brak logo

Balerion Investment Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Balerion Investment Sp. z o.o.

Reklama 2016-10-04 01:27
Odradzamy współpracy z tą firmą, chyba że płacą za wszystko z góry. Wykonaliśmy dla nich trzy zlecenia, pierwsze uregulowane prawidłowo, drugie z sporym poślizgiem czasowym natomiast trzecie zlecenie wykonane zostało prawie 4 miesiące temu i niestety sprawe musieliśmy przekazać prawniką, prawdopodobnie skończy sie na drodze sądowej. KATEGORYCZNIE NIE POLECAMY!
3
Adam 2016-10-24 20:52
Również nie polecam. Początkowo faktury płatne w terminie, później coraz gorzej, zawsze po upomnieniu, z dużym poślizgiem. Ostatnie faktury nie zapłacone. Niesłowni, nie polecam!!!
1
Reklama CL 2016-12-07 13:09
Uwaga, także nie polecam współpracy z ta firma. Początkowo płacą normalnie później przestają. Prezes bezczelni sie śmieje twierdząc że nie wi kiedy zapłaci... My przestaliśmy sie prosić i skierowaliśmy sprawe do windykacji, zaznacze ze nie jestesmy pierwsza firma którą oszukał Balerion!
A. 2017-03-19 19:18
Balerion Investment prowadzi także drugi biznes , siec lokali Pasta Masta. Odradzam każdemu prace w tej firmie. Przekręty, oszustwa i matactwa. Brak terminowości wypłat. . Warunki pracy na najniższym poziomie. Brak poszanowania dla pracowników i dla klientów, których ta firma truje swoją amatorską i oszukaną kuchnią. Zdecydowanie odradzam.
UWAGA 2017-03-30 01:02
Z dala!!!!! Oszuści i jeszcze raz oszuści! Wykonane prace w (chyba do tej pory) nielegalnej fabryce jedzenia przy ul Meissnera do dziś nie opłacone! Za każdym razem ta sama śpiewka że jutro lub w przyszłym tygodniu FV zostaną opłacone.
bylypracownik 2017-07-11 15:16
Balerion Investment / Pasta Masta oszusci, w jednym zdaniu. Piekne usmiechy do nas pracujacyh na kuchni, a potem z dnia na dzien lawina pretensji. Brak organizacji, brak terminowych wyplatach, wszyzstko na lewo i z przekretem.
Zostaw swoją opinię o Balerion Investment Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balerion Investment Sp. z o.o.