Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Pracaa

Hejj, jedzie ktos 7.11.2018 przez ta firme do pracy ?

HEJ JEDZIE KTOS MOŻE 31.10 (JUTRO) Z TEGO BIURA DO PRACY W HOLANDII ??

@pracownik

Witam właśnie czekamy na telefon z biora może pojedziemy

Alex

Byliśmy cała paczka w pracy na święta 2017 roku. Mimo tych negatywnych wpisów, jesteśmy bardzo zadowoleni. Wypłata na czas(mimo ze czasem trzeba się upomnieć) warunki mieszkaniowe okay a no i wynagrodzenie bardzo dobre w porównaniu do innych agencji. Fakt czasem mało godzin ale wolne każdemu się przydaje aby się zregenerować. W tym roku na święta również wyjeżdżamy. Polecam Moje sugestie dla AXIDUS: Minusem jest to ze płaci się za transport do pracy.

Kamila

witam wszystkich! Planuję jechać do pracy przez biuro AXIDUS i bardzo proszę o pomoc więc pytam co myślicie o tej agencji i czy warto jechać/

Karola
@Kamila

Kamila poczytaj opinie! Na fejsie jest grupa Axidus cała prawda o. -tam możesz porozmawiać z osobami, które były w Holandii zatrudnione przez biuro. Ja z mojej strony szczerze odradzam!!!

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Paulina

Cześć wszystkim, jedzie ktoś może 23.10.2018r. na dzień szkoleniowy z Rotterdamu?

Bialy

Witam. Czy posiada ktos numer koordynatora w Stellendam ? Pilne ! Prosze o pomoc !moj email: bialy0404@op.pl

@Bialy

Pani Paulina to jedyna osoba z którą można coś załatwić numer wysłałem emailem

może mogę w czymś pomóc

Karla

Cześć, czy jesteś nadal w Stellendam? Proszę o kontakt

skorpion

To prawda sam to przeżyłem na własnej skórze, ludzie są pozostawieni sami sobie, biura nic nie obchodzi to że nie ma pracy i ludzie siedzą tydzień na domku, koordynatorzy nie pokazują sie wcale i nie odbieraja telefonów, najgorsze jest to ze ludzie wyjezdzaja do Holandii żeby zarobic na rodziny często zostawiają dzieci w Polsce , przyjeżdzają a tu pracy nie ma .Axidus to najgorsze biuro wiem co pisze bo wyjeżdzałem przez rózne biura do Holandii (usunięte przez administratora)

Kama

Hej jestem tu i nie radzę. Nie ma pracy ciagle wolne .Nie zarabiasz to tracisz .Ja po tyg.zaluje ze tu jestem.ciagle zmiana miejsca pracy. A jak pójdziesz do pracy 2 dni w tyg.to Ci zabiorą za chate ubezpieczenie i jestes na zero .aha jeszcze za dojazd.

Milena
@Kama

Jesteś tam jeszcze ? Jak tam babka ? :)

Agata
@Kama

Czy pracuje tam pani jeszcze? bo angecja Klaver przekierowała mnie do Axidus i sie zastanawiam czy jechac na stanowisko: pracownik produkcji, czy jest tam w oglóle praca? po tych złych opiniach krązacyh po internecie mam mieszane uczucia.

@Kama

Hmm...ciekawy jestem jak to sie dzieje ze w tygodniu masz tylko 2 dni pracy i przezucaja Cie na inne zaklady???

Evelyn

Cześć jedzie ktoś 3 września teraz w poniedziałek ze Śląska na produkcję, Kapsułki, warzywa itd. Chętnie nawiąże kontakt jadę sama. ewelina_w6@tlen.pl

A z jakiego miasta ?:)

@Evelyn

Z jakiego miasta ?:) My z Katowic :)

jjjjj
@Evelyn

tu niema pracy ludzie uciekajo codzien robisz na inym zakładzie

Evelyn

Gliwice????????????

Mika
@Evelyn

Hej. Ja z chlopakiem wyjezdzamy 4 wrzesnia, ale nie podano nam jeszcze na jaka konkretnie produkcje..

Aga
@Mika

Hej :) ja też jestem zainteresowana ;)

Mika
@Aga

Hej. ???? I co jedzie ktoś z Was jutro?

Ja jadę mój numer telefonu 784662597

Klaudia
@Mika

Nawet jeżeli Ci podadzą to na miejscu się okaże całkiem coś innego

@jjjjj

Najpierw sobie zapracuj na to ,zeby miec swoj stały zakład i stałe miejsce pracy a wypisuj bzdur!!!

@jjjjj

Najpierw sobie zapracuj na to ,zeby miec swoj stały zakład i stałe miejsce pracy a nie wypisuj bzdur!!!

Witam wracam do Polski w przyszłym tygodniu i naprawdę zastanówcie się zanim tu przyjedziecie. Polska to jednak Polska, doceniajcie to co jest wasze. Przyjmują ludzi po czym okazuje się, że nie ma pracy i siedzisz na rezerwie. Co najlepsze gdy jakimś cudem okaże się że idziesz kolejnego dnia do pracy to oczywiście musisz trafić na bucowatego polaczka który pracuję tu dłużej i uważa się za lepszego od Ciebie, pomimo tego że się starasz. Pozdrawiam.

H

Gdzie mozna lepiej zarobic ? Raczej w kazdej agencji jest mniej wiecej ta sama stawka i nikt odrazu ci nie da 60h tygodniowo.. wszystko przychodzi z czasem jak ktoś jest pracowity.

@H

Vankoppen #van eijk To jedyna uczciwa agencja którą polecam. Pracuję w niej już dwa lata i bardzo sobie chwałę, a mam już 50lat Ludzie w biurze są fajni a Dawid który jest koordynatorem wszystko załatwi Jest wspaniałym młodym człowiekiem Polecam i pozdrawiam Jola W

anielka
@anonymous

Jaki koordynator (usunięte przez administratora) o nim nie słyszałam czy to z Zwaagu?

Odradzam pracę przez tę agencję.

No juz nie moge sluchac tych glupot. Narzekaja najbardziej ci ktorzy nigdy nie byli i ich sprawa nie dotyczy. na eventach zarobilismy po 8/12 tysiecy za dwa tygodbie pracy spalisny w namiocie przy evencie mielismybdarnowe jedzenie 3 razy dziejnie kazdy podchodzil z szacunkiem i bylo fajnie. potem pojechalem na ta sama prace do holandii. spalen na tej hali . obiad nie byl za 2 euro tylko za 6.50e mielismy prace codziennie i zarobilem swoje. warunki znalem wczesniej i dokladnienwiedzialem czego sie spodzieqc. po nas dali tam czasowo kilka osob jak na filmie na co rowniez sie zgodzila tamta ekipa nikt nie robil problemu a tu nagle 2 miesiace po tym fakcie wielki rumor. na codzien kazdy ma mieszkanie z tych co jada do pracy na kilka miesiecy. polecam ta agencje i bede polecal. pozdrawiam

Maja

Dokładnie zero szacunku dla samego siebie...

Rafal

Pracowałem w axidus. (usunięte przez administratora) Odradzam pracę w związku tej agencji

timitomi

Hej, jedzie ktoś we wrześniu na sortowanie owoców Rotterdam? Jak ktoś o tym mysli zapraszam na meil tomash11@o2.pl

Jade z mezem i synem ale my troche wczesniej29.07 na godz 6 rano .Pozdrawiam

Agis

Ja jadę w pniu.aga

@timitomi

Hej.Ktorego września jedziesz do Rotterdamu? Mieszkam tam i pracuję przez Axidusa.Nie narzekam.Moge odpowiedzieć na pytania jeśli jakieś masz ale już na priv.Pozdro.

cześć wyjeżdżam w środę do pracy koło Rotterdamu czy firma jest uczciwa i mieszkania są ok z góry dziekuję za odp. pozdrawiam Kasia

kamka

czy tam nie ma zakwaterowania? dla par normalnych warunków do życia pracy i odpoczynku?

Limka

A czy ja mogę się dowiedzieć od Ciebie jak tam jest? Wysłali mi dokumenty i nie wiem co robić. Jak byś mógł napisać wiolamar@onet.pl. dzięki

Artur

Witajcie kochani ;) zastanawiam się czy nie wyjechać z tej firmy do pracy za granicę. Może ktoś też nad tym myśli? Chętnie pogadam, z woj.śląskiego. Dla chętnych kontakt. Pozdrawiam kochani ;)

Natalia
@Artur

Hej jestem ze śląska i tez zastanawiam się nad wyjazdem z tej firmy

tom
@Natalia

omijaj ta firme szerokim łukiem... jest duzo innych firm .

lidia
@Artur

Omijaj ta firme. Jest duzo lepszych innych firm na terenie Holandii

fati92
@lidia

hej czemu jestes nie xadowolona z uslug tej firmy? Mozesz to jakos uzasadnic?

Jaja

Lepiej nie...

to

nie jechac do tej firmy

Holenderka2015
@fati92

Pracowałam w 2015 przez ok 2 tygodnie może łącznie 7/8 dni pracy, wypłata albo brak odciągnięcie za Pseudomieszkanie, ubezpiecznie, dojazdy do praca (co chwile inny zaklad). Jeszcze odciągnięcie pieniędzy za nie pójście do pracy-odciągnięcie ok dniówki z wypłaty. (Co jest nielegalne!!!) wróciłam do polski nie mogłam znieść syfu który tam panował.

Adam Kowalski

Jeśli chcecie przebywać w środowisku ludzi nadużywających używek,spać na podłodzę a na salarisie zobaczyć kwotę 250 polecam axidus'a

Pp

Poniżej wklejam link do artykułu odnośnie axidusa. To sporo mówi o tej agencji. (usunięte przez administratora)

Ona.

Jedzie ktoś jutro do pracy z axidus ??.. różnych opini się naczytalam .. był ktoś ??..

Qhavsvshaj
@Ona.

Z tego co wiem to sporo osob jedzie :)

Jaaa
@Qhavsvshaj

Też wiem ze sporo osób jedzie. Też jedziesz?... trochę mam cykora tym razem. Koleżanka odradza by tam jechać bo pracowała

Max
@Jaaa

Nie jedz to najgorszy posrednik !

syf

najgorsze biuro w nl

Adrian

Byłem nie polecam

Gggg

Jedzie ktos z Podkarpacia 10.10. ?

Hqgaga
@Gggg

Odpusc, nie jedz. Nie marnuj czasu na to biuro. Zarobisz tyle by oplacic mieszkanie ubezpieczenie i wsio.

Radek

tez widziałem ten filmik z tą agencją nie ma co jechać porażka jakaś totalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.