Archman Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Archman Sp. z o.o.

Artek 2011-11-22 01:05:15
Witam, Żadna Marzanna, nie pracuje i nie pracowała w firmie Archman. Firma jest w 100% męska i taka była zawsze.
Jan 2014-09-05 15:38:14
Miła i ciepła atmosfera. Zawsze można liczyć na najniższą krajową + premię za nadgodziny, a będzie ich tyle że z pewnością uzbiera się na jacht. Firma oferuje częste wycieczki, w gronie pracowniczym na delegacje (dojazdy i powroty we własnym zakresie czasowym). Leprze to niż nic, ale na budowie można liczyć na więcej, tyle że nie po studiach. Powodzenia przyszli wdrożeniowcy i konsultanci :)
Jaki Jan 2015-01-08 13:51:32
Pracowałeś w ogóle w tej firmie człowieku? Co za bzdury piszesz? jakie minimalne wynagrodzenie? Wdrożeniowcy mają podstawę na rękę od 2500-4500 tys. Czas pracy jest elastyczny, więc jak jedziesz na projekt, to odbijasz to w następnym dniu.
zd 2015-02-24 10:04:33
Przyzwoita firma. Młoda kadra i miła atmosfera. Przyjazna młodym ludziom.
pxo 2016-04-04 21:23:58
renok, na pewno chcą zatrudnić taką osobę, nad którą nie trzeba będzie siedzieć cały czas. Doświadczenie jest wymagane i to minimum 3 lata. Myślę, że warto w takiej ofercie uwzględnić ile się będzie zarabiało.
Zostaw swoją opinię o Archman Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archman Sp. z o.o.