ASCOR

Opinie o ASCOR

gumiś 2009-12-06 20:20:47
Praca nudna, stresująca i mało płatna.
Dobra jedynie dla niedoświadczonego człowieka, jako pierwsza praca, na początek.
aaaa 2009-12-06 20:22:31
Potwierdzam. Nic specjalnego.
Choc sa czasami luzne dni.
Miki 2009-12-12 18:55:00
Zero szkoleń, niska pensja, brak perspektyw.
Solba 2010-04-28 19:47:05
Kierownictwo zarabiają krocie. Pracownicy grosze. 0 skoleń, bałagan i nic więcej.
Baldini 2010-06-02 10:54:58
Firma upada. Nikt nie chce kupować ich sprzętu, bo jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Sypie się juz podczas gwarancji, tak ze serwis nie wyrabia. ISO w fiermie to paranoja. Nikt nowy nie ma szkoleń z ISO, poza paroma osobami z przed kilkunastu lat z wprowadzania.
Orion 2010-07-07 12:39:33
Nuudy.
Chyba upadnie.
Osirzynski 2011-03-26 11:00:09
Lepiej omijać z daleka.
Oszukują na wypłatach, nadgodzinach.
Bałagan, złe zarządzanie, nichilizm.
Ostatni gasi światło.
Wkrętak 2012-11-01 14:40:02
Kierownictwo zarabia krocie, a zwykłym pracownikom marne wynagrodzenia płaci, wciąż mówiąc o kryzysie.
Pożywiają się naszą pracą.
Oszukaństwo, wyzysk i kombinowanie na boku.
ernestyna gumiś 2015-01-22 12:21:37
ja również jakom osoba zainteresowana podjęciem pracy w ASCOR jestem bardzo zainteresowana jak wyglądA obecna sytuacja w firmie? najbardziej pożądana przeze mnie informacja to czy są jakikolwiek wolne miejsca pracy u nich i czy można teraz się starać o przyjęcie na jakiekolwiek stanowisko?pozdrawiam
sarlej 2015-03-31 16:37:19
a ja w ogóle się zastanawiam nad sensem pytania o pracę skoro nie widać na ich stronie żadnych ale to żadnych ofert. Firma działa, prosperuje raczej w tej działce dobrze, strona funkcjonuje, dziwne że nie ma żadnych ofert.. może po prostu jest już komplet pracowników i nie mają większego zapotrzebowania
rango 2016-05-11 08:36:16
haka, by może swoje potrzeby kadrowe są w stanie rozwiązać w gronie pracowników. Chyba lepiej z polecenia kogoś wziąć niż z rekrutacji.
Zostaw swoją opinię o ASCOR - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASCOR