Balerion Investment Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Balerion Investment Sp. z o.o.

Reklama 2016-10-04 01:27:06
Odradzamy współpracy z tą firmą, chyba że płacą za wszystko z góry. Wykonaliśmy dla nich trzy zlecenia, pierwsze uregulowane prawidłowo, drugie z sporym poślizgiem czasowym natomiast trzecie zlecenie wykonane zostało prawie 4 miesiące temu i niestety sprawe musieliśmy przekazać prawniką, prawdopodobnie skończy sie na drodze sądowej. KATEGORYCZNIE NIE POLECAMY!
Adam 2016-10-24 20:52:33
Również nie polecam. Początkowo faktury płatne w terminie, później coraz gorzej, zawsze po upomnieniu, z dużym poślizgiem. Ostatnie faktury nie zapłacone. Niesłowni, nie polecam!!!
Reklama CL 2016-12-07 13:09:40
Uwaga, także nie polecam współpracy z ta firma. Początkowo płacą normalnie później przestają. Prezes bezczelni sie śmieje twierdząc że nie wi kiedy zapłaci... My przestaliśmy sie prosić i skierowaliśmy sprawe do windykacji, zaznacze ze nie jestesmy pierwsza firma którą oszukał Balerion!
Zostaw swoją opinię o Balerion Investment Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balerion Investment Sp. z o.o.