EB .NL ELKO BARBARA

Zakopane

Opinie o EB .NL ELKO BARBARA

iwcia20luty@o2.pl 2009-12-06 21:03:00
nic sie nie zmienilo w eb przeciwnie jest gorzej legalnie oszukujom na kasie przy 150 g pracy zaobisz max 800 e ale dostaniesz do wyplaty 300 e i trzy zaliczki po 125e czesto zdarza sie ze wiecej jestes w domu jak w pracy iruwnierz wcina ci gdzies pare godzin a winna jest madra [usunięte przez moderatora] trzeba tobie wiedziec ktokolwiek chce sie tam wybrac ze to jest ich trzecia nazwa EB w ciagu dwuch lat wczesniej MB a przedtym jeszcze inaczej ja zakonczylem u nich te gechenne po dwuch miechach 6 12 2009
kryspin2014 2014-01-04 08:04:23
Hej chcialbym wiedziec jakie sa stawki godz w eb , po ile osob jest na mieszkaniu jego koszty . Macie jakies namiary e-mail nr tel?
terys 2016-05-04 11:08:31
Teraz też jest wszystko w porządku odnośnie zarobków czy zamieszkania @pufuu. Ogólnie fajne jest to, że firma zapewnia zakwaterowanie i przejazd. Nie trzeba się tym martwić.
Zostaw swoją opinię o EB .NL ELKO BARBARA - Zakopane
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EB .NL ELKO BARBARA