Kaufland

Jelenia Góra

Opinie o Kaufland

jhhj 2016-05-15 22:32
@piko i co możesz powiedzieć wiecej o tej ofercie? Dają umowę o pracę? Bo to dal mnie jedank podstawa zatrudnienia według mnie. Szukają też Sprzedawca/Kasjer w Dziale Art. Spożywczych/ Świeżych/ Kas.
Roman 2017-02-17 14:48
RZADKO CHODZĘ PO SKLEPACH, ALE JEDZENIE KUPIĆ TRZEBA. SYCZAŁEM OD ZNAJOMYCH , JAK TEŻ SIĘ SAM KILKA RAZY PRZEKONAŁEM - NIE MIŁA OBSŁUGA NA STOISKACH ZA LADĄ - MIĘSO, WĘDLINA, SER. CZĘSTE DŁUGIE CZEKANIA DO KAS. ŚCINKI WĘDLIN POPRZEKŁADANE MIĘDZY PLASTERKAMI, JAK TEŻ PRZYGOTOWANE POKROJONE WĘDLINY ŁĄCZNIE ZE ŚCINKAMI. KIEDYŚ TAKIE KUPOWAŁEM DO JAJEK, PO NISKIEJ CENIE. TERAZ WSZYSTKO RAZEM W TEJ SAMEJ CENIE, CHOĆ KLIENCI I TAK ŻĄDAJĄ DUŻYCH PLASTERKÓW. PO ROZPAKOWANIU W DOMU MOŻESZ BYĆ ROZCZAROWANY, WIDZĄC CO W ŚRODKU. PO WOLI SKLEP TEN TRACI RENOMĘ...A SZKODA, BO BYŁ CZAS, ŻE OPINIE MIELI BARDZO DOBRĄ.
Roman 2017-02-17 14:49
Zdzisław 2017-02-17 14:57
Zgadzam się z Panem... co pójdę do tego sklepu, to żona ma do mnie uwagi, że byłem długo, a zakupiony towar często jej nie pasuje. Z tą wędliną to taka racja. Obsługa ma dużo do życzenia.
Zostaw swoją opinię o Kaufland - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland