Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Karrr

WITAM JEST KTOS CHETNY WYBRAC SIE RAZEM OD CZERWCA/LIPCA? MYSLALAM O SPRZATANIU PO EVENTACH ewentualnie jakieś propozycje? Ktoś już się wybiera i składał CV?

@Karrr

Ja myślę żeby wyjechać od czerwca.

Dominik
@Karolina

Ja chętnie bym z kimś wyjechał, samemu to tak lipa

Szustus
@Dominik

Też to robimy grupę i do Holandii

Rybcia

JAK JEST Z ZAKWATEROWANIEM DLA PAR? KTOS COŚ WIE? JAKA SZANSA ZE TRAFI SIĘ NA TZW „KONTENER” DOMKI CAŁOROCZNE?

Dla mnie na plus

Wyjechałam w lutym tego roku, pracuję na sałatkach jestem bardzo zadowolona. Mam dużo godzin pracy, wypłaty na czas i miłych współlokatorów na mieszkaniu więc dla mnie agencja na plus. Niedługo zjeżdżam do kraju, ale już myślę o powrocie. Jeżeli ktoś chce pracować to pracę na pewno dostanie :)

Jasiu

Witam wcale nie jest tak kolorowo jak można przeczytać z niektórych opinii .Po pierwsze na transport czeka sie godzinami stojąc w deszczu czy zimnie , bo nie można poczekać w środku na kantynie np. kończąc prace o 15 czekasz 3 godziny i później jeszcze muszą rozwieść innych i dojeżdżasz do domu na 21 mając następnego dnia wyjazd do pracy o godzinie 4:45. Poranne zmiany miały tak jak było napisane na planingu miały zaczynać się o 5:45 ( i o tej godzinie trzeba było być w pracy ) a tak na prawdę na stanowisko wchodzisz o 6:30 . Za te stracone 45 minut oczywiście nie było płacone. Były przypadki że gdy osoba źle się poczuła i chciała wrócić do hotelu dzwoniąc po transport powiedziano jej że kierowca nie przyjedzie po jedną osobę , mimo tego że codziennie za transport płacisz 5.67euro .(usunięte przez administratora)Kolega liczył ile kg ściągał z palety na taśmę z wysokości ponad 2 metrów i wyszło 16 ton w ciągu dnia. Atmosfera w pracy to porażka(usunięte przez administratora)Najpierw mówią że brakuje im pracowników , a później przenoszą Cie na inną firmę . Bywało też tak że jechano do firmy i mówili że nie ma pracy i np 10 osób musiało wracać do hotelu .Odnośnie zarobków obiecują kokosy , a wypłaty są po prostu śmieszne . Robisz codziennie po 12 h plus dojazdy w moim przypadku 65 km w jedną stronę i nie zarobisz więcej niż (usunięte przez administratora)euro . Ogólnie nie szanują w ogóle czasu pracownika , totalny brak organizacji (usunięte przez administratora)Większość ludzi którzy tam wyjeżdżają od razu chcą rezygnować , lecz z powodu sytuacji finansowej zostają żeby trochę zarobić , jednak szybko się zwalniają bo za tak ciężką pracę płacą grosze. Stanowczo odradzam pracy z agencji Axidus!

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
wakacje

Chciałem Podzielić się opinią na temat tej firmy. W zeszłym roku pracowałem prze ta agencje na wakacje i byłem bardzo zadowolony wyjechałem na 6 tygodni i wiągu tego okresu pracowałem na różnych zakładach. Na poczatku nie było to miłe ale ostatecznie przynajmiej nauczyłem się różnych prac. Bardzo polecam agencję i w tym roku tez się wybieram na wakacje tylko że tym razem na dłużej.

Pracownica

Lipa nad lipami nie polecam nikomu o zdrowym umyśle i szacunku do samego siebie !!!

TwojaStara

Pod żadnym pozorem nie polecam tego ścierwa, bo inaczej nie idzie tego nazwać. Cisniesz po 12 godzin w pracy i dostajesz 250 euro wypłaty, lokacje to samo porażka, na jednej w zandaam, kuwa mole czy co to jest, łazi po całym suficie, w ter aar nie lepiej, (usunięte przez administratora) dla uchodźców a nawet i gorzej, grzyb na barakach, biuro nie odzywa się jak piszesz, dzwonisz czy wysyłasz maile, uważajcie na tą bandę kuu.. I złodzieji!!

Pracuje w Holandii od 4 lat - zwiedzilem naprawde duzo agencji i firm. W Axidusie pracowalem najpierw w okresie wakacji jeszcze za czasow studiow. Pracowalem wtedy 2 miesiace na roznych firmach tylko z jednym dniem rezerwy , zakwaterowanie mialem dobre - chociaz zdarzalo sie , ze zakwaterowali kogos, kto zupelnie nie pasowal do reszty mieszkancow - imprezy, zaklocanie ciszy nocnej- ale takie osoby dlugo w Axidusie nie popracuja. W 2017 r. znowu wrocilem i pracowalem tam do wrzesnia 2018 r. juz na stalej firmie, ktora zajmowala sie owocami - praca swietna, bardzo mnie tam doceniali., musialem zjechac do PL z przyczyn rodzinnych ale planuje wrocic, juz sie nawet kontaktowalem z biurem i bede mogl wrocic na ta sama firme w ktorej pracowalem ostatnio. Jak osobiscie jestem bardzo zadowolony i polecam ta firme kazdemu.

Pracownica

Wyjechałam w lutym z Axidus Olsztyn. Przed wyjazdem czytałyśmy opinie i miałyśmy mieszane uczucia, ale dużo dobrego o tej firmie mówił nam znajomy - wiec zaryzykowałyśmy. Proces rekrutacji poszedł bardzo sprawnie i w ciągu tygodnia już wyjechałam wraz z koleżanką. Pracę zaczęłyśmy już pierwszego dnia od przyjazdu, ja na kawie, koleżanka na kwiatach. Na początku zwiedziłyśmy kilka firm - teraz już na stałe pracujemy na sałatkach. Praca extra, atmosfera na firmie również. Mieszkamy na hotelu w pokoju 2-os, cale szczęście dokoła siebie mamy samych schludnych i czystych współlokatorów, inni nie mieli tyle szczęścia. Postanowiłam napisać ten komentarz ponieważ nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń, ale niestety większość osób, która wyjeżdża nie chce pracować - nie szanuje przestrzeni w której mieszka, a potem to pracodawca jest ten zły, niedobry - jak się baluje codziennie.

olo

witam, czyn ktoś zdecydowany jest wyjechać z tą firmą do Holandii, mam mieszane uczucia czy warto ryzykować czy faktycznie jest praca.

Konima

Czy ktoś jedzie do Holandii 9 05 2019 z tej firmy dajcie znać ja jadę pierwszy raz konima231 @gmail.com

Mateusz

Witam ktoś jedzie teraz do holandi bo jakoś samemu nie chce mi się A w dwójkę zawsze razem

Bartek
@Mateusz

Siema A kiedy chcesz jechać

Karolina23
@Mateusz

Można skontaktować się na priv?

CJ
@Karolina23

Planuje sie wybrac po maturze. Ktos chetny?

@CJ

Też planuję wyjazd po maturach

Andżelika
@CJ

No hej ja jestem chętna pisz na (usunięte przez administratora)

GrażynaKowalskax

(usunięte przez administratora)Pracy nie ma. Z dnia na dzień człowiek dowiaduje się gdzie idzie do pracy (o ile w ogóle idzie) w dodatku o godzinie 21. Transport totalna porażka mimo, że trzeba za niego płacić i to dosyć sporo. Ludzie potrafili czekać do 5 GODZIN aż ktoś łaskawie po nich przyjedzie. Transport powrotny do domu - kończysz o godzinie 12 a o 18 jesteś na kwaterze. Na koordynatorów nie ma co liczyć. Także proszę się nie nastawić, że w razie problemu ktoś państwu pomoże. ; (usunięte przez administratora). Zarobki - śmiech, więcej można zarobić w Pl. Jadąc do pracy przez axidusa myślałam, że większość złych opinii o ich biurze nie jest zgodne z prawdą i może ich byli pracownicy mieli zbyt wygórowane wymagania. Niestety na własnej skórze przekonałam się, że każda negatywna opinia o tym biurze jest prawdziwa. Odradzam każdemu, kto tylko rozważa wyjazd! Na miejscu czekają same rozczarowania...

KAMA

mógłbyś powiedzieć, gdzie pracować, jakieś uczciwe biuro? jestem z Bydgoszczy

Piotras

Witajcie, chciałbym wyjechać z Axidusem w okolicy maja, czy ktoś jedzie w tym okresie i ma jakieś doświadczenia?

Domi
@Piotras

Też chciałam wyjechać w maju ale również bez żadnego doswiaczenia:/

Piotras
@Domi

Jak będziesz miała jakieś info i konkrety to proszę daj znać.(usunięte przez administratora) Pozdrowionka

@Piotras

witam ja chce jechać poczatek maja do Holandii, Karolina.operchalska@vp.pl proszę o kontakt chętne osoby na wyjazd nie koniecznie z axidusem :)

karola99

Hej wyjeżdzam 1 maja

Michal
@Domi

Kiedy jedziesz?

Róża25

Witam wyjeżdżam za pośrednictwem tej Agencji pod koniec kwietnia, mój chłopak jest pracownikiem Axidusa. Pojechał 2 miesiące temu i z tego co mi pisze jest ok. Pracuje jako order picker, ma sporo godzin, dobre zarobki i zakwaterowanie. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i jak tylko załatwię sprawy w Polsce jadę do niego. Nie zrażam sie tymi wszystkimi opiniami, bo moja decyzja poparta jest doświadczeniem i spostrzeżeniami bliskiej mi osoby. Jestem nastawiona na pracę, chcę zarobić, więc wiem, ze na wakacje nie jadę.

Pyza
@Róża25

I co myślisz że będziesz pracowała i mieszkała razem z nim? Wątpię i to bardzo. Gdy ja wyjechałem nie pozwolili żeby dziewczyna mieszkała ze mną bo podobno za daleko miałaby do pracy do której i tak nie poszła bo w ciągu 2 tygodni miała rezerwę dzień w dzień a ja byłem tylko 3 razy bo rezerwa nie polecam. Może niektórzy mieli szczęście i dostali pracę ale nie my

karola99
@Róża25

Hej jadę 1 maja tu mój email karolina.staniszewska@interia.pl

Lewy

Witam wszystki A wiec nie gadac bez sesu pracowalem w Axidus 6dni i powiem tak. (usunięte przez administratora) Tak wam ustawia godz zebys zarobil na mieszkanie i ubezpieczenie. Jak chcecie zadzwonic od nich do biura to sie nie doczekacie a jesli sie wam uda to powiedza zeby pisac email i zakoncza rozmowe. Po drugie wywiaza was bardzo daleko od pracy Po trzecie nikt ci nie gwarantuje ze dostaniesz prace Po czwarte jak traficie do pracy to nikt wam nie powie gdzie macie isc i co macie robic...mosicie sami soe o to martwic Po piate jak traficie na busa GTVBus to za kazdy transport zaplacicie ponad 5euro i na dpdatek jak np skonczysz prace o 18 to moze byc tak ze na busa bedziesz czekac nawet 4godz (usunięte przez administratora) Pozdrawiam PS jak aplikujecie np na produkcje to nie mysl ze bedziesz robil na produkcji dostaniesz kazda robote jaka ci dadza.I nikt wam nie gwarantuje ze bedziecie miec ta robote....koze sie tak zdazyc ze bedziesz siedziec pare dni bez roboty.

PRACOWNIK AXIDUSA
@Lewy

Ale bzdety co do transportu piszesz ???????? nie wazne czy jedziesz GTV czy jedziesz osobowka axidusa płacisz po 6 euro nie 5, GTV tam jest i pomaga Axidusowi inaczej bys na transport czekal 6 godzin :)

New

Wspólnie z dziewczyną znajdujemy się na terenie Holandii i poszukujemy pracy w północno-zachodniej części kraju. Zależy nam na przyzwoitym zakwaterowaniu (możliwość zamykania pokoju, nie bungale/kempingi) kontakt: handmail@tutanota.com

Lira

To jak nie polecasz to po co tam pracujesz.

Qarchh

Witam. Chciałbym zapytać osoby które realnie pracowały w axidusie na sprzątaniu po eventach. Jak atmosfera i praca ?? Jakie są średnie zarobki ? Czy pracodawca wywiązuje się ze wszystkiego tj transport mieszkanie, dodatek wakacyjny itp. ??

Od jakiegoś czasu pracuję w Axidusie na szklarni. Praca fizyczna więc na początku nie było łatwo, ale po wdrożeniu jest całkiem OK. Bawią mnie opinie osób które mimo, że wiedzą co to za praca po przyjeździe narzekają na temperaturę czy wilgotność powietrza a potem piszą tutaj opinie. Co do samej firmy jest kilka rzeczy do poprawy (m.in komunikacja z biurem), ale ze względu na wypłaty zawsze na czas ja jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.