Sunset Suits

Krosno

Opinie o Sunset Suits

poszkodowana 2009-12-06 18:42:54
Witam
Czy jest jakas osoba która wypowiedziała umowe firmie i nie dostala jeszcze pensji za październik? ani świadectwa pracy? czy ktos coś z tym robi? ile osób nie otrzymało wynagrodzenia w terminie a już nie wspólpracuje z ta firmą SS. Proszę o kontakt w celu wypracowania jakiegos wspólnego stanowiska w tej sprawie:

poszkodowaniprzezss@gmail.com
mimka 2009-12-08 19:45:23
a co się stało z naszymi komentarzami?
Z NADZIEJĄ KU LEPSZEMU ŻYCIU 2010-01-24 09:36:00
WITAM WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH PRZEZ FIRMĘ SUNSET SUITS S.A.

Dnia 21 stycznia zostałam perfidnie zwabiona przez pana dyrektora firmy Sunset Suits, oraz przez dwóch członków załogi inwentaryzacyjnej na „swój” salon w Galerii Mokotów, gdzie wykonywałam pracę na stanowisku: kierownik salonu. Zostałam potraktowana jak „ŚMIEĆ” i wyrzucona na „BRUK”. Zostałam przytrzymywana na zapleczu za odmówienie podpisania dokumentów, które dotyczyły mojego zwolnienia. Przez cały ten incydent wylądowałam w szpitalu. Silne zaburzenia mięśnia sercowego, nerwica, oraz padaczka- taka spotkała mnie kara za wkład pracy w ten salon. Za pracę w godzinach nad liczbowych, za pracę, którą bardzo szanowałam, lubiłam i doceniałam. Dlaczego ludzie tacy jak Pan Dyrektor firmy Sunset Suits mają „uprawnienia” do traktowania ludzi w ten sposób, czyniąc ludziom krzywdę i w dodatku wychodząc z tego bez szwanku. Leżąc w szpitalu zastanawiałam się, czy WARTO BYŁO spotkać na swojej drodze ludzi, którzy dają pracę innym; wykorzystując ich, czerpiąc z nich to co najlepsze, a później wyrzucają do ŚMIECI. Jeśli ktoś kompetentny czyta te posty, to niech NAM poradzi co w takiej sytuacji człowiek taki jak Ja i Wielu innych pokrzywdzonych ma zrobić z tą bezkarnością. Podaję numer pod którym zastaniecie mnie 605237877. Być może musi być nas jak najwięcej, aby ktoś nas zauważył…Nie bójcie się spojrzeć prawdzie w oczy. Trzeba walczyć o dobro i szacunek!

Z NADZIEJĄ KU LEPSZEMU ŻYCIU
A.Z
TiP 2010-01-25 17:23:19
(usunięte przez administratora)Omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!
wrrr 2010-06-07 18:51:20
I na dodatek trzy miesiące po zwolnieniu wystawią Ci noty z inwentaryzacji która była pół roku wcześniej (wtedy wszystko było ok - nawet księgowa potrafiła powiedzieć przez telefon że wszystko jest ok).
Nie odebrałem ich i przyszło wezwanie na sprawę ugodową. Nigdy w życiu nie zgadzajcie się na ugodę. Przyślą nakaz zapłaty z sądu - nie płaćcie- odwołujcie się. Ja idę z nimi do sądu. Nie chodzi tu już o kasę ale o satysfakcję aby udowodnić im że nie mają racji.
puma 2010-11-30 17:35:15
czekam aż łaskawa pani w kadrach zaniesie moje l-4 do ZUS- u [od sierpnia jeszcze do dziś nie zdążyła :):):) ],nie wspomnę ze czekam od września2010r na świadectwo pracy[zginęły moje dane na serwerze hahahahaah], a o innych świadczeniach typu ekwiwalent za urlop to już zostało mi chyba tylko pomarzyć ,złożyłam sprawę do sadu ,14 stycznia trzymajcie za mnie kciuki , ideeee na pierwsza sprawę !!!!!
aga 2014-06-24 18:00:47
to faktycznie nie napawa optymizmem sytuacja w SS jesli nawet sprawy w sadzie zakładacie.. na jakie kwoty Was oszukali? chodzi o te inwentaryzacje, tak? rozumiem ze nie chodzi o zaplatę o jedno zlecenie..
Zostaw swoją opinię o Sunset Suits - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunset Suits