Opinie o Luxiona Poland S.A w Jacentów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Luxiona Poland S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Luxiona Poland S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luxiona Poland S.A w Jacentów

Janusz

Od października 2011 r. firma nazywa się Luxiona Poland Spółka Akcyjna. Widzę też, że firma szuka teraz Konstruktora Elektronika na UoP. Czy konieczne jest dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, czy można z powodzeniem ubiegać się o tę pracę również z mniejszym stażem? Proszę też coś napisać o zarobkach.

Zosia
@byly

I tylko i wyłącznie na b2b zatrudniają? Czy taj to wygląda? Jeśli na b2b się pracuje to jak wyglądają kwestie urlopu albo chorobowego?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Luxiona Poland S.A?

rozczarowana obietnicami Nowy wpis

od grudnia szefostwo obiecuje podwyżki z tygodnia na tydzień , tłumacząc się ciężka sytuacja firmy przesuwa termin podwyżek , trudno uwierzyć gdy wszyscy przełożeni dostali nowe bmw z 2023 roku , jest to przykre ze przelozony jeździ za darmo nowym autem ze swoje zasługi a pracownicy po 16 latach maja najniższe wynagrodzenie , jeśli jest tak ciężko oddać te wszystkie salonowe samochody

@rozczarowana obietnicami

Kurcze, słabo, a czy tu w firmie do tej pory było tak, że każdego roku był jakieś podwyżki, tylko w tym roku ich nie dali? I co jak taki pracownik właśnie co był tu przez 16 lat, chce odejść z powodu kasy, wtedy coś oferują, by zatrzymać te osoby z doświadczeniem?

Zastanawiam się nad trwającą rekrutację na stanowisko key account manager. Ktoś opowie coś o tym stanowisku? Wiecie, jak wygląda sprawa tego awansu z oferty pracy? Czy jest opcja awansowania do pracy w firmie, ale poza granicami Polski? No bo napisali, że dają pracę w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Międzynarodowe awanse są możliwe?

Jak pracuje się w księgowości, jaka jest współpraca, relacje. Czy zarobki są wyższe od najniższej krajowej?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Luxiona Poland S.A na stanowisko Księgowy/Księgowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Firma Luxiona Poland S.A niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Account Manager. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

@Janusz

Omijałbym tę firmę szerokim łukiem. Naprawdę. To jest miejsce gdzie: Nie szanują ludzi Kłamią Mało płacą ...

O jakim szacunku mówisz? Fajnie byłoby wiedzieć, co masz w ogóle na myśli. No i tak poza tematem szefostwa, czy pracownicy siebie wzajemnie szanują czy tutaj też są jakieś zgrzyty?

byly
@Marta

Wyzysk. W jacentowie malo płacą jak na obecne czasy... Czy się szanują? kiedyś było dużo lepiej jeśli chodzi o atmosferę. Jedni szanują, a inni są nic nie warci...

Tom
@byly

Ale weź tu człowieku poznaj, jaki kto jest, zwłaszcza jak się tu dopiero zaczyna. Ile tu jest przerwy w pracy, by zjeść i pogadać i czy praktykowane jest, by po robocie ludziska się spotykali, poznawali, łącznie z przełożonymi? Wiesz, jakieś wyjścia na miasto, czy to z inicjatywy firmy, czy samej załogi, nie wspominając już o rodzinnych piknikach, jak lato w pełni.

byly
@Tom

no jak to jak. Popytaj w Luxionie o szefową EXPORTU. Musi mieć jakieś układy bo łamie prawo KC, a wszyscy się boją :) była taka laska co się jej postawiła i poprosiła szefostwo o rozmowę bo stała się ofiarą (usunięte przez administratora) to ją wywalili od razu. Umowy B2B więc kodeks pracy nie obowiązuje. proste

Zosia

Kormoran

Ten od produkcji niby kierownik powinien pracować w TV tam jest dużo kamer i miałby co robić. Pomylił się z powołaniem.

@Kormoran

A na pomoc z jego strony można liczyć, zwłaszcza jak się tu dopiero zaczyna pracę? Jak ogólnie tu jest z chęcią do pomagania, czy to kierownictwa czy współpracowników i z fachowością? Firma stara się ludzi doszkalać?

@Janusz

Można. Kierownik produkcji jest super. Jedyna postać w tej firmie, która ma honor, dobre serce i liczy się z człowiekiem. Jest bardzo pomocny.

Czy pracownicy w Aga Light SA dogadują się między sobą?

ok

Nie.

@ok

A co jest nie tak w sumie? No i w jakich sytuacjach najczęściej się nie dogadują?

Jacentów
@Marta

Marta. Pytasz o Jacentów? czy oddział w Macierzyszu? Jeśli oddział w Macierzyszu to zespół nie dogaduje sie. Wszyscy boją się pewnej osoby w exporcie, która nie wiedzieć czemu nadal tam pracuje. Jest zakłamana i za plecami obgaduje pracowników. Zwolniła osoby, które sporo zarabiały aby sobie przypisać zamówienia.... i wszyscy o tym wiedzą. Nikt jej nie lubi....nie szanuje. A najgorsze jest to, że szefostwo firmy kompletnie ma gdzieś, że ta firma idzie na dno właśnie przez tę osobę. Obsługa to pośpiech i lęk o utratę pracy. Po długim czasie wiem, że ryba psuje się od głowy... i tak jest z Luxioną. DRZ na polske jest fajny zespół i z tego co wiem tam jest ok. W Jacentowie jest różnie. Zależy jaki dział.

Jacek

Firma zatrudnia na zlecenia czyli tzw śm-wka, nie liczą się z pracownikiem, bałagan, wykonujesz co innego niż masz w umowie, dają bzdurne umowy albo czyszczenie albo oklejanie ledowe. A robisz jak normalny stary pracownik, żenada, wyzysk.

Bobo

Cześć, ile można zarobić jako projektant oświetlenia? Godzinowka czy ustalona z góry kwota za cały miesiąc? Premie?

kontakt
@Bobo

proszę o kontakt tel.602758848

Mateusz

Witam , jestem świeżo po maturze byłem w szkole na profilu mechanik więc ciutke też się znam nas temat elektryki , mam pytanie czy jest jakieś miejsce pracy w luxionie dla osoby o moich predyspozycjach ? I jeśli jest to ile można zarobić ?

bałagan

Dlaczegow rzeźniach nie ma szklanych ścian?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Aga Light SA?

Doc

Co masz konkretnie na myśli - liderów czego?

branżowy_ludek

Witajcie, słyszałem, że sporo się w firmie ostatnio pozmieniało? Podobno na lepsze. Poleciało kilku pacjentów a w ich miejsce poszukiwani są nowi. Pytanie mam czy ktoś mógłby opisać czy warto tam aplikować. Czy plany są wyśrubowane czy całkiem realne do wyrobienia? A może po prostu trzeba robić swoje i nie martwić się o jutro? oświetleniowec.

Ryszard

Przyjmują ludzi na część etatu?

Hehe

Co to się stało w Macierzyszu? Narkomani i dresiarze „z najwyższego szczebla” zostali pogonieni?

Wojtek

Firma dobra i dobry pracodawca ,więc i na forum nie ma specjalnie opinii. Ludzie zadowoleni nie narzekają na pracę, polecam.

Ciekawy firmy

Czy moglby ktos opisac stanowisko projektanta oswietlenia? Na ile mozna liczyc ma start, jak wyflada rozliczenie, jakie obowiazki itd

Natalia

@gosc, od czegoś trzeba zacząć, ale napisz czy jest możliwość zarabiania więcej w późniejszym czasie? Na czym polega, jaka panuje atmosfera i czy jesteś zadowolony? Często firma prowadzi rekrutację? Napisz coś więcej na ten temat, tym bardziej, że w tej branży pracownicy często są poszukiwani?

jola
@Natalia

Jest możliwe ale cie tak obłożą nowymi obowiązkami ,ze skończysz z załamaniem nerwowym.

tak

Świetnie, że można liczyć na negocjowanie stawek wynagrodzenia @rak, ale wiecie czy wypłata jest w terminie? Dostawać pensję o czasie to coś dobrego, a przynajmniej stawki są adekwatne do powierzanych obowiązków.

gosc
@tak

Praca za stawkę minimalną,wymagania ogromne a pieniądze kto inny wysysa.

gosc
@tak

Praca za stawkę minimalną,wymagania ogromne a pieniądze kto inny wysysa.

Zostaw merytoryczną opinię o Luxiona Poland S.A - Jacentów

• Jak się pracuje w Luxiona Poland S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Luxiona Poland S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxiona Poland S.A?

Luxiona Poland S.A
  • Jacentów 167