tragedii, jak to tutaj niektórzy wypisują. Jedyny minus był taki, że pracowałam po różnych firmach na początku, ale przynajmniej godziny były, później przenieśli mnie na Nature i tam już pracowałam do końca umowy. Dla mnie praca przez axidusa była ok :)

Tomypolacy

Wyjechalem przez ta agencje przeszlo 2 tygodnie temu z dziewczyna. Ja pracuje przy zbieraniy zamowien ona przy sortowaniu owocow. Stawka podstawowa to 10.50 euro na godzine. Mam tygodniowe wyplaty do tego co 2 sobota w miesiacu pracujaca. Na domku mamy jeszcze jedna pare i mieszkamy w sumie w 4 osoby w miejscowosci Gouda. Transport z Pl zalatwiony za 270zl. Na razie moge polecic ta agencje. Warunek musisz chciec pracowac. Juz 1 dnia na szkoleniu widac kto przyjechal w celu pracy a kto nie. Ten kto narzeka z reguly odmaeia pracy i nic mu sie nie podoba. Jest to jeden z wiekszych posrednikow w Holandii dla tego sie zdecydowalismy i na razie nie zaluje.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bylamtam

to byl moj pierwszy wyjazd do pracy za granice- trafilo na Axidusa, bo zachecili mnie oferta na targach pracy. praca ok, zalatwili mi numer sofi. mialam maly problem z ogrzewaniem w domku, ale po telefonie do biura zostalo to rozwiazane. ogolnie na plus. moge polecic to biuro.

Kamilloo89

Jeśli komuś zależy na pracy, to pracuje codziennie a i fajna kasę zarobi, pracy jest dużo, tylko trzeba chciec... Ja wspominam pracę w axidusie bardzo dobrze, jeśli wyjadę kolejny raz to tylko przez tą agencje

dd

Bylam i polecam :D nawet po zjechaniu do polski przysylali euro na konto za jakies wyrownania :D Polecam :P

Student

Czesc wszystkim, pracowalem w wakacje przez axidusa. Czytalem tez przed wyjazdem opinie i troche sie obawialem, bo byl to moj pierwszy wyjazd, ale poszedlem do nich do biura, porozmawialem i postanowilem, ze zaryzykuje. Poczatki nie byly latwe, bo bylem rzucany po roznych firmach, ale po okolo 2 tygodniach wszystko sie unormowalo. Ludzie wiadomo - sa rozni, jedni spoko inni troche mniej, zalezy na kogo trafisz. Tak samo w przypadku mieszkan, ale wazne, ze jest gdzie spac. Ogolnie jestem zadowolony, bo jechalem tam po to zeby zarobic, no i troche kasy przywiozlem.

Hirek

Dokladnie tak jest. Umine tez sie wszystko zgadzalo. Jedni jada zarobic inni balangowac a w zadnej firmie nie masz tak ze bedzie ci jak na wakacjach chcesz miec kase to zarabiaj nic nie ma zadarmo a jak mowia polak polakowi sciemni byle zeby bylo wiecej dla niego.

Anulka

Witam, w zeszłym roku miałam okazję pracować za ich pośrednictwem. Trafiłam na spoko zakwaterowanie, z pracą było w miarę ok godziny były to najważniejsze. Wypłata też na czas, ogólnie dobrze wspominam.

Witam, wyjeżdżałam do pracy za pośrednictwem Axidusa kilka razy w różnym czasie. Osobiście bardzo sobie chwale współpracę z nimi, ponieważ warunki jakie zastalam na miejscu zgadzały się z zapewnieniami jakie otrzymałam od pośredników w biurze. Bylam przygotowana, że jadę po to, aby zarobić pieniądze, a co sie z tym wiąże-pracować. Godzinowo trafiłam na taki czas, że pracy było sporo (pakowałam owoce i warzywa). Zakwaterowane i współlokatorzy bez większych zastrzeżeń. Jestem zadowolona i z pewnością nie jest to mój ostatni wyjazd, tym razem namówiłam kilku znajomych.

Mirka

Pracowałam w Axidusie już 2 razy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Nie było nigdy problemu z wypłatami, jesli chodzi o godziny czasem szczególnie na początku trafiła się rezerwa ale odrabiałam wtedy w sobotę. Chłopak pracowałam cały czas. Co do mieszkań to zdarzają się i lepsze i gorsze - największy (usunięte przez administratora) na tych kwaterach robią ludzie. Mieliśmy na domku taka pare, która myślała, ze jak wynajmuje to nie trzeba dbać i szanować. Brudasy. Czasem cieżko było się dodzwonić do biura jak miało się jakieś pytanie, ale zawsze pomagało biuro w Polsce. Jeśli się będziemy wybierać znowu to pojedziemy przez Axidus!

mareczek

Właśnie wróciłem z pracy w Axidusie i czytam te opinie i nie wierze.Godzin było dużo i nawet nadgodziny były. Domek spoko, hotelu 5 gwiazdkowego chyba nikt sie nie spodziewa. Przespać się zjeść i umyć można. Przed wyjazdem sam się martwiłem- wiadomo, nowe miejsce i w ogóle, ale na miejscu byłem w mieszkaniu z gościem, który pracował już wcześniej w tej firmie i teraz przyjechał drugi raz. To mnie uspokoiło, bo kto by wracał jak by było aż tak zle.

Iwonka95

Pracowalam przez ta agencje i bardzo sobie chwale zawsze wszystko sie zgadzalo wyplacalni co to pieniędzy, na pewno wyjadę z nimi też w te wakacje

Ada...

Cześć Wam wszystkim. Przed moim wyjazdem też czytałam opinie. I wiecie co? Większość tych negatywnych okazała się być kompletnie z czapy. Byłam z moim chłopakiem na ofercie świątecznej i mamy zamiar jechać jeszcze raz, teraz na dłużej. Praca tam jest, jak się po prostu CHCE pracować i kropka????

zadowolna

Wyjeżdżałam w zeszłym roku do pracy przez axidusa razem z chłopakiem i powiem tak: jeśli ktoś jedzie do pracy i zdaje sobie z tego sprawę to pracuje i nie narzeka. Osób, które myslą, że wyjada i dostaną kasę za nic nie brakuje. A później wielkie zdziwko, bo Ty byś chciał się bawić, a oni każą iść do pracy (no sorry, ale chyba po to tam jedziesz...). Zakwaterowanie mieliśmy ok, wypłata na czas, z godzinami też nie było problemu. W tym roku też planujemy wyjechać i na pewno wrócimy do axidusa.

Byłem widziałek

A ja wam powiem że niedawno wróciliśmy z dziewczyną do Polski i mamy obydwoje pozytywne wspomnienia. Początek był naprawdę ciężki, domek nie był najlepszy (niestety przez lokatorów którzy tam mieszkali) a i tydzień zeszło zanim wdrożyliśmy się do pracy. Domek wystarczyło trochę ogarnąć i dogadać się ze współlokatorami(głównie żeby zaczęli sprzątać :)). Co do pracy na początku mało godzin - kwestia przetrwania - po około półtorej tygodnia, pokazaniu się z dobrej strony na firmie trafiliśmy na "stałą listę" i praktycznie do końca pracowaliśmy po minimum 40 godzin tyg. Moja dziewczyna nawet więcej bo na czas który tam byliśmy ponad połowę pracowała po jakieś 50 godzin tygodniowo. Mamy pozytywne wspomnienia i na pewno chcemy wrócić. Jak czytam komentarze to przychodzi mi jedna myśl że jeżeli jedziesz z nastawieniem żeby pracować to będziesz zadowolony, jeśli jesteś "leniem" i nie chcesz pracować a wszystko ci nie pasuje to nie zawracaj sobie i innym głowy. Na takie osoby niestety naprawdę sporo się napatrzyliśmy na miejscu.

Hubcio

Szczerze mowiac zalezy chyba jak sie trafi, nasza cala grupa a jest nas 5 osob mamy spoko, teraz przyjezdza do mnie dziweczyna. Zle tu moim zdaniem nie jest i serio ludzie jak jedziesz do pracy a nie na chlanie i palenie od rana do nocy to traktowany jestes OK, sadze ze w kazdej firmie kazdemu moze cos nie odpowiadac ale ogolne nie ma co narzekac! Zarobki sa napewno wyzsze niz w PL. Pozdro!

Justyna

Witam, jeszie ktoś 03.04 z Katowic, Gliwic, Opole ?

Agsiiikkk

witam, mam pytanie, czy pracował ktoś z was na segregacji odzieży używanej albo się tam wybiera od kwietnia? Proszę nie pisać jaki to axidus nie jest zły bo nie o to pytam. Proszę o odpowiedzi i opinie(usunięte przez administratora)

Nopenope
@Agsiiikkk

Ale axidus jest zly, po co z nim wyjezdzasz? Nie ma innych agencji, serio??

Agsiiikkk
@Nopenope

Wiem jaki axidus jest bo juz tam pracowalam. Czego ty sie spodziewasz? Ze bedziesz zarabial kokosy i zyl w luksusie? Tam sie jedzie pracowac a nie bawic. Wiem co robią i nie zawsze tak jest. Ja mialam wszystko w porządku wiec to zr jedna osoba miala zle nie znaczy ze wszyscy

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.