Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Pan P. C jeździ jak pirat drogowy, chyba ma prawo jazdy za jajka. Zero szacunku do ludzi, jadąc samochodem otwiera okno i pali papierosa. Często się spóźnia rano nawet nie potrafi zadzwonić że się spóźni. Ten człowiek nie powinien wozić ludzi!!! Mam nadzieję że agencja wezmie opinie ludzi pod uwagę

Maria

Oczywiście,że się spóźnia bo jest zajęty swoją nową "koleżanką". Dawno nie spotkałam takiej niesympatycznej cwaniary. Ciekawe czy w biurze wiedzą,że dziewczyna grozi zwolnieniem powołując sie na niego. Na prawdę tak ciężko zmienić kierowce na takiego ktory szanuje ludzi i potrafi jezdzic? Inni kierowcy też idealni nie są,ale przynajmniej są kulturalni.. axidusie interweniuj.

Maciek

Cieszę się że zostal tu podjety temat Pana P.C bo to co sie dzieje wola o pomste do nieba. Notoryczne spoznienia,przejezdzanie na czerwonym swietle, znaczne przekraczanie predkosci,uzywanie telefonu podczas jazdy i bycie bardzo opryskliwym. Palenie i otwieranie okna juz pomijam,bo jak by stawal palic to spoznial by sie jeszcze bardziej! Byl czas gdy byl do zniesienia -gdy jezdzil z "kanadyjka" akurat najlepsze bylo gdy z nia przyjezdzal bo nie dosc ze mozna bylo popatrzec to jeszcze sensownie porozmawiac. A obecna frustracje rozumiem,bo patrzac na nowy nabytek to "zamienil stryjek siekierke na kijek". Pozdrawiam wszystkich :)

@Maciek

Witajcie, po przeanalizowaniu wpisów i wcześniejszych skarg na temat pracownika P.C. który w naszej firmie faktycznie pracował na stanowisku kierowcy biuro Axidus postanowilo w odpowiedzi zareagować i usunąć Pana P.C. ze stanowiska kierowcy w dniu wczorajszym tj. 13/11/2018. Dziękujemy za wszelkei informacje a na przyszłość przypominamy że wszelkie nieprawidłowości lub skargi możecie Państwo pisać bezpośrednio do nas na adres info@axidus.pl będziemy je analizować na bieżąco. Wszelkie tego typu zgłoszenia traktujemy jako zgłoszenia ANONIMOWE. Pozdrawiamy

Hania
@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Sprawa P.C rozwiązana ale problemem dla czesci ludzi jest jego dziewczyna N.O ktora sieje terror na rovegu. Czy mozemy liczyc na pomoc?

@Hania

Droga Haniu, dziękujemy za Twoją informację. Sprawa jest nam znana i jesteśmy nią zajęci od kilku dni. Z pewnością w najbliższym czasie dojdzie do rozwiązania tej przykrej sytuacji.

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Pracowałam na firmie Roveg, miałam okazje poznać tą dziewczyne, nie jest taka zła jak o niej mowią, za to znalazłaby sie inna dziewczyna ktora wprowadza terror... Na pewno nie jest to N.O!!!!

@Gość

Haha N.O chyba sama to o sobie napisala bo nie znam nikogo na rovgu kto by o niej mial dobre zdanie. A pracuje tam od maja wiec znam wszystkich.Zreszta kazdy kto tam jest lub byl to wie co to za osoba.

Gosc
@Karolina

Proponuję nie mierzyć ludzi swoja miarą. Pozdrawiam

Lusi

Marwas - Napisz do mnie proszę na gwozdzlucyna@gmail.com :)

stalin666

Czy jedzie ktoś 12 tego grudnia,boja raz byłem i jade raz jeszcze,można coś z dojazdem pomyśleć

stalin666

Kto jedzie 12 grudnia ,bo ja już raz byłem 2 lata temu ,to niech napiszę z okolic śląska,można się razem zapakować-meil-stalarafa@gmail.com

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

stalin666

Kto 12 jedzie,ja tam byłem 2 lata temu i spoko,moge opowiedzieć--stalarafa@gmail.com

Anastazja

Witam wszystkich. Planuję wyjazd właśnie z tego biura Axidus 4 grudnia na tą ofertę świąteczną. Poproszę o opinie osób które już tam były. Jak tam jest w ogóle bo jadę pierwszy raz i nie ukrywam że mam wiele wątpliwości po tych wpisach...

IzaSos
@Anastazja

Ogólnie to przede wszystkim nastaw się na to,że nie zarobisz tyle ile napisane w ogłoszeniu. Ja przy stawce (usunięte przez administratora) przy prawie 50h tygodniowo najwięcej zarobiłam (usunięte przez administratora)e. Do tego więcej jest ludzi niż pracy więc czesto masz 1-2 dni w tygodniu wolne i wtedy zarobisz powiedzmy (usunięte przez administratora)e. Oprócz tego płacisz za transport 5,5e dziennie co przy optymistycznym założeniu pracy 6 razy w tygodniu daje 33e, a w mc około (usunięte przez administratora)e. Ogólnie uważam,że jest masa agencji proponująca lepsze warunki, przed wyjazdem też weszłam na te forum,nie posłuchałam i na przyszłość wiem,że nigdy więcej. Mimo,że ludzie mieli gorzej ode mnie,niższa stawki, gorsze warunki mieszkaniowe to jednak głupio było pracowac obok ludzi z innej agencji,ktorzy wyciągali po (usunięte przez administratora)e więcej TYGODNIOWO.

Sara
@Anastazja

A w jakim mieście będziesz ? Rotterdam , Hagi ?

Sara
@Anastazja

Do jakiego miasta jedziesz ? Rotterdam, Hagi ? Jedziesz sama ?

Maduśka

Tez jade 4 grudnia możemy sie zgadac

Gregor
@Anastazja

Witam właśnie się zastanawiam nad wyjazdem 4grudnia, skąd jesteś??

Gregor

Witam jedzie ktoś z lubelskiego 4grudnia??

Kalinka

Byłam w Axidusie po raz drugi w okresie wakacyjnym. Zakwaterowanie było w porządku. Trafiła mi się praca na salatkach w Brielle nocna zmiana 6 dni w tygodniu wypłaty około 370 euro na tydzień na rękę. Wzięłam od nich auto służbowe. Cały wyjazd bez problemów . Myślę ze wszystko zależy od tego jak kto trafi.

Tom
@Kalinka

Witaj. A w jakim wieku jesteś jeśli można wiedzieć ? Bo za 6 dni pracy i jeszcze nocki to uwierz że 370 euro to mało.

@Tom

Ja bez wiekówki,bez nocek za 50h tygodniowo brałam 330e.

grisza

Witam Ktoś jedzie 28.11-5.12 2018 ?

jacek

ja jade

Karla
@grisza

Ludzie poczytajcie opinie poniżej!!! Albo na fejsie Axidus-cała prawda o. To biuro, które mocno wyzyskuje ludzi, bardzo mało płacą o ile w ogóle jest praca. Mój znajomy pojechał i okazało się na miejscu, że rezerwa. Czyli masz czekać niewiadomo ile na ofertę. Może w okresie przed świątecznym będzie praca, bo potrzebują białych murzynów. Moja rada, jak już będziecie na miejscu to róbcie zdjęcia przed zakwaterowaniem i po, bo później dostaniecie faktury do opłacenia za sprzątanie i za rzekomy (usunięte przez administratora) który zostawicie. Nie planujecie wielkich zarobków z tym biurem, bo po prostu z nimi to niemożliwe. ODRADZAM!!! P.s. Warunki zakwaterowanie okropne, a biorą za to prawie 100 euro tygodniowo.

Wiulek

Witam ja jadę z Śląska

Gosia

Jade ze swoim partnerem wlasnie 28.11

Luckapucka

Gdyby ktoś jechał ze śląska teraz na miesiąc świateczny niech do mnie napisze na maila gwozdzlucyna@gmail.com albo na fb : Lusi Gwoźdź, chcę jechac ale nie sama :)

Wiulek
@Luckapucka

Witam ja jadę z Śląska ale teraz 28

Toma

Ja mam jechać 28.11.218 z Katowic

Toma

Ja mam jechać 28.11.2018 . Nie jestem nowicjuszem zagranicą,ale jak czytałem to wszystko to nie wiem czy tak wesoło tam będzie.

grisza

Witam Właśnie dostałem ofertę świąteczną do pracy w Holandii 28.11-5.12. 2018 Proszę napiszcie czy warto jechać czy to będzie horror?

jacek

ja tez tam jade

A może nie warto?

Pomocy

Witam. Czy ktoś pracuję obecnie w Axidusie? Czy tam aż tak jest źle? Wybieramy się z partnerką w środę ,czy ktoś nam coś doradzi,napiszę jak tam jest ? Pozdrawiam.

Kaki

Nie martwcie się mnie już N.O 3 razy wyrzucala z rovga i axidusa tez. A dalej pracuje i mam się dobrze :))) raczej tez nie spodziewam sie ze firma cos z nia zrobi bo nikt nie przejmuje sie opinia takich szaraczkow jak my :/ jedyne co z czysta przyjemnoscia stwierdzam ja i pozostali iz poprzednia P.C byla przecudowna i przedobra a ta nie dorasta jej do piet.

Bolo

hej wszystkim wraz z 7 kolegami jedziemy na dniach to ustawimy tego kierowcę pozdrawiam:)

M.
@Bolo

Grunt to dobra, publiczna groźba :)

Alkadia

Hej jedzie ktos jutro?

wkurzona

gdzie można zgłosić skargę na kierowcę? ale tak żeby nie było to zignorowane?

Graźka
@wkurzona

Jeśli chodzi o P.Ci.. to się dołączam do pytania...

Danka
@wkurzona

Ja dzwoniłam do biura + rozmawiałam z innymi kierowcami. Wszyscy są na tego człowieka cięci i tylko czekają na więcej potkniec więc dzwoncie i zglaszajcie na biezaco. Ja pracuje na rovegu wiec duzo mialam do powiedzenia o tym jak jego dziewczyna twierdzi,ze ona rezerwy nie dostanie, ona ma specjalne chody i szybki transport od razu do domu i jak głupio sie smieje,ze nikt jej nic nie zrobi bo sie spotyka z kierowca. Tak nie moze byc,ze jak stoimy w grupie to on sobie wybiera kogo zawiezie. Dzwonie po transport i jak przyjezdza to mnie nie zabiera bo przede wszystkim laduje do auta swoja dziewczyne a ja czekam kolejna godzinę. Oprocz tego ktos kto zasypia podczas jazdy, albo pisze sobie na messengerze wiadomosci jadac autostrada nie powinien byc kierowca. Nie po to płacę 5,5e dziennie zeby tylko sie modlic zeby akurat dzisiaj nie on przyjechał. Wiec kazdego zachecam do telefonow i pisania maili,moze jak biuro zobaczy jaka jest skala problemu to coś z nim zrobi. Mowa oczywiscie o P.C.

Paula
@Danka

Kto to jest P.C?

Pracaa

Hejj, jedzie ktos 7.11.2018 przez ta firme do pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.