Opinie o Oasis East sp z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oasis East sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oasis East sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oasis East sp z o.o. w Gliwice

Max

Witam Mam pytanie, odnośnie dojazdu z pracy do domu ( nie poruszam się własnym samochodem) Zwróciłem uwagę że zmiany popołudniowe są od 14.00 do 22.15 ( chyba że jestem w błędzie co do godziny zakończenia pracy) Na danej lini kursuje jedynie autobus 699 który ostatni odjazd ma o godzinie 22.18 Czy firma zapewnia transport? Czy trzeba iść na pieszo parę kilometrów?????

Zdzisiek
@Max

Często jest tak że możesz dogadać się z pracownikiem który cię zmienia żeby zrobił to trochę wcześniej tak abyś mógł zdążyć na ostatni autobus w zamian ty możesz przyjść wcześniej innym razem za niego jeśli się nie dogadasz nikt nie przejmuje się tym że twój autobus odjedzie i nie masz jak wracac

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie Oasis East sp z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Nie mam pojęcia jeszcze o jakie odzywki komuś wcześniej chodziło ale przechodząc do pozostałych pracowników to wszystko jest generalnie okej? Chodzi mi o atmosferę i tak dalej? pytanie tylko czy jest jakaś część rotująca czy nie bardzo? Ktoś tu wcześniej pisał o jakichś odejściach i tak dalej a jakoś ofert o prace teraz w internecie nie widzę i zastanawiam się z czego to wynika? to jednak jakieś celowe redukcje są?

Były Nowy wpis

Miałem okazję popracować w tej firmie i ogólnie nie mam złego zdania na jej temat ,praca niezbyt skomplikowana,szybko można się nauczyć jeśli ktoś jest kumaty.Niestety ktoś we wcześniejszym komentarzu pisal o ludziach którzy tam pracują, niestety nie mogę się zgodzić ze wszystkim bo jest tam dużo osób które są mile i życzliwe ale niestety jest jedna osoba która niestety psuje całą aurę tej firmy .Pewna pani traktuje współpracowników jakby była kimś lepszym a niestety ktoś kto jest mądry to zaraz wyłapie ze to jest pusta ,głupia lala,wulgarna ,chamska ,totalne dno .Moim zdaniem pomyliła zakłady. Ale nie ni ja oceniać bo to ulubienica kierownictwa ,w kazdej szanujacej sie firmie nikt by nie pozwolil sobie na takie odzywki jak ona uzywa wzgledem kierownika.To chyba o czymś świadczy ????????

Szykują się odejścia? Jak na razie tez widzę tylko jedno ogłoszenie dla geodety, o którym ktoś już kiedyś pisał. A tak to będą od razu kogoś z zewnątrz szukać czy najpierw jednak stawia się na tamte awanse wewnętrzne? Jak tak patrzę po komentarzach to zastanawiam się czy podejście nie zależy może od działu? Gdzie jest teraz najlepiej i dlaczego?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zniesmaczony

Szczerze odradzam pracę w tym zakładzie ludzie są mało pozytywnie nastawieni do siebie prymitywni i wulgarni. Jest nawet dziewczyna która w szczególności jest trudna we współpracy głośna oraz bardzo arogancka z jej ust wydobywają się tylko prymitywne zdania ciężko z kimś takim wytrzymać 8 godz. Dziennie będziesz musiał znosić takie zachowania bo nikt z tym nic nie robi jeden mądrzejszy od drugiego mający gdzieś polecenia liderów bo tam co drugi za lidera się uważa Donoszenie do kierownika przez "łysego" wszystkiego jest na porządku dziennym jeśli nie ma nic ciekawego żeby strzelić z ucha to na poczekaniu to wymyśla a kierownik łyka jak pelikan wszystko co mu powie. Dni tzw "urlop na żądanie" które przysługują każdemu z czterech dni możesz wykorzystać tylko dwa bez poniesienia konsekwencji za wzięte kolejne dwa jest ci zabierana premia w wysokości 500zl . Nie wiem dlaczego ludzie tam pracujący na to się godzą? Od pracowników często czuć alkohol od niektórych nawet codziennie wszyscy to wiedzą i jest ok. Dla mnie to poprostu jest coś nie dopuszczalnego ale....skoro kierownik na to pozwala....ogólnie nie polecam wcześniej czy później sam siebie zapytasz co ja tu kurde robię w tym (usunięte przez administratora) Więc lepiej nie wchodzi w to

Że co
@Zniesmaczony

Pracuje tu już wielu od lat i praktycznie wszystko to co opisujesz to są bzdury wysane z palca. Po pierwsze ludzie tu pracujący tworzą dobrą i pozytywną atmosfere i nikt tu nie zachowuje się prymitywnie a tym bardziej nikt nie odnosi się do nikogo wulgarnie a tym bardziej że pracuje tu sporo kobiet. I odnośnie tej dziewczyny którą tu obsmarwujesz na forum to owszem może i zachowuje się głośno i czasami zaklnie jak coś jej nie wychodzi ale oprócz tego nic nie można jej zarzucić, a tym bardziej że jest prymitywna i że nie można z nią wytrzymać 8 godzin, bo pracujemy z nią już od wielu lat i jakoś nikt do niej nic nie ani ona do nikogo a tym bardziej ona że nigdy nikomu pomocy nie odmówiła jak ktoś ją poprosił a nawet jak widziała że ktoś nie daje rady to sama z siebie szła pomóc więc przestań wypisywać o niej takie bzdury bo ona cie powinna pozwać za to co o niej piszesz. A wogle jak się coś do kogoś ma to mu się to mówi w twarz a nie obsmarowuje za plecami na forum. A polecenia liderów tu wszyscy wykonują bo ich po prostu szanują bo oni również jak widzą że ktoś nie daje rady to od raz idą sami z siebie pomóc a główny lider nigdy nikomu nie odmówił urlopu i to nawet pomimo tego że brakowało obsady na liniach i musiał sam stawać i robić na lini. I nikt tu na nikogo nie kabluje a tym bardziej nikt nie przychodzi pijany do pracy bo ludzie którzy tu pracują tą są dorośli odpowiedzialni ludzie którzy tu pracują od początku zakładu czyli ponad 20 lat a że zabierają premie za 3 urlop na żądanie to akurat jest nie w porządku ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A tobie jak ci ludzie i praca nie odpowiada to się po prostu zwolnij a nie wypisujesz bzdury na forum i obrażasz ludzi którzy sobie tego nie życzą a tym bardziej że po opisie niektórych osób od razu wiadomo o kogo chodzi i na miejscu tej osoby któru tu opisujesz bym cie pozwał a tym bardziej że w internecie nikt nie jest anonimowy a jeśli jest jakiś problem to tylko i wyłącznie z tobą skoro nie potrafisz dostować się do otaczającego cie otoczenie bo ludzie tu pracują całe lata i jakoś nie nikt z nikim żadnych problemów.

aaa

Dzień dobry. Firma poszukuje geodety, w ogłoszeniu piszą o -bardzo atrakcyjnym i konkurencyjnym wynagrodzeniu. Ktoś z pracowników poda jakieś konkretne liczby? Co jaki czas jest możliwość zjazdu do Polski? Pisza też o systemie zmianowym, ale nie podali w jakich godzinach? :)

Max

Nowa Twarz
@Max

To kogoś poprosisz żeby Cie podwiózł na waryńskiego, albo na arene albo na centrum gdzie autobusy jeżdżą całą noc w końcu tam pracuje sporo ludzi a jak nie to masz w Gliwicach autohopa albo bolta lub ubera co w cenie biletu autobusowego jeżdżą albo lider taxi co też za grosze jezdzi więc na te 5 kursów tygodniu choćby do waryńskiego tylko te 5 dych możesz odżałować więcej Cie to nie wyjdzie.

Sylwia
@Nowa Twarz

No ale codziennie jakby ktoś tak miał płacić to wiesz ze to się bardzo nie opłaca? Zreszta nawet te pare te kursy złotówkę nie kosztują…

Zdzisiek
@Max

Witam, mają teraz ofertę pracy za granicą tu, konkretnie w Szwecji. Wyjeżdżał ktoś z nimi na taki kontrakt? Interesują mnie warunki m.in. mieszkalne i jak wychodzą koszty w stosunku do zarobków koniec końców? Podobno jest opcja częstych powrotów do Polski, czy oni to opłacają w całości? Oczywiscie chodzi mi o pozycję geodety.

Heheszki

Szczurek dalej tu pracujesz? ???? To widzę żeś się ustawił na życie ???????????? kiedy kupisz wkoncu samochód na własność i przestaniesz ciągnąć kasę od mamy? ???? Bo każdy wie że udajesz bogatego, będąc w kieszeni matki ???? mi było by wstyd ciągnąć od matki, zamiast jej pomagać ???? zastanów się nad tym ????????????

Dokładnie.. ******

Drodzy przyszli pracownicy firmy Oasis, wierzę że niektórzy przed szukaniem pracy patrzą na opinie, więc stwierdziłem że taką też napiszę! :) W skrócie ,, nie wiele ci mogę dać '' Mobbing w pracy , przez takie osoby jak P. Kierownik produkcji , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , słoma z butów wychodzi. Obojętnie gdzie nie będziesz składał CV czy na magazyn czy produkcje , wszędzie będziesz źle traktowany, brak szacunku, fakt są osoby by do serca przytulić , wprowadzają 5S ..... ehh nie będę się wypowiadał... Z góry ludzie to mili tylko przy tobie, a tak obrabiaja ci (usunięte przez administratora) za plecami, nie tylko oni , czy magazyn czy produkcja, będą ci kłody rzucać pod nogi , Ludzie awansują, nie mając żadnego pojęcia , są i tacy którzy pracują 20 lat , i narzekają ale tu jest (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) pieniądze, a zwolnić się nie zwolnią, bo taka prawda że w firmie oasis można nic nie robić, a będą ci płacić . Są Gwiazdy i gwiazdeczki , zatrudnisz się poznasz je , na rozmowie o pracę nie wierz co ci mówią, że jest fajnie, że ludzie się szanują , że będą nadgodziny i soboty, (usunięte przez administratora) nic nie ma , premia bhp?! na każdym kroku ci ją upierdalają , że tak powiem niech sobie tą 100 zł brutto w (usunięte przez administratora) wsadzą :) ogólnie nie polecam tej firmy.

Dokładnie2
@Dokładnie.. ******

W stu procentach się zgadzam. Pracowałem tam do 2013 roku: dyskryminacja, (usunięte przez administratora), zamiatanie spraw pod dywan i towarzystwo wzajemnej adoracji. Widzę, że nic się nie zmieniło...

Bożena
@Dokładnie2

Oj przez te lata na pewno się coś zmieniło, a negatywne opinie zawsze się pojawiają. Może ktoś po prostu nie dostał awansu. Tak naprawdę w każdej firmie trafiają się problematyczne osoby, co nie znaczy że zaraz trzeba mówić o mobbingu.

Iwona

W oczy rzuciła mi się informacja odnośnie złego traktowania siebie nawzajem pomiędzy pracownikami. Faktycznie warunki tutaj są tak słabe, że pracownicy wzajemnie tak niefajnie do siebie podchodzą? Nie było na to jeszcze żadnej reakcji ani nic?

Diddy

Witam Pracowałam tam jakiś czas. Nie było źle ,nie powiem lider był bardzo w porządku, ALE niektórzy pracowni ( mężczyźni ) to nie złe ... Mianowicie chodzi tu o MOBING! Niektóre kobiety to też nie złe .... które myślą że, są niewidomo kim i mogą poczuć włada nad nowymi pracownikami. Widocznie mają duże kompleksy czy to w domu czy w życiu codziennym , że muszą wyżywać się w pracy... żenujące.

Johny

Dzień dobry wszystkim. Szukam nowego miejsca pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Liczę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Gliwic. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Oasis East sp z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Johny

@Johny

Cześć Johny. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to polecam firmę Air Container Logistics z Gliwic. Pracownicy (wiem to od narzeczonego, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Ania.

Nasti

Czy jutro, 3 czerwca, będzie dzień wolny?

Dorota
@Nasti

I jak? Jest dzień wolny? Zastanawiam się właśnie jak jest z pracą w Oasis Eascie w święta. Są pracujące? Jeśli tak, to jak to jest rozdzielane między pracownikami? Jak często trzeba być dostępnym?

Tajemniczy Pan
@Nasti

Mam pytanie dzisiaj dostałem telefon na rozmowę o pracę w firmie Oasis po czym po godzinie czasu dostałem wiadomość że panuje kwarantanna i przełożone spotkanie może ktoś powiedzieć czy to prawda czy po prostu ciu.aja

Maria

Pisaliście tu, że w Oasis nowy pracownik może mieć wyższe zarobki niż pracownik z dłuższym stażem. A ile przykładowo zarabia inżynier jakości? Pytanie stąd, że akurat rok temu ktoś taki był do firmy poszukiwany. Info o tym, ile wynoszą płace na produkcji tych dytrybutorków także są mile widziane. Na marginesie - skąd się je bierze, bo w sieci nie ma nawet archiwalnych?

Jula

Witam, jakie zarobki na miesiąc na rękę? I czy praca jest na 3 zmiany?

@Jula

O zarobkach nie rozmawiajmy, bo to jest dziwna firma i każdy ma inną stawkę ... Podobno na start jest to 2600 brutto a nie którzy mają nawet mniej , praca jest na jedną zmianę

@Jula

Praca jest na jedną zmianę, jak przyjdziesz to na pewno dostaniesz więcej niż starzy pracownicy

Artur
@Twój stary

Czemu nowi pracownicy dostają więcej na start niż bardziej doświadczone osoby? Czy nowo zatrudnione osoby są premiowane, dostają dodatki finansowe i przez to ich pensja jest wyższa? Wytłumacz to proszę.

Czy Oasis East sp z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Dokładnie.. ******

tak, ale nie chcesz tam pracować

Artur
@Dokładnie.. ******

Czemu tak źle oceniasz pracę w Oasis East? Co Twoim zdaniem powinno się poprawić w tej firmie, aby Twoja opinia była nieco lepsza? Mam nadzieję że w kolejnym wpisie wyjaśnisz nieco więcej.

Janek

Nawet w domu się tak nie wysypiam jak swojego czasu w tej firmie na nockach. Pięknie czasy. Jeżeli masz ochotę przyjąć się to niech przyświeca Ci zasada - jaka płaca taka praca. Nikogo tak miło nie dymało się na wszystkim jak ten śmieszny twór o nazwie Oasis. W tej firmie nie było mowy o jakiejkolwiek standaryzacji pracy, jakiejkolwiek polityce firmy, także gdyby się tak okazało, że pracowałeś w poważniejszej firmie to po rozpoczęciu pracy przy dystrybutorach możesz się znacząco zdziwić. Pozdrowienia dla tych mądrych głów z biura, którzy do sprytnych nigdy nie należeli. Śmieszna firma.

Płona
@Janek

Jak widać nie tylko moja osoba ma takowe zdanie o tej firmie. Wiele osób po otrzymaniu oferty pracy z agencji szuka opinii a więc z miłą chęcią wypowiem się nt. Oasisa. Popyt na pracowników w każdej branży jest niesamowity, macie ludzie szansę na o wiele lepsza pracę aniżeli w Oasisie z o wiele większym wynagrodzeniem. Zastanówcie się kilka razy zanim podpiszecie umowę. Tam nigdy nie było i nie będzie lepiej. Pozdrowienia od starego pracownika.

Przemysław
@Płona

Napisałeś o minusach pracy w Oasisie a czy są jakieś plusy? Jaką umowę proponują na start? Dzięki za info.

@Przemysław

Hahaha plus jest jeden, praca na jedną zmianę, tylko dzięki temu ludzie tam pracują, ale wszystko do czasu , straszny(usunięte przez administratora) , pracującym zabierają premie, a osoba które nic nie robią bija brawa

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Oasis East sp z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Twój stary

Teoretycznie wolne, ale za twój urlop

Pan M

Miałem okazję pracować w tej firmie przez 3 miesiące, 2 lata temu, więc pewnie teraz nieźle się pozmieniało. Dlatego wydam opinię w czasie kiedy pracowałem. Ogólnie na początku każdy z brygadzistów stara się pomóc, pokazać co i jak, nie narzucają od razu szybkiego tempa i norm. Pracowało mi się w miarę dobrze, ale z czasem stwierdziłem, że to nie jest praca dla mnie i też na niektórych stanowiskach nie dawałem po prostu rady (za wolno ogarniałem). Wiadomo że jak inni robią po kilka lat to mają wprawę w tym co robią. Dostałem propozycje dalszej współpracy po okresie próby, gdyż niby wg. nich nadawałem się, a do wprawy dojdę z czasem.Możliwe, że mówili tylko tak, aby mieć człowieka na stanowisku bo reszta jak przychodziła to po dniach się zwalniała. Mimo to zrezygnowałem sam ostatniego dnia nie tylko z powodu zaproponowania mi 200zł brutto więcej, ale to że jak wracałem do domu po robocie nie miałem na nic innego siły, obolałe ręce i nogi od stania. Typowe minusy pracy na produkcji. Nie poddałem się jak inni, robiłem do końca, zmieniłem prace na dużo lżejszą i z większą płacą. Pozdrawiam Sanczo (o ile jeszcze pracuje), który zawsze pomógł i miło z nim się pracowało oraz bodajże Adama rapera, który ciągle mówił głośno co mu na język weszło i chciał iść do ngk :D

Zostaw merytoryczną opinię o Oasis East sp z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Oasis East sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oasis East sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oasis East sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oasis East sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Oasis East sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oasis East sp z o.o.