Opinie o Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Nn

Pracowałem w firmie krótko. Nie polecam nikomu tego pracodawcy. Wymienię w punktach: - nie płacą podwykonawcom, - komunikacja z dyrektorem masakra, - praca na starym systemie - brak szkolenia Szczerze nie polecam, od samego początku oszukiwanie pracownika.

Nati

Nie ma opóźnień jeśli chodzi o wyplaty

Cześć, chciałbym się tutaj zatrudnić, ale najpierw chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy. Czy jest możliwa tutaj praca po 8 godzin, czy tylko po 10h, tak jak wspomniano poniżej? Poza tym, pracuje się o stałych porach czy są jakieś zmiany? Jeśli chodzi o tę pracę w sobotę, to jest chociaż jakaś minimalna szansa, aby była ona wypłacana?

Wurst Nowy wpis

Jestem w tej firmie już jakiś czas więc myślę że mogę coś na jej temat powiedzieć. Ostatnie zmiany według mnie spowodowały że nie jest już to firma tak rozwojowa jak kiedyś. W Warszawie aktualnie nie ma tyle budów co wcześniej a i zmienił się dyrektor przez co podejście do pracownika także uległo zmianie. Co by dużo nie pisać to dawniej było decyzyjnie i konkretnie a teraz jest nijako i o wszystko pytają się u samej góry.. Ja trafiłem na kadrę która jest naprawdę w porządku ale często zdarzają się osoby niekompetentne i to naprawdę na różnych stanowiskach co potwierdzają wpisy innych osób na tym portalu. Praca standardowo 10h plus soboty które są do odbioru. Przez to, że tak wspomniane było wczesniej firma nie ma tyłu kontraktów ciężko o awans na KB. Kiedyś w ciemno bym polecił teraz odradzam.

Lidia Nowy wpis

Chętnie się dowiem, ile płacą kosztorysantowi z minimium 2 latami doświadczenia, a ile gdy ktoś ma 2-3 razy więcej doświadczenia na "koncie"? @Nn brak szkolenia na jakich stanowiskach, chodzi o wstępne, czy jakieś rozwojowe, już w trakcie pracy u nich?

Nn

Natalia
@Nn

Nie płacą podwykonawcom, a pracownikom? Przez ten brak szkolenia masz na myśli szkolenia wdrożeniowe czy dodatkowe? Bo dla mnie to jednak różnica, nie chciałabym ewentualnie zostać na lodzie po rozpoczęciu pracy u nich :(

Nati
@Natalia

ani takie ani takie. Nie licz także że od razu dostaniesz sprzęt albo ubrania czy buty bo i na to się czekało.

Nati Nowy wpis

Nie ma opóźnień jeśli chodzi o wyplaty

Firma Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Inżynier budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Inżynier budowy

Pracowałem tam jako inżynier budowy kierownicy budowy są różni ale często zdarzają się osoby z wyższością i cwaniactwem. Praca po ponad 10 h dziennie jak chcesz wyjść po 10 h to pyta się kierownik - gdzie idziesz ? W teorii po 10 godzinach są nadgodziny do odbioru w praktyce nie zawsze dostajesz a z odbiorem godzin to jest tak że tydzień prosisz kierownika a dzień przed odbiorem zgadza się (ale nie zawsze) więc twoje życie nie może być zaplanowane. Zdarzają się kierownicy, że nadgodzin w ogóle nie liczą. Inżynier budowy może tutaj liczyć na słabe wynagrodzenie 3000 - 3500 zł co w przeliczeniu na godziny pracy wychodzi że jesteś (usunięte przez administratora) Kierownicy mają samochody służbowe lub dodatek, ale jak trzeba gdzieś jechać to mówią żeby inżynier jechał swoim samochodem oczywiście bez zwrotu pieniędzy. Często występuje mobbing najczęściej od kierownika Robót, bo musi się wykazać jakim to super kierownikiem jest (w rzeczywistości każdy widzi jakim jest bucem i gada na.niego za plecami). Odradzam współpracy z tą firmą ja tam długo nie pracowałem. Współpracowałem z tą firmą w roku 2021.

Maria
@Inżynier budowy

No dobra jak na takie stanowisko wynagrodzenie, które przytaczasz wygląda dość słabo. Budujące chyba jest to, że to doświadczenie z 2021, bo może chociaż część z tego uległa pozytywnej zmianie? Zarobki na pewno musiały podskoczyć, jak myślisz?

Tyson
@Inżynier budowy

Taka jest prawda

wasz wrzód

Uwaga do podwykonawców - nie ruszajcie nawet palcem w bucie jeśli umowa wysłana do podpisania do wawy nie wróci , bo cię (usunięte przez administratora)a kierownik kontraktu powie że nie ma umowy i nie ma odbioru ... Tak mnie załatwili w Poznaniu szmaciaże .

wasz wrzód

Banda oszustów i kombinatorów - od samej góry po niższych na budowie kierowników (dzieciaków po studiach)

admin

Pracowałeś kiedyś w firmie Alfa-Bet Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

OW
@admin

Alfa-Bet Polska Sp z o.o. Sp. K. to firma prężnie się rozwijająca. Dzięki fajnej kadrze pracuje się tu w normalnej atmosferze, zespołowo, każdy jest pomocny, nie ma klimatu wyścigu szczurów panującego w dużych korpo. Firma daje możliwość rozwoju zawodowego, doceniając ludzi pracowitych i kreatywnych. Pracuje z Alfa-Bet Polska i nadal cieszę się z dokonanego kilka lat temu wyboru tej firmy jako mojego pracodawcy.

@OW

Hahaha - chyba te pochwały pisał sam Kurzel ?

@wasz wrzód

Czemu tak uważasz, masz inne zdanie o firmie? Możesz napisać coś więcej żeby było wiadomo czego się po nich spodziewać?

SI

Czy ktoś mógłby wyrazić aktualną opinię o pracy w firmie?

Jaro

Pracowałem firmie alfa bet zarówno jako pracownik jak o podwykonawca. Moge zapewnić że za dobrą uczciwą pracę zawsze mi i kolegom wypłacone były pieniądze! Kierownictwo nie "upierdliwe" zawsze pomocne i niekiedy elastycznie pochodzące do pomyłek lub problemów natury budowlanej. Polecam uczciwym!

Podwykon

Uważajcie na nich! Same problemy z nimi odbiory, pieniądze...

Urszula

Już od dawna nie pojawiła się tu opinia na temat pracodawcy, jakim jest Alfa-Bet, co mnie trochę dziwi. No dobrze - mam jednak nadzieję, że mój post zmobilizuje Was do dyskusji. Ja na przykład bardzo chciałabym wiedzieć, jak na chwilę obecną przedstawiają się tam zarobki: są lepsze niż jeszcze jakiś czas temu?

Darek

Komuś bardzo zależy żeby przedstawić firmę w jak najgorszym świetle. Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi

Gutek

Jeśli są uwagi dla firmy to nie rozumiem skąd pomysł zamieszczenia ich na forum pracowniczym?

Załamany
@Gutek

Praca w firmie, która tworzy wadliwy produkt na który klient wydaje kilkadziesiąt tysięcy złotych jest Twoim zdaniem godna polecenia? Pracowanie w firmie, której pracownicy codziennie przechodzą obok źle wykonanej pracy i w sposób nonszalancki się z tego śmieją też jest godna polecenia? Otóż nie. A ja ostrzegam przed pracą w firmie, która nie umie wykonać dobrze swojej roboty. A co gorsza naprawić tej źle wykonanej roboty. Pozdrowienia dla wszystkich ludzi dobrej roboty.

Załamany

Firma Alfa bet- generalny wykonawca Red Park Etap III- przekazał do użytku przeciekającą halę garażową. Przeciek na środku miejsca postojowego. Od 10 miesięcy nie potrafi wykonać naprawy. Próbował już wszystkiego łącznie z rynną zamontowaną od środka hali garażowej zbierającej wodę, która dalej skropla się na posadzkę. Są jeszcze Panowie ze szpadlami podlepiającymi łatki papy. Efekt od początku ten sam- żaden. Taki to pracodawca jak jakość wykonywanej pracy.

Niezadowolony

Czy moglibyście Państwo i Państwa podwykonawcy przestać urządzać plac budowy z III etapu Red Park, którego byliście Państwo generalnym wykonawcom i "podobno" oddaliście go do użytku w sierpniu 2019. Każdego dnia przez Was ten blok niszczeje. Nie wspominając o masie niedoróbek.

Mikołaj
@Niezadowolony

Czy próbowałeś gdziekolwiek zgłaszać tę sprawę? Być może podjęcie jakichś działań przyniosłoby oczekiwane rezultaty? Napisz jak zakończy się ta sprawa.

Anita

Witam. Czytam poniższe komentarze i zastanawiam się czy to prawda, ze nie jest wypłacana gotówka na czas ? Może ktoś się jeszcze wypowiedzieć ?

ZP
@Anita

Gotówka jest wypłacana na czas. Rozliczenia i przeroby bez problemu.

Mateusz

Ciężko się z nimi współpracuje, (usunięte przez administratora)kompetentną i konkretną osobą jest p. (usunięte przez administratora), z którą współpraca jest uczciwa, mówi jak jest i to się wtedy dzieje. bez żądnego ściemniania.(usunięte przez administratora)niestety przez dział zamówień, nie przez księgowość.

Wojak

Od siebie mogę dodać tyle, robisz dla nich robotę, firma przyjmuje wykonanie bez zarzutów a kiedy przychodzi do rozliczeń zaczynają się prawdziwe schody. Nie ma potem za co płacić własnym ludziom bo GW przeciąga, kwestionuje i podważa wykonaną robotę. (usunięte przez administratora)

Jacek

Jak atmosfera w firmie w tym momencie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k.