Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Bezimienna

Niech ktoś napisze co należy tam zabrać ze sobą a co jest na miejscu? Jakieś kołdry garnki itd ???

Krzychurychuzbychu2000

Chcę jechać w wakacje do pracy przy festiwalach. w zeszłym roku spóźniłem sie, ale mój kumpel sie dostał. Mówi, że było super, krótka umowa spoko kasa, a przede wszystkim festiwalowa atmosfera. Chcemy zaaplikować wiekszą paczką, może wyjedziemy wszyscy. Ktoś był w zeszłym roku?

Zbyszek9105

Podsumowując mój 4-miesieczny pobyt w Holandii moge powiedzieć było ok. W porównaniu z innymi firmami jestem zadowolony z Axidusa. Wyjechałem do pracy z innego biura, niestety warunki na miejscu zupełnie inne niż te, które mi obiecywali. Zadzwoniłem do biura Axidus w Polsce, opisano mi warunki i postanowiłem sie do nich przenieść. Nie żałuję, bo i praca była, wypłata regularnie, zakwaterowanie też miałem ok. Wróciłem na miesiąc żeby odpocząć i wracam na dłużej.

nlka

Byłam i mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że jest lepiej niż w niektórych agencjach. Axidus w sumie trochę mnie "uratował" bo przeniosłam się do niego z innej firmy i na prawdę o niebo lepiej. Praca i godziny są a to najważniejsza sprawa. Mieszkanie o normalnym standardzie- bez szału, ale można normalnie funkcjonować. Można też poznać fajnych ludzi :) Ludzie, nie kierujcie się głupimi opiniami, jeździe i sprawdzcie sami.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Marzena

Dojeżdżam w następnym tygodniu do chłopaka, który wyjechał w marcu. Z tego co mówi to godziny są, mieszkanie w którym został zakwaterowany jest w porządku. Pracuje na magazynie, praca nie jest zbyt ciężka, z koordynatorami też się dogaduje. Nie ma się więc chyba czego obawiać :)

Hortensja

Jesli chodzi o prace to ja jestem juz tu drugi tydzien i jak na razie nie narzekam w parcy i hotelu atmosfera spoko, wszyscy maja duzo godzin wiec mozna sie domyslec, ze jest sporo pracy jest.

Ruba
@Hortensja

Czy dostaje się tygodniowki rzeczywiście ?

Ryba

Zamierzam wyjechać ile potrzeba pieniędzy na start ? Jadę pierwszy raz. Co najważniejszego zabrac ? Dzięki za odp.

Tom

Przyjechalismy ze znajomymi 2 miesiace temu i jest spoko. Mieszkamy razem, godziny sa, wyplata tez wplywa regularnie na konto wiec nie ma na co narzekac :D

patrycja

Dzień dobry, chciałam się zapytać czy ktoś może ma zamiar wyjechać do Holandii na wakacje, znaczy chodzi mi o tą pracę dla studentów,młodzieży był może ktoś i wie jak to mniej więcej wygląda ? Pozdrawiam

ALEKSANDRA
@patrycja

Hej ja chcę wyjechać do pracy z tej agencji, dostałam papiery na maila już do wypełnienia. Jestem ze świętokrzyskiego. Poszukuje jakiejś koleżanki, która chętna by była na wyjazd pod koniec kwietnia/początek maja ? we dwie zawsze raźniej;-)

@ALEKSANDRA

Aleksandra, też chcę wyjechać w tym samym terminie i z tej agencji. Napisz, razem raźniej :) justyna.w.1996@op.pl

patrycja
@ALEKSANDRA

Hej ALEKSANDRA ja jestem z podkarpackiego , i mi pasuję wyjechać dopiero pod koniec maja , bo maturę piszę w tym roku :)

Beata

Hej hej, czy ktoś ma się tam stawić jutro w celu podpisania umowy ?

Pewnyswego

Pracowalem w wielu aitzendburach w Holaandii i jedynie axidusa moge polecic. Wyplaty sa na czas godzin pomimo pravy dla agencji sa zadowalajace soboty pracujace. Auto sluzbowe z ktorym nie ma problemy by jezdzic prywatnie. Jednak tyle idiotow ktoezy tu orzyjezdzaja z bog wie jakimi wymaganiami odpierdzielaniem nie chodzeniem do roboty a potem zdziwieni ze dostaja kopa w doope od firmy i potem sie dziwicie ze opinie sa jakie sa. Uwierzcie ze jakosc ludzi w 50 procentach to jakies ludzkie odpady i zadna agencja z takimi ludzmi pracowac nie bedzie. Jak wiesz ze jexziesz do pracy a nie zeby narzekac to szczerze polecam. Ps najlepiej wyjechav w parze bo wtedy sie razwm mieszka. Zarobki ok 350euro na reke za tydzien

Beata
@Pewnyswego

350 już po odciągnięciu za mieszkanie ? Bo ja mam swoje lokum wiec nie mogą mi tego odliczać ?

Katerina

Dzień dobry. Piszę w imieniu mojej mamy, która była przez tę agencję w Holandii. Mama była bardzo zadowolona z warunków panujących na miejscu. Bała się jechać bo wcześniej jedna agencja ją oszukała i coś było nie tak, ale tutaj postanowiła wyjechać raz jeszcze, tym razem przez Axidusa. Pracowała przy kawie, mieszkała w pokoju z jeszcze jedną Panią. Ogólnie jest zadowolona, wiadomo, jest to praca fizyczna ale mama jechała do Holandii wiedząc o tym.

Viki24

Hej byłam w axidusie w zeszłym roku najpierw na wakacje pracowałam na szklarni przy pomidorach, drugim razem wyjeżdżałam na oferte świąteczną i pracowałam na produkcji przy kapsułkach z kawą i przy pakowaniu owoców. Jeżeli chodzi o szklarnie to tam trochę ciężka praca i gorąco ale pracowałam codziennie i miałam nadgodziny. Na produkcji pakowanie kapsułek i owoców praca lekka na trzy zmiany, byłam kierowcą więc za dojazd nie płaciłam. Ogólnie spoko, bywałam w gorszych agencjach ja osobiście polecam.

Helka

Ja mam 32 lata i siedze tam juz 1,5 roku czasem jest gorzej czasem jest super, jak wszedzie, ale nie narzekam. Jak sie jest nastawionym na prace, a nie na imprezy to jest ok. Ludzie to jest praca, nie jedziecie tam mieszkac na cale zycie! Ja akurat trafilam na super dziewczyny! Praca ok, mieszkanie naprawde fajne, ludzie tez! Ja polecam!

Helka

andrzej3002

Cześć, ile można zarobić na czysto w 3-4 miesiąe mniej wiecej? pozdrawiam

Pati

Nie wiem ludzie dlaczego wy tak narzekacie? Jedziecie tam pracować czy na wakacje? Mam wrażenie, że jak dobrze by nie było to niektórym i tak nie dogodzi, zawsze znajdziecie coś co wam nie będzie pasowało. Pracowałam przez axidusa i z zarobków jestem zadowolona czyli wniosek z tego taki, że jak się chce to można! Wyjechałam z 2 znajomych i mieszkaliśmy razem, praca była w różnych miejscach, ale przed wyjazdem wiedzieliśmy, że nie gwarantują pracy w tym samym miejscu, zresztą też nie oczekiwaliśmy tego, ważne że na domku byliśmy razem. Warunki są ok, dużo zależy od tego czy dbasz o pokój czy nie. Za dojazd do pracy się płaci, no chyba, że masz prawo jazdy i jesteś kierowcą. Polecam agencję tym, którzy są świadomi, że jadą tam pracować!!!

Mariola

Witam, jadę w tym tygodniu do pracy w szklarni przy pomidorach. Nie jest to dla mnie pierwszy tego typu wyjazd. Mam doświadczenie nie tylko z firmą AXIDUS, ale jestem już "starym wyjadaczem" jeśli chodzi o prace w szklarni. No cóż warunki nie dla każdego, ciepło to łagodne określenie, za to rekompensatą są zarobki i dużo godzin. Za pierwszym razem było ciężko, ale teraz wiem co i jak. Lubię wyjeżdżać z AXIDUSA, znam już miejsca, ludzi i warunki. Praca jak praca, zgadzam sie z przedmówcami, że niezadowoleni to raczej ci, co nie koniecznie wyjeżdżają z nastawieniem na to, ze trzeba pracować. Wiele razy widziałam osoby, które wracały po kilku dniach, bo nagle sie okazywało, że nie mieszkaja w hotelu 5-cio gwiazdkowym, nie podjeżdża po nich limuzyna, a w pracy faktycznie trzeba PRACOWAĆ :)ja osobiście jestem zadowolona i liczę, że ten wyjazd będzie podobny do poprzednich.

Hubix1992

Ja jestem w Axidusie już drugi raz i nie narzekam ani na prace ani na wyplate ani na zakwaterowanie. Jak ktomuś się do pracy chodzic nie chce, tylko jedzie zeby zabalować to wiadome, ten kto naprawde chce pracowac i sie stara chodzi do pracy codziennie to i kase fajna zarobi. A mieszkania sa naprawde ok TV, internet, sklepy. Nie ma co narzekać, zarobić można, warunki są spoko, ja polecam !!! :)

Daria

Witam, jedzie ktoś na dniach teraz do Holandii przez tą agencje? Opłaca się ? Jakie są warunki ? Ktoś coś?

Pati
@Daria

Hej ja jade dzisiaj tez pierwszy raz

@Pati

Hej,bylabym wdzięczna gdybyś mogła napisać jak tam jest na miejscu jaka tam jest atmosfera czy opłaca się wyjechać , wyjazd mam dopiero w poniedziałek i się zastanawiam

Justyna
@Daria

Hej a do jakiej pracy chcesz jechać i skąd jedziesz ?

@Justyna

Hej, oferują mi wyjazd na owoce i warzywa na tasme

@Justyna

Z łodzi wyjeżdżam

adam
@Pati

witam i jak tam jest jesli moge wiedziec

Biedak
@Daria

Nie rób głupot. Poszukaj innej agencji. Nie ma tutaj możliwości zarobienia i tylko człowiek bardziej nerwowy się robi. Odradzam. Jeżeli chcesz więcej szczegółów to pytaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.