Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Homi

Pracowałem dla innej agencji, nazwy nie wymienię, zadzwoniłem do biura Axidus w Polsce czy mnie przyjmą i przyjęli. Powiem niebo a zmienia. Domek schludny, a nie jakiś barak jak w poprzedniej agencji. Na początku trochę mnie rzucali raz tu raz tam, często w różnych zakładach. Ciekawie było, ale najważniejsze, że praca jest i nie siedzi się w domu. Teraz już mam stałą firmę, do której jeżdżę codziennie, nawet w weekendy. U mnie na domku przyjechało kilku cwaniaków, którzy kilka razy tak zabalowali, że nie stawili się w pracy i zostali zwolnieni. Leserzy nie są tolerowani. Ja mam kontrakt na 3 miesiące ale z możliwością przedłużenia. Nie mam co narzekać.

Anka-Poznań

Witam wszystkich Czy ktos z Was wybiera sie moze do pracy do Holandii w okolicach polowy maja. Jak cos to prosze o odzew.pozdrawiam.

Robert

Ja mam taki zamiar

DOrota
@Anka-Poznań

a wysłaliście już może CV do agencji ?

Martyna
@Anka-Poznań

Ja planuje po 12 maja . Jedziesz sama ?

Konrad
@Martyna

Też chciałbym jechać. Do jakiej pracy chcecie iść?

Holandia2018
@Konrad

Tez chce jechac poczatek czerwca

Martyna
@Konrad

Chyba na okres 12tygidni na produkcję.

@Anka-Poznań

Jedzie może ktoś 8 maja bo się wybieram tam pierwszy raz...

Adriana113

Ja jadę za tydzień!

Audio

Ja jadę 15maja Dawid szczecin

Grzegorz
@Anka-Poznań

Cześć! Wybieram się w przyszlym tygodniu, jadę własnym samochodem. Jak co to dzwoń 518188542

Grzegorz
@Audio

Jadę w przyszlym tygodniu. Jadę samochodem, jest ktoś chętny?

anonim 123

ja jadę 30 maja

Darla

Tak my jestesmy z Poznania i jedziemy 15 maja

Mlody

Bylem, i napewno wroce. Wyplaty na czas, mieszkanie moze byc, jezdzilem autkiem takze transport byl darmowy. Wszystko zalezy od firmy na ktora traficie a te naprawde moga byc rozne. Ps, jak komus sie niechce pracowac to szybko takie osoby odpadaja w tej firmie. Generalnie polecam!

Witam jedzie ktos do pracy w przyszlym tygodniu z okolic z lodzi? Prosze obtel 663811365

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kaczor

Witam mam z kobietom wyjechać na pakowanie kawy powiedzcie mi jak wyglądają warunki mieszkalne

manio
@Kaczor

jest dobrze tam

Pawel

i jeszcze jedno jest ktoś z Gdańska kto chciałby może pojechać?

Pawel

Witam, Czy są tu osoby, które pojechały lub chcą pojechać bez znajomości żadnego języka, czy jest to wielki problem na miejscu czy koordynatorzy w takim przypadku pomagają czy trzeba sobie radzić samemu? Czy faktycznie z dowozami do pracy jest tak słabo że trzeba czekać na nie długo lub tak daleko są od zakwaterowania że rowerem nie można dojeżdżać w końcu to stolica rowerowa)? bardzo proszę was o odpowiedź tutaj (usunięte przez administratora)

anonim 123

Jedziee ktoś końcem maja z okolic Przemyśla ?

zdanatylkonasiebie

Cześć. Jedzie ktoś 30 maja z okolic Przemyśla?

Marek125

Witam Chciałbym się podzielić swoją opinią o tej firmie. Po podpisaniu umowy zostałem przewieziony na lokację. 8 godzin opalania i już miałem miejsce w apartamencie. Praca lekka, przyjemna dla koksów regularnie odwiedzających siłownię ;) Praca jest, dużo pracy. 4 godzinki snu dziennie, 15 godzin pracy ( dobrze że zapasy z Polski były bo by nie było co jeść) Sąsiedzi super, wypiją, zapalą, ogólnie super klimat. Faktura za transport zawsze na czas. (usunięte przez administratora) Nie polecam, chyba że masz dużo humoru, czasu, nerwów i pieniędzy!

Kaczor

Marl

Jest tutaj ktoś z województwa łódzkiego?Powiedzcie mi ile można wyciągnąć ,,na rękę" :)

madziunia
@Marl

Witam.Ja jestem z lodzkiego.14 maja mam planowany wyjazd i tez jestem ciekawa jak to wreszcie z tymi zarobkami

rud
@madziunia

Slabiutkie zarobki niby godz dużo ale male stawki i żadnych dodatków . Transport z pracy i po pracy tragedia po 2 godz czekania na busy . Plusy fajne zakwaterowanie i wypłaty chodz skromne to nA czas

Bartek

Może ktoś napisze czy firma ma jakieś konkretne wymagania na starcie?

totally

Mam zamiar jechać za niedługo do Ingram Micro w Waalwijk jako merchaidaser. Ktoś ma jakieś informacje na temat godzin, warunków pracy, mieszkań?

Bardzo dobra firma dobre zarobki pracuje od 5 miesięcy nie narzekam na nic polecam :)

byłam

Czeeść Byłam- widziałam- mogę się wypowiedzieć. Pracę polecam- godziny są, nadgodziny też się robi, także wypłaty wychodzą fajne. Nie ma się czego bać jak ktoś pisał niżej. Bez przesady ;) Aplikujcie i po prostu wytłumaczą wam wszystko co i jak. Też zawsze macie kontakt z biurem w Holandii i w Polsce. Miałam raz problem z zakwaterowaniem i został rozwiązany. Polecam Axidusa.

Buuu
@byłam

a jak to jest z tymi zaliczkami w axidusie

Halina

Ja tą firmę polecam, właśnie wróciłam i pojadę z nimi jeszcze raz. Pracowałam na kapsułkach, praca fajna i przyjemna. Mieszkanie, w którym mieszkałam było ok, dobrze wyposażone. Nawet jeśli trafisz do pracy, która Ci nie opowiada, możesz prosić o zmianę miejsca. Ja tam jestem zadowolona. Polecam osobą pracowitym.

@Halina

Jak ta praca pani halino wygladała ? Bo mam sie wybrać do kawy ? Czy za usługę agencji sie płaci bo tego jeszcze sie nie dowiedziałam prosze o odpowiedz

Po jakim czasie biuro odpowiedziało na waszą aplikacje?

zosiasamosia82

Wyjechałam za pośrednictwem AXIDUSA 3 tygodnie temu. Pracuję przy pomidorach, łatwo nie jest, bo temperatura nie sprzyja jest mega upalnie. Praca zgodnie z zapewnieniami jest i to bardzo dużo, nie siedzę, nie czekam, codziennie mam pracę, co mnie osobiście niezmiernie cieszy. Zarobki zgodnie z zapewnieniami, a nawet czasem lepiej. Wypłata na czas. Dzień spędzam między pracą a "domem", ale o to mi chodziło. Chcę zarobić jak najwiecej. To nie jest praca łatwa i przyjemna, raczej trzeba nastawić się na zmęczenie wieczorami. Mam doświadczenie w tego rodzaju pracach, więc warunki mnie nie zaskoczyły, byłam przygotowana.Koordynatorzy są ze mnie zadowoleni, więc moge popracować więcej. Niestety widzę, ze nie wszyscy wiedzą z czym to się je. Teraz jest taki czas, że pracy jest full, poszukują non stop ludzi. Ja na chwile obecną zostaję do końca. Kto wie, może przedłużę umowę.

Wyjechałem z axidusa 2 tygodnie temu i na razie jest spoko. Godzin jest bardzo dużo. Zobaczymy co będzie później, ale teraz bez problemu wyciągam ponad 50 godzin. Praca jest fizyczna wiec troche wysiłku to wymaga, ale chyba nikt nie jedzie tu odpoczywać.

$
@ja

Czy axidus pobrał z twojej pensji opłatę za wyrobienie numeru sofi?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.