Opinie o Fundacja Eudajmonia w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Eudajmonia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Eudajmonia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Eudajmonia w Polkowice

xyz

Fundacja stawia na samodzielność pracownika, daje możliwości rozwoju, np. poprzez bony szkoleniowe. Dobra praca dla osób odpowiedzialnych, potrafiących organizować swój czas pracy, elastycznych, otwartych, empatycznych.

@Pracodawca

A ile taka grupa musi mieć minimum osób? Jak się uzbiera taka grupa to potem sami decydują jakie szkolenia chcą odbyć? Długo to wszystko trwa w czasie?

xyz

Zuzanna
@xyz

na czym polegają te bony szkoleniowe? po prostu są to środki i dowolnie można je wykorzystać czy fundacja wskazuje kierunki?

@Zuzanna

dowolnie, ale musi się zebrać kilkuosobowa grupa

Ksia Nowy wpis
@xyz

Bony szkoleniowe? Pierwsze słyszę! Możesz rozwinąć wypowiedź?

@Pracodawca

Monika Nowy wpis

Mnie właśnie zaciekawiło ogłoszenie dla Trenerki pracy. Super to wygląda, ale czy wiecie coś o aucie służbowym dla takiego pracownika? Bo widziałam info, że to praca mobilna. Zatem firma zapewnia jakiś środek przemieszczania się?

Ange Nowy wpis
@Monika

Też jestem ciekawa, co Fundacja proponuję pracownikom....

Aktualność
Zapraszamy dolnośląskie NGO do udziału w projekcie!
Projekt „Warto wiedzieć - kompleksowy program wsparcia rozwoju usług poradniczych Fundacji Eudajmonia” kierowany jest do wszystkich chętnych dolnośląskich NGO oraz wolontariuszy działających na rzecz organizacji oraz społeczności lokalnych, w tym osób z niepełnosprawnościami.
W ramach projektu proponujemy indywidualne i grupowe poradnictwo specjalistów w zakresie:

• Prawnych regulacji i praktycznych zastosowań w obszarze zapewniania dostępności.

• Poradnictwa obywatelskiego (ochrona praw, działania samorzecznicze, rozwój działań selfadwokackich przy NGO).

Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź i rozwiązanie na Twoje pytania umów się na spotkanie!
Zakres i temat poradnictwa określ wypełniając formularz online. Odpowiemy na każde zgłoszenie.
Formularz dostępny pod linkiem:
Więcej informacji o projekcie:

Projekt finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033.

Aktualność
Zapraszamy dolnośląskie NGO do udziału w projekcie!
Projekt „Warto wiedzieć - kompleksowy program wsparcia rozwoju usług poradniczych Fundacji Eudajmonia” finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033  kierowany do wszystkich chętnych dolnośląskich NGO oraz wolontariuszy działających na rzecz organizacji oraz społeczności lokalnych, w tym osób z niepełnosprawnościami, jako interwencja na duże zapotrzebowanie usług poradniczych w obszarze dostępności i poradnictwa obywatelskiego.
W projekcie proponujemy szerokie poradnictwo specjalistów w zakresie:
1. Prawnych regulacji i praktycznych zastosowań w obszarze zapewniania dostępności.
2. Poradnictwa obywatelskiego (ochrona praw, działania samorzecznicze, rozwój działań selfadwokackich przy NGO).

W ramach projektu proponujemy:
1) Indywidualne i grupowe poradnictwo w zakresie dostępności:
Jeśli chcesz dowiedzieć się m.in.:
Czy ustawa o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami dotyczy Twojej organizacji.
Jak radzić sobie z zapewnieniem dostępności w Twojej organizacji i skąd pozyskiwać środki.
Jak zapewnić dostępność realizując zlecone zadanie publiczne
Jak stworzyć wydarzenie dostępne dla wszystkich zapewniając możliwość udziału wszystkim odbiorcom także osobom ze szczególnymi potrzebami.
Co zrobić aby zapewnić dostępność architektoniczną w swojej organizacji.
Jak przeprowadzić audyt dostępności w swojej organizacji.
Czy strona internetowa Twojej organizacji jest dostępna cyfrowo.
Jak tworzyć dokumenty w sposób prosty i zrozumiały dla każdego.
Jak zapewnić dostępną informację.

2) Indywidualne i grupowe poradnictwo obywatelskie:
Jeśli chcesz dowiedzieć się:
Jakie masz szczególne prawa jako osoba z niepełnosprawnością i z czego te prawa wynikają.
Jak radzić sobie w sytuacjach trudnych załatwiając sprawy np. urzędowe. Z jakiego wsparcia korzystać.
Jakie usługi/ świadczenia przysługują Ci jako osobie z niepełnosprawnością (także dla osób z Ukrainy).
Jakiego wsparcia mogą udzielić Ci organizacje pozarządowe.
Jak złożyć wniosek skargowy na brak zapewniania dostępności.
Jak znaleźć zatrudnienie ze wsparciem trenera pracy.
Jak prowadzić grupy samorzecznicze.

Proponujemy spotkania z naszymi ekspertami w tym osobami z niepełnosprawnościami zarówno indywidualne jak i grupowe.
Jeśli chcesz porozmawiać, doradzić się, znaleźć odpowiedź i rozwiązanie na Twoje pytania umów się na spotkanie! Zakres i temat poradnictwa określ wypełniając formularz online. Odpowiemy na każde zgłoszenie i umówimy się na spotkanie. Formularz:

Jeśli masz szczególne potrzeby zgłoś je w formularzu. Wszelkie pytania możesz zadać kontaktując się telefonicznie (także sms) lub mailowo z koordynatorem: Ewelina Puławska, tel. 510 169 986, e.pulawska@eudajmonia.pl
Więcej informacji o projekcie:
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Fundacja Eudajmonia? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Joanna

Miałam okazję współpracować jako wsparcie przy paru projektach i bardzo sobie chwilę pracę z perspektywy pracownika. Świetna atmosfera, konkretny zakres zadań, jasne zasady i wsparcie na każdym etapie. Myslę, że kluczem są tu jednak ludzie, którym zależy, którzy naprawdę angażują się w pomoc i aktywizację osób z niepełnosprawnościami. Zdecydowanie polecam współpracę i oby jak najdlużej działali i pomagali kolejnym osobom.

Janina Budziejska

Polecam wszystkim, sami dobrzy ludzie

barbara64

Uważam, że Fundacja wykonuje wspaniałą prace, gdyby nie pomoc asystenta moja mama nie prowadziła by takiego normalnego samodzielnego życia. Bo nie chodzi tylko o to żeby jakoś żyć, ale właśnie o te aktywności i pomoc w różnych działaniach. Dziękujemy za to wsparcie

Magdalena

Fundacja wykonuje kawał dobrej roboty, miałam okazję działać w 1 projekcie, mogłam dopasować godizny pracy elastycznie, super wsparcie od strony merytorycznej ale i technicznej, wszystko jak należy. Polecam jako pracodawcę, naprawdę wartościowi ludzie

Bardzo sobie chwalę współpracę z Fundacją Eudajmonia, Klub w Świdnicy to był strzał w dziesiątkę, zwłaszcza dla osób, którym przydaje się wsparcie asystenckie, i ogólnie aktywizacja, wzrósł komfort życia i to tak naprawdę dzięki ludziom, którzy chcą zrobić cos dobrego dla innych.

Joanna

Współpracowałam z Fundacją przy realizacji kilku projektów, konkretni zaangażowani ludzie, jasno sprecyzowane zadania i naprawdę atmosfera wsparcia zarówno względem pracowników, jak i oczywiście dla odbiorców projektów. Nie pamiętam tak dobrej atmosfery w żadnym poprzednim miejscu. I do tego realizują naprawdę wartościowe cele, oby jak najdłużej i jak najwięcej mogli działać.

Aktualność
Fundacja Eudajmonia realizuje projekt "Regionalna Akademia Selfadwokatury - Nic o nas bez nas".
Celem projektu jest ochrona praw osób z niepełnosprawnościami/OzN (w tym kwestie związane z równością płci) oraz przeciwdziałanie dyskryminacji tej grupy poprzez utworzenie Regionalnej Akademii Selfadwokatury/RAS, w ramach której w myśl hasła "nic o na bez nas" OzN będą mogły nabyć/pogłębić wiedzę o swoich prawach oraz kompetencje niezbędne do aktywnego rzecznictwa interesów grupy, którą reprezentują.
W RAS wsparcie warsztatowe w zakresie wypełniania roli selfadwokata/tki otrzyma łącznie 58 osób z niepełnosprawnością w tym:
- poziom podstawowy 48 osób,
- poziom zaawansowany 10 osób.
Wsparcie to uzupełnione zostanie coachingiem/mentoringiem indywidualnym optymalizującym efekty udziału w warsztatach.

W ramach projektu są zaangażowani partnerzy:
- Partner Norweski – FONIX - opracowanie raportu dobrych praktyk jako wyniku wizyty studyjnej
- Partner Polski - wsparcie merytoryczne organizacji inicjatyw lokalnych upowszechniających wiedzę o prawach OzN.

Czas trwania projektu: 11.2022- kwiecień 2024
Projekt finansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Więcej informacji: https://eudajmonia.pl/index.php?p=new&idg=mg,2&id=611
kamilaaa

polecam :)

Czy Fundacja Eudajmonia ma ściśle ustalone godziny pracy?

Biura w Polkowicach oraz we Wrocławiu otwarte są w godzinach 8-15.

Emilia

czy firma takiemu asystentowi osoby niepełnosprawnej zapewnia samochód słuzbowy by mógł tą osobę dowozić w dane miejsce itp?

@Emilia

Niestety jest to niemożliwe, przy takiej ilości odbiorców wsparcia.

Większość specjalistów indywidualnie ustala swój czas pracy, więc mogą sobie zaplanować dowolnie. Niekiedy asystenci pracują w trakcie świąt, ponieważ chcą wspomóc osoby, którym świadczą usługi, np. poprzez wspólne zrobienie zakupów, wyjście, itp.

Asystent OzN

Jestem zadowolona ze współpracy z Fundacją Eudajmonia, polecam :) Elastyczne godziny pracy, dobry kontakt z koordynatorką.

Hanna
@Asystent OzN

w jakim sensie elastyczne godziny pracy, jak to ogarniają organizacyjnie? Jakiś harmonogram jest ustalany z wyprzedzeniem?

@Hanna

Wszystko zależy od stanowiska, ale większość pracowników ustala indywidualnie własne harmonogramy, w zależności od ilości osób, którym świadczy wsparcie oraz potrzeb projektowych.

Asia_Świdnica

Klub aktywności w Świdnicy bardzo mi się podoba dlatego , że mogę rozwijać i nabywać nowych umiejętności a przed wszystkimi otrzymuje bardzo duże wsparcie psychicznie jak i zarówno pomocna dłoni przy moim poruszaniu się i pracują wspaniali ludzie o wielkim sercu .

GOSIA_Świdnica

Jestem (już dziś odchodzę) uczestniczką Klubu Eudajmonia od ponad roku. Polecam serdecznie każdemu uczestnictwo w tym projekcie, dzięki któremu bardzo wiele zyskałam.

Pytająca

Dobry wieczór. Czy ktoś z Was uczeniczy w programie zatrudnienie wspomagane? Czy jesteście zadowoleni z pomocy, jaką świadczy fundacja w znezieniu pracy? Bo. Ja zastanawiam się czy... warto było się zgłaszać.

Uczestniczka projektu
@Pytająca

Uczestniczę w projekcie zatrudnienie wspomagane. Jestem zadowolona z pomocy fundacji. Teraz jest trudny czas na rynku pracy. Zastanawiasz się czy warto było się zgłaszać? Ale dlaczego? Jeśli mogę spytać?

Uczestniczka projektu

Ja dostawałam wszystkie wypłaty czyli stypendium stażowe na czas. Zwrot kosztów przejazdu jak należy.. Jestem jak najbardziej zadowolona. Tyle że ja korzystam z pomocy Polkowickiego oddzialu.

Jak długo czekaliście na odzew z Fundacja Eudajmonia? Oddzwaniają zawsze?

Ona

Nie czekałam długo. Praktycznie trenerka pracy odezwała się do mnie następnego dnia. Z tym, że ja odpowiedziałam na ogłoszenie o projekcie akurat realizowanym czyli Zatrudnienie Wspomagane 4:0. Nie wiem w jakim dokładnie projekcie masz zamiar uczestniczyć. Na stronie internetowej Fundacji Eudajmonia czytałam, że mają znacznie więcej projektów dotyczących pomocy osobom z niepełnosprawnosciami.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Eudajmonia - Polkowice

• Jak się pracuje w Fundacja Eudajmonia?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Eudajmonia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Eudajmonia?

Fundacja Eudajmonia
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.

Fundacja Eudajmonia