Opinie o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Voice Net Sp z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Voice Net Sp z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Pracownik Artur

Opinia dotyczy stanowiska instalatora światłowodowego, ale na stanowisko spawacza, jak i pracownika fizycznego jest ten sam szef/przełożony (ogłaszają się w całym Podkarpaciu), sytuacja może wyglądać inaczej w przypadku innych stanowisk w VoiceNet. W skrócie nie polecam i odradzam. Na rozmowie rekrutacyjnej, koloryzują jak wygląda praca i warunki w niej. Na rok 2023 płaca na stanowisku montera to 18zł/h na rękę (w kopercie) niezależnie czy masz umowę zlecenie, czy masz 5 lat doświadczenia, czy jesteś z ulicy, czy jesteś studentem, dostajesz 18zł/h, czyli w przypadku studentów i osób, które mają mniej niż 26 lat płaca jest poniżej minimalnej (23,5/h brutto). Nadgodziny są płacone w ten sposób, że jak przepracowałeś więcej niż 40h w tygodniu i poszedłeś w sobotę do pracy, to nadwyżka jest liczona po stawce 20zł czyli ekstra 30zł heh. Są premie w zależności od wyników w pracy, których może nie być wcale (tak powiedział sam prezes). W moim przypadku z premiami, średnia stawka godzinowa wyszła 20zł/h i średnia liczba godzin w miesiącu 220h/11h dziennie. Podejście pracodawcy do pracownika jest takie same jak VoiceNet do klienta, czyli olewanie go. Wszelkie próby dyskusji z pracodawcą kończą się nim się zaczną, kończąc się cytatem ”nie mamy o czym rozmawiać” lub „nie musisz tutaj pracować”. Nie kompetentny szef woli zwolnić pracownika, który nie chce wejść na dach bez uprzęży niż mu ją zapewnić. Albo woli wysyłać dwa razy techników na instalację i gadać, że pierwsza ekipa jest mało skuteczna, niż kupić więcej spawarek, by pierwsza ekipa zrobiła od początku do końca instalację. Albo woli, żeby pociągnąć kabel przez gąszcz drzew i krzaków „byle było” a później wysyłać ekipę na awarię (zerwany kabel przez drzewa) zamiast zapewnić tyczki, sekatory teleskopowe. Jak widać, (usunięte przez administratora)pracowników z ich płacy minimalnej, dalej brakuje pieniędzy na doposażenie każdej ekipy w potrzebny sprzęt by praca szła szybko i sprawnie tj. spawarki, uprzęż, wiertarki akumulatorowe, wiertła do żelbetu, wiertła do metalu, tyczki teleskopowe, piłki teleskopowe, sprawne auta itd. Wszystkiego trzeba się wielokrotnie dopraszać, co kończy się różnie w zależności ile by musiał wydać. Organizacja jest na tak słabym poziomie, że potrafią wysyłać technika na weryfikację, czy można podłączyć danego klienta a ten jest podłączony od 3 miesięcy. Prawie każdego dnia wysyłają na instancję gdzie nie ma sygnału na miejscu, a wysyłają w takie miejsca, bo nie wiedzą o tym, że tam nie jest dokończona linia. Bardzo często zdarza się, że projekt linii światłowodowych różni się od tego co się zastaje w rzeczywistości. Próbujesz się czegoś dowiedzieć i nikt nic nie wiem i sobie musisz radzić i trzeba szukać skąd trzeba podłączyć klienta, tracić czas, a nawet ciągnąć kabel ze szpuli ponad 600 metrów. Dla kogo jest ta praca? Praca jest dla osób, które: -chcą zdobyć tylko doświadczenie, -nie mają lub nie chcą mieć życia prywatnego, -mają problemy finansowe, -ogólnie akceptują poniższe minusy tej pracy. Plusy pracy w tej firmie: +wypłaty tygodniowe, +bardzo fajni monterzy i dziewczyny z biura w Rzeszowie (ci co fajniejsi odeszli lub zostali zwolnieni), +pozytywna atmosfera z innymi pracownikami, +możliwość uwolnienia swojego kunsztu druciarstwa, +można mieć wywalone na firmę i robotę, +wspólne śmianie się z firmy, jak bardzo beznadziejna jest, +służbowy telefon, który nieco muli, +porządna długa drabina (3x11) kupiona raz na ruski rok, a tak to są z zepsutymi zabezpieczeniami. Minusy pracy w tej firmie: -duża ilość godzin. Średnio miesięcznie 220h/11h dziennie (robisz aż skończysz zlecenia), -płaca 18zł/h netto/brutto (w kopercie), czyli płaca poniżej minimalnej (23,5/h brutto) w przypadku osób w/w, -późne podpisanie umowy zlecenia. Czas oczekiwania zależny od tego jak bardzo się o to dopraszasz, może to być 3 tygodnie lub nawet 4 miesiące, -umowa o pracę dostępna dla pracowników po 2, 3 latach tyrania, na stawkę minimalną krajową, nadgodziny na umowie zlecenie, -nie kompetentny szef i zarząd, -traktowanie pracownika jak zwykłych roboli, których można zwolnić z dnia na dzień, -bardzo słaba organizacja pracy, -brak sprzętu/słabej jakości sprzęt, -auta nie spełniające wymagania ruchu drogowego (10 letnie opony, tuczące zawieszenie, itd.), za które ty odpowiadasz i dostajesz mandat, -zmęczone życiem drabiny bez zabezpieczeń (były nieraz wypadki jak pierwszy element drabiny zleciał z góry uderzając osobę, przez brak sprawnych zabezpieczeń), nadające się na złom. Porządne, nadające się do użytku drabiny są może 2 a przynajmniej były, -brak klimatyzacji w samochodach. Klimatyzacja jest tylko w 2 samochodach, jeśli jeszcze działają. W lecie nim dojedzie się do klienta jest się spoconym jak świnia, -brak zapewnienia uprawnień SEP i sprzętu elektroizolacyjnego, -brak zapewniania badań wysokościowych i uprzęży, -potrafią nie wypłacić ostatniego wynagrodzenia, mówiąc „wypłata jest dla pracujących” (w szczególności jak ktoś przyszedł pracować tylko na wakacje).

Opinia ta dotyczy stanowiska - monter/pomocnik montera. Pisząc krótko, jest to (usunięte przez administratora) firma, w której oczekują od pracownika jak najwięcej, za najniższą krajową. Nie dostaniecie dobrego sprzętu. Wszystko to, co ci dadzą, powinno trafić na złom. W każdym samochodzie było coś nie tak (i nie mówię tu o drobnostkach typu, że jedne drzwi się nie otwierają). Jeżeli to zgłosisz, nic nie wskurasz. Niekompetentny kierownik A. powie ci: "nie obchodzi mnie to. Macie tam pojechać, nie wiem jak, kombinujcie sobie, i to zrobić". Kolejny aspekt, który zasługuje na potępienie to "doświadczeni" spawacze. Nikt im nie powiedział, że samego spawania to i psa można nauczyć. Ważne jest to, jak ułoży się kable/włókna w mufce. W znacznej większości muf jest napchane izolacji a włókna są upchane jakby nie wiedzieli o odmierzaniu. Przy ściąganiu, ryzykowne było łapanie za kabel, gdyż wiele razy okazywało się, że samozwańczy spawacz z 5 letnim doświadczeniem źle przygotował mufę. Reasumując moją wypowiedź: Omijać! Lepiej poszukać sobie innej firmy. Nie jest ich mało.

Mania

Ale 2 zł na godzinę podwyżki to chyba nie jest aż tak źle? A jakieś premie kwartalne, na święta czy cokolwiek były? Co do tego BHP to brak słów w sumie

Alicja

Wszyscy pisza o awariach i działaniu Internetu, a co z pracownikami firmy? :D Są tutaj? Ktoś może napisać jakie warunki zapewnia firma, np. jeśli chodzi o wynagrodzenie? :P (stanowisko monter)

A chociaż mogą liczyć na jakiś dodatek, który chociaż częściowo pokryje koszt tych ubrań roboczych? Jak to jest? W ogóle można spodziewać się jakiejś premii?

Nie polecam, firma ściga do sądu z żądaniem oddania wynagrodzenia, ogólnie pracuje się tutaj za darmo.

Możesz napisać wyczerpująco, co Cię spotkało? W życiu nie spotkałam się z sytuacją, w której pracownik na umowie o pracę pracuje za darmo, a jednocześnie jest podany do sądu przez pracodawcę, aby oddał wynagrodzenie. Jak można oddać coś, czego się nie dostało? O takim przypadku pisałyby wszystkie media w kraju. Także albo tworzysz legendę, albo opisz krok po kroku, bo nie wygląda to wiarygodnie. Change my mind :3

Menel Nowy wpis

Po pierwsze nie umowie u pracę tylko śmieciowe zlecenie, dobrze ktoś tu podkreślił że obiecują złote góry, owszem były, na zachętę i jeszcze najlepiej przez szybę na nie patrzeć bo trzeba potem oddac, a na końcu wychodzi ze dymasz za 500zl miesięcznie po 6,7 godzin dziennie. Nie polecam nie pozdrawiam.

Don Nowy wpis
@Menel

Ale co trzeba oddać? Zarobione pieniądze? W umowie sa kary finansowe i dlatego taka sytuacja? Co ci obiecywali na rekrutacji i się nie sprawdziło? Możesz powiedzieć?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Voice Net Sp z.o.o? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

@Alicja

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie. Na początek najniższa krajowa, jeżeli popracujesz dłużej, zabierasz ze sobą plany, robisz nadgodziny, jesteś ogólnie już w miarę ogarnięty, aby brać ze sobą ekipę, to możesz liczyć na podwyżkę... o 2 zł...

Krystyna

Też mnie ciekawi praca tutaj, bo wpadłam w internecie na ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego/Menadżera Klienta Biznesowego. I szukam info o benefitach. Czy wgl firma oferuje jakieś? A jak tak to jakie i czy od razu po zatrudnieniu ma się do nich dostęp?

@Krystyna

Byłem na innym stanowisku. Także nie mogę się do tego odnieść.

Wiktoria

Hej, a skoro siedzisz w temacie to zdradzisz o jakim stanowisku mowa? Jak długo przepracowałeś i jak praca na nim była ostatecznie zorganizowana?

Były Pracownik
@Wiktoria

Alicja zapytała o stanowisko montera, także o tym stanowisku mowa. A przepracowałem w tej firmie ponad pół roku.

Wiktoria
@Były Pracownik

aha no dobra, inaczej to zrozumiałam. Czyli udało Ci się na tę podwyżkę załapać czy to za krótko było? I czy wiesz może coś o późniejszych podwyżkach stażowych, co roku jakaś będzie?

Obserwator
@Alicja

Pracownicy? Pracują dzisiaj na polu przy minus 21 bez zapewnionych przerw czy posiłków regeneracyjnych za stawkę 18 zl

@Obserwator

A czy pracownicy mają chociaż zapewnione odpowiednie ubranie robocze, dostosowane do takiej pogody? Myślę nad złożeniem aplikacji i dlatego dopytuję, bo chcę wiedzieć, jakich warunków mam się spodziewać...

Nie mają. Nigdy nie mieli i mieć nie będą. Sprawdź sobie opinie. Nie ma żadnej pozytywnej opinii na stanowisko montera. Ta firma od lat jest postrzegana za jedną z najgorszych, jeżeli chodzi o warunki dla pracownika.

Pracownik Artur

Przedstawiciel Handlowy

Nie było rekrutacji. Po 40 min oczekiwania na rekrutera w osobie Pani Beaty S. wstałem i wyszedłem. Żenująca wizytówka dla marki.

Nie było pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Hej. Widzę opinie ze nie zostały wypłacone wynagrodzenia za prace. Dużo osób ma z tym problem? Długo czekacie i często są takie przypadki ze nie płacą czy to pojedyncza sytuacja?? Ktoś tam pisał ze pol roku pracował jako handlowiec na zleceniu. Ile trwa okres próbny? I kiedy można liczyć na umowę o prace?

na stanowisku handlowiec pracowałem pół roku , wypłacali śmieszne wynagrodzenie na umowę zlecenie w postaci prowizji za oferowanie internetu i telewizji gdzie nie było rządnej podstawy to też już było podejrzane . Obiecują złote góry . Po 3 miesiącach otrzymałem wezwanie do zapłaty tych że prowizji przez ich jakiegoś Prawnika . Nie dać się nabrać !!! Pozyskują klientów a z pracowników ściągają pieniądze . Nadaje się to do mediów by przestrzedz młodych ludzi

Nadal na stronie firmy szukają przedstawicieli handlowych ds.klienta indywidualnego, biznesowego i hurtowego. Ktoś w komentarzu napisał że są problemy z wypłatą, a w ogłoszeniu oferują satysfakcjonujące pieniądze. To jak jest ostatecznie? Aplikowaliście i możecie powiedzieć jakie warunki dają na rozmowie?

Adrian Kowalski

Opinia ta dotyczy stanowiska - handlowiec/przedstawiceil. NIe polecam, firma nie wypłaca wynagrodzenia...

@Adrian Kowalski

o kurczę....a podali powód dla którego nie wypłacili wynagrodzenia? czy może jednak istnieje szansa, że wypłacą, ale są jakieś opóźnienia? sporo osób nie dostało wynagrodzenia? nie spowodowało to u nich rotacji?

Grzegorz Bułdys

Mam zasadnicze pytanie jak długo można czekać na podłączenie światłowodu po podpisaniu porozumienia, i zakończeniu budowy. Ja w dniu 5 stycznia 2022 roku wysłałem przypomnienie do firmy że mamy podpisane porozumienie o podłączeniu światłowodu, wówczas już sąsiedzi mieli światłowód od kilku tygodni, a powyższy światłowód miał być podłączony niezwłocznie po uruchomieniu linii która to biegnie po mojej działce na długości około 230 m. Od tej chwili do firmy dzwoniłem, pisałem, i co do dnia dzisiejszego jestem olewany po całości. W dniu dzisiejszym przyszło kolejna decyzja Państwowego Gospodarstwa Wodnego o udzieleniu pozwolenia wodnoprawnego o lokalizacji inwestycji na terenach szczególnie zagrożonych powodzią, wcześniej o wpisaniu przewodu do ksiąg wieczystych. Jedno jest pewne że gdyby po raz kolejny przeszedł do mnie expert z voicenet pogonił bym go z mojej działki. Ponadto napisałem wcześniej opinię o firmie, to odpisali abym się skontaktował telefonicznie, bez sensu zawsze jest coś co im przeszkadza w realizacji porozumienia z dnia 14 marca 2019r. dzięki i pozdrawiam

Hejka! Widzę dużo opinii klientów, a firma rekrutuje! I zastanawiam się nad obsługa klienta do biura, bo w sumie to działa jak takie call Center chyba tak? Jest tez możliwość awansu, na jakie stanowisko? Na co można awansować wyżej ? Jakiegoś team lidera czy jak to działa ?

Dave

Zaczynam zastanawiać się czy brać u nich internet.Nowa linia w Iwoniczu Zdroju jeszcze nie podłączona a już zerwana.Miesiąc temu zgłoszone i nic.Jeden kabel leży u mnie na ogrodzie a drugi przez ulicę gdzie codziennie przejeżdża po nim kilkanaście samochodów.Ekipy widocznie nie nadążają z naprawami.

Sylwia

Zgadzam się też czekać na technika graniczy z . Ostatnia moja umowa , z nimi

Zainteresowało mnie ogłoszenie na montera-technika do montowania sieci światłowodowych w domu klienta oraz do budowy sieci w terenie na obszarze całego Podkarpacia. Podobno nie trzeba mieć doświadczenia tylko przeszkolą. Z tego co zrozumiałem to głównie praca w terenie. Dają samochód służbowy? Wyjazdy jednodniowe czy zdarzają się dłuższe delegacje?

W Voice Net Sp z.o.o trwa proces rekrutacji na stanowisko Monter. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Natala

Na stronie firma ma (chyba) stałe oferty dla przedstawicieli handlowych ds. klientów indywidualnych, biznesowych i hurtowych. Można prosić o konkretne dane co do tej pracy? Stawki zarobków plus-minus, oferowane auta służbowe, benefity, szkolenia, wszystko mnie interesuje - zaznaczę, że to co dotyczy dwóch pierwszych typów PH, hurtowych sobie odpuszczę :)

Ktoś

Dzień dobry, czy któryś z obecnych pracowników mógłby wypowiedzieć się na temat pracy? Dokładnie to stanowisko pracownika biurowego - jak wygląda stanowisko pracy, zakres obowiązków, wynagrodzenie

Ktoś

Chyba się nie zrozumieliśmy, chcę dowiedzieć się coś więcej na temat stanowiska bo widnieje ogłoszenie o pracę - nie jestem pracownikiem aktualnym ani byłym, również nie jestem klientem firmy

Max

Tylko minimalna i nic więcej? Widzę zasady BHP w ogóle nie są przestrzegane ja musisz jeździć niesprawnym autem i jeszcze dotykać źle zespawanych przewodów. Nikt tu jeszcze nie miał wypadku w pracy? Nie ma żadnych kontroli?

@Max

Nie tylko minimalna. Za moich czasów po długim czasie mogłeś dostać podwyżkę o 2zł na godzinę. Zasady BHP to oni mają daleko w tyle. Było kilka wypadków ze złamanym słupem kompozytowym. Pracownik wchodził po drabinie, a słup w połowie się łamał. O kontrolach nic nie słyszałem. Co najwyżej ktoś z zewnątrz wysłał skargę do firmy, czy nawet kara przyszła, ale czy zapłacili, czy nie, to niestety nie wiadomo.

Mania

Monter

W skrócie: Nie polecam pracodawcy, wręcz odradzam jakiejkolwiek formy zatrudnienia ze strony Voice Net i spółek w chodzących w skład. Chyba że potrzebujesz gdzieś zdobyć doświadczenie to tylko popracuj tyle ile potrzebujesz i jak najszybciej odejdź. Trochę dłuższa wersja: Po niestety ok. roku pracy na stanowisku monter stwierdzam że gorszego pracodawcy chyba już nie spotkam dlaczego? Ponieważ pracodawca zapewnia jedynie zadania do wykonania i prawie nic po za tym. Sprzęt jaki dostaniesz do pracy będzie miał X lat będzie zużyty, zdezelowany, ledwo działający i nie wiem jak jeszcze można opisać jakość narzędzi pracy w tej firmie (na innych stanowiskach jest podobnie) a auta którymi będziesz jeździć to trumny na kółkach. Pracodawca chyba liczy na to że pracownik kupi sobie sam rzeczy do pracy, nie mówiąc o organizowaniu holowania auta na własny koszt jak się rozkraczy w trasie. Brak jakiejkolwiek organizacji w firmie wychodzi poza skalę absurdu, nikt nic nie wie, nikt nic nie potrafi zorganizować albo udaje się w końcu po X podejściach (dlatego niektórzy czekają tyle na usługi). Wynagrodzenie standardowo najniższa krajowa przy średnio 250h w miesiącu, premia niby jest ale za ilość wykonanej pracy to wstyd mówić ile jej jest i to nie zawsze zależy od kaprysu prezesów. Jeżeli chodzi o umowę to MAX zlecenie i to przy ciągłym upominaniu się, zajmie im to ok. tydzień przy dobrych wiatrach, niektórzy mówią że potrafi to zająć o wiele dłużej. Ci bardziej odważni którzy wypruwają sobie żyły dla pracodawcy (przy ciągłym narażaniu zdrowia i życia) mogą liczyć na zaszczyt UOP. Inne posady w firmie mają podobnie dodatkowo (usunięte przez administratora)ze strony przełożonych w postaci najczęściej wrzasków.

Maja
@Monter

Próbowałeś pogadać z szefem o tych narzędziach i samochodzie? Że no nie bardzo nadaje się to do pracy? Jeśli tak, i nic z tym nie zrobił, to faktycznie bardzo słabo:/ Z tym zleceniem to też dali czadu. A zapytam jeszcze, plusów żadnych nie widzisz? Może coś było dobrego jednak?

Klient

Czekamy już rok za internetem. Kabel wisi zaraz obok domu ale firma ma to gdzieś. Nie da rady się do nich dodzwonić. Ciągle człowieka spławiają i obiecują że DO 2 TYGODNI NA PEWNO ZROBIMY. Robią ludzi w c(usunięte przez administratora) i tyle. W każdym razie jak macie innego dostawcę obok to Voicenetowi możecie napluć w twarz.

Alicja

Cześć wszystkim :) Myślę nad stanowiskiem Przedstawiciela Handlowego, ale zauważyłam, że firma bardzo dużo razy szukała kogoś na to miejsce. O co chodzi z tym stanowiskiem? :) Skąd taka duża rotacja? Coś jest na rzeczy, czy firma się rozrasta?

Łukasz
@Alicja

Pracujesz na umowie zlecenie (w ogłoszeniu jest umowa o pracę), dlatego rypiesz od rana do nocy aby wyrobić normę i dostać chociaż najniższą krajową. Samochód służbowy obiecany w ogłoszeniu to kpina, do podziału na 5 osób tzn.: w teren jedziecie jednym autem, dostosowujecie się do osoby która chce zaczynać jak najwcześniej bo myśli, że tym sposobem skończy szybciej, ale niestety musicie czekać na osobę która kończy ostatnia, bo nie ma wyrobionej normy albo chce być najlepsza. Poza tym przedstawiciel handlowy to tylko nazwa, w praktyce jesteś ankieterem i tylko chodzisz od domu do domu aby uzyskać podpis. Osobiście po zapoznaniu się z warunkami zrezygnowałem, jak duża część kandydatów. Niektórym to odpowiada, więc jak chcesz to próbuj, Twoja decyzja ;)

@Łukasz

Wiesz co, nie brzmi to dobrze, raczej spodziewałam się więcej :(Umowa zlecenie nie jest totalnie dla mnie, nie mówili może, że z czasem można dostać umowę o pracę?

Łukasz
@Alicja

@Alicja Oboje dobrze wiemy, że jesteś od nich. Pytasz o to, czy z czasem można dostać umowę o pracę, nie pisałem o tym bo obiecują to każdemu a faktycznie nikt nie dostaje tylko zostajesz ja zleceniu albo wypad. Piszesz, że może zdecydujesz się na rozmowę, więc skoro nie byłaś nie mogłaś o tym wiedzieć. Dziękuje. Z całym szacunkiem żegnam

Wiesław

Ja przez rok nie mogłem się doczekać na podpięcie internetu. W tym czasie trzykrotnie przyjechała ekipa z Rzeszowa i podpięcie się ze słupa na mojej posesji do routera w salonie ich przerosło. Nie świadczy to dobrze ani o pracownikach którzy są tak nierozgarnięci że nie umieją rozpoznać własnej skrzynki na słupie ani o pracodawcy który nie zapewnia koniecznych szkoleń ani sprzętu niezbędnego do wykonywania zleceń. Wydaje mi się że ta firma to jakiś przekręt - pralnia pieniędzy albo utylizacja EU funduszy. Na pewno nie służy ani klientom ani pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Net Sp z.o.o - Rzeszów

• Jak się pracuje w Voice Net Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Net Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Net Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Net Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Voice Net Sp z.o.o napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Net Sp z.o.o
2.1/5 Na podstawie 173 ocen.

Voice Net Sp z.o.o