Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Jxkskd

Czy w axidus pobierają za transport ?

Magda
@Jxkskd

Pobiera 5.50 dziennie

Czy mógłby ktoś napisać jakie rzeczy należy zabrać? Czy kuchnie tam są wyposażone czy trzeba mieć swoje garnki itd? Proszę o odpowiedź kogoś kto już tam był i wie jak co wygląda.

XXX
@Nowy

NIE POLECAM !!!!!!!!!!

@XXX

Przepraszam ale nie pytam czy ktoś poleca czy nie tylko o rzeczy. To czy wyjazd tam jest warty czy nie sam sprawdzę.

Daria
@Nowy

Napewno musisz zabrać jakieś naczynia szklanki, talerze itd, garnki i patelnie też noi własną pościel i kołdrę

@Daria

Dzięki wreszcie ktoś cokolwiek pomocnego napisał :)

A ty weź słownik i naucz się poprawnej pisowni :)

Hej. Ile mniej więcej wychodzi tygodniowo za zakwaterowanie??

Yup
@anonymous

Od 85 euro do 95 euro, czyli w **** drogo, jak za tydzień .

anon
@anonymous

wychodzi za dużo jak za takie warunki, nie oszukujmy się, jak ktoś chce naprawdę tu pracować to jedynie prywatnie wynająć pokój/mieszkanie

Rusher123

Witam, firma przyjmuję na okres minimum 6 tygodni i czy jest jakaś szansa by skrócić ten czas przynajmniej do 4-5 tygodni bez żadnej kary? Proszę o odpowiedź i jakie są warunki bo się trochę boje.

patusqka
@Rusher123

Dowiedziałeś sie coś na temat tych tygodni? Ja chciałam bym jechać na 3 tygodnie:)

KW
@Rusher123

składasz wypowiedzenie tydzień przed wyjazdem i wracasz, można to nawet zrobić w dzień przyjazdu, żadnej kary ani nic tylko trzeba to wypowiedzenie

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Para

Ktoś z okolic Katowic i Krakowa jedzie ? My wyjeżdżamy 6 sierpnia. Piszcie, razem raźniej dawid_n95@wp.pl

Dawid

Nie opinia tylko pytanie do osób które teraz tam przebywają. Jak warunki w pracy ?z mieszkaniem ? Z kasą ?

Magda

Ktos z Warszawy ma zamiar jechać? Z miła chęcią poznam kogos z kim razem będziemy mogli cos zorganizować, zeby było raźniej. Zostawiam meila - mewwka@gmail.com

@Magda

Ja będę jechać

wiki

Hej, czy jedzie ktoś koło 11 sierpnia przez tę firmę? Okolice Torunia, jeśli tak to dajcie znać na mojego maila: wiktoria_b@wp.pl Będzie raźniej :)

@wiki

Ja pracowałam przed AXIDUSA

@wiki

Ja mam jechać

kacu

Czy to prawda, że jeżeli wyjeżdża się w parze, to istnieje możliwość, że nie będzie się pracować razem? Odwołali może komuś wyjazd w tym tygodniu i ma jechać za tydzień?

X
@kacu

Dzisiaj przesuneli mi i chłopakowi wyjazd z 22 lipca na 31, czy komuś jeszcze się to zdarzyło?

@kacu

Istnieje taka możliwość ale trzeba z nimi twardo rozmawiać że jesteście parą i chcecie razem pracować i tak mieliście powiedziane

xxxxxxx

Hej, czy komuś przełożyli wyjazd dwa razy ? U mnie już przełożyli o tydzień i tak się zastanawiam, czy przełożą o kolejny

@xxxxxxx

Tak, razem z chłopakiem mieliśmy jechać 18.07, ale dwa dni przed wyjazdem zadzwonili i nas poinformowali, że prawdopodobnie wyjazd będzie przełożony o tydzień. Dzisiaj jak zadzwoniliśmy okazało się, że wyjazdu w następnym tygodniu nie będzie i się przesunie znowu o tydzień. Także nie wiem co tu się dzieje

@anonymous

Mi o tydzień i jutro jade

Staax 98

Czesc razem z dziewczyma wyjezdzamy we wtorek 17 lipca w okolice rotterdamu, jestescie w stanie nam powiedziec co nas czeka na wejsciu? dojedziemy o 6 i co dalej? od kiedy prace zaczniemy? w biurze odpowiedzieli nam na te pytania ale czy faktycznie wszystko wyglada tak kolorowo jak to opisuja przez telefon w polsce?

DAJMOS
@Staax 98

DOJEDZIECIE O 6 I CZEKACIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE,WYPELNIANIE DOKUMENTOW I EW.WYROBIENIE NUMERU SOFI.POTEM OKOLO 15 ZABIERAJA WAS NA LOKACJE,A NA DRUGI DZIEN PRZEWAZNIE JUZ SIE IDZIE DO PRACY.

Małomiasteczkowa
@Staax 98

Hej, ja z koleżanka tez wyjezdzamy 17 lipca w te same okolice wiec podłączam się do pytań, mamy małe obawy

Małomiasteczkowa
@Staax 98

Tez macie przełożony wyjazd o 5 dni później?

Przyjazny Axidus.
@Małomiasteczkowa

Aksidus szczerze nie polecam. Szukajcie czegoś innego.

@DAJMOS

To w sumiedomu tego sie spodziewam. Boje sie jedynie warunkow mieszkalnych

@Małomiasteczkowa

Tak z wtorku przelozyli nam na niedziele. Gosc w biura jak dzwonił mowil ze spowodowane jest to przez mieszkania ktorych nana ten moment brak a zastepczego nie chca dawac bo cos tam. No to sie zgodzilismy. Zapewniał nas ze bedziemy miec osobny dwuosobowy pokoj ze niby dla par gwarantuja takie cos.. no ale zobaczymy.

Yupu
@Staax 98

Szczerze to jest naprawdę zależne od tego gdzie traficie. Tutaj to czysta ruletka, możecie trafić dobrze na mieszkanie i będziecie zadowoleni ale możecie nie mieć pracy, bo będziecie na rezerwie. Jest tutaj za dużo ludzi i nie ma gdzie ich umieścić. Jak przyjedziecie to może okazać się tak że przez cały tydzień nie będziecie mieć pracy, a jeśli juz to wezmą was na eventy na sprzątanie (które swoją drogą sobą spoko). Będzie mieli ustne szczęście jeżeli dostanięcie pracę. Ale nie martwcie sie, zawsze możecie zminić agencie lub przeczekać szczyt sezonu, kiedy studenci pojadą do domu.

@Yupu

Pojedziemy zobaczymy i damy znac tutaj co nas spotkalo :)

Pomocna.
@Staax 98

Przed 7 jesteś w biurze do 9 ogólne informacje i wypełnianie dokumentów, później czekanie 3 godziny na busa aż zawiezie Cię na lokacje, na drugi dzień do pracy (usunięte przez administratora)

Mała
@Staax98

Jeśli jestescie para to pokój napewno będziecie mieć razem

X

Xxx

Komu jeszcze przełożył wyjazd na 31 lipca?

Witam, w środę mamy planowany wyjazd, a w dalszym ciągu czekamy na potwierdzenie. Czy miał ktoś taką sytuacje, że zaledwie kilka dni przed wyjazd odwołano?

Agnieszka

Cześć, planuję jechać z chłopakiem mniej więcej w połowie lipca z Wrocławia. To nasz pierwszy raz, dopiero będę to wszystko planować... ktoś się wybiera też z tych okolic?

@Agnieszka

też jestem z Wrocławia i planuje jechać na początku lipca :D

@Michał

A czy potrzebna jest umiejętność zaawansowanego języka angielskiego czy w ogóle nie jest potrzebny?

Agnieszka
@Monika

zależy, w ofertach jest napisane czy wymagają jezyka i w jakim stopniu

Weronika
@Agnieszka

Agnieszka, czy już pojechaliście, czy zmieniliście zdanie?

Anaa345

Hej :) byl ktos z was moze na zbiorach, jablka gruszki rok temu we wrzesniu ?Podzielcie sie opinia. Zastanawiam sie, czy w tym roku jechac, ale nie wiem co mnie czeka. Czy warto, czy ciezka praca, jak z godzinami I zarobkami ?

Melfo

Nie polecam w żadnym wpadku tej firmy !(usunięte przez administratora).

Student_Szczecin

Szczerze to jest bardzo duzo pracy a co za tym idzie bardzo duzo pracownikow. Glownie oczywiscie teraz jest ciasno przez uczniow i studentow, ktorymi sami jestesmy:) nie martwcie sie o nocleg, jezeli go zabraknie axi da was na hotel na "pzreczekanie" tu w okolicy sa one 3 i 4 gwiazdkowe za co sami musza placic 60E/dziennie za pokoj - pytalem w recepcji :) Ale my placimy standardowo 85E/tydzien. nasi znajomi trafili nie na hotel a na prowizoryczne spanie na kilka dni w sali szkoleniowej ALE w ramach rekompensaty nie placa nic za mieszkanie i dostaja zamawiany obiad z restauracji ktora jest w poblizu!!!!! takze wszystko jest do zalatwienia. teraz szykuja juz nowe mieszkania i lada dzien sytuacja bedzie w normie. jesli chodzi o prace to jhest jej sporo roznych wystarczy dowiedziec sie w biurze nic ciezkiego my jestesmy tylko na 10 tygodni wiec nie czarujcie sie ze dostaniecie stala liste w tym czasie ja jestm od 3 lipca na miejscu i bylem juz na 4 roznych miejscach w pracy ale transport zapewniaja wiec nalezy tylko pilnowac planu - wysylany smsem albo dla nieogarow z wieczora plan jest na kartce

Magdalena

Hej, chcę jechać w połowie lipca z Warszawy. Ktoś się wybiera lub by chciał?

@Magdalena

Hej, ja również z Warszawy mam w planach wyjechać :)

Magdalena
@Michał

Kiedy dokładnie? Ja około 15.07

@Magdalena

Tak samo :) dasz namiar do siebie? :)

Drugi Michal :D
@Magdalena

Czesc! Ja sie wybieram doslownie pod koniec lipca, jestem rowniez z Warszawy, jesli jest ktos chetny pogadac i ustalic prace, piszcie smialo: manesco@o2.pl Pozdsrawiam :)

Mycha6915

Tak mam 17 i bym chciała

lena

witam jestem w HOLANDI obecnie nie nazekam jest ok mam prace mieszkanie atmosfera super opinie nie warto czytac opinie dajom ci kturym pracowac nie chce sie bo myslom ze na WAKACJE jadom a nie do pracy jestem przez firme AXIDUS nie warto opin czytac nie chcom pracowac do firma zwalnia bo to nie wakacje i z tego opinie takie,jestem tu i jest ok ,mogly by byc zarobki jeszcze wieksze troche ale ok,

Analfabeta
@lena

Gościu... Słownik się kłania.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.