Opinie o Paroks w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Paroks. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paroks o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paroks w Brzeg

PRACOWNIK PAROKS 18.04.2024 Nowy wpis

Witam pracuję tutaj od listopada i zaczynałem pracę od 2600 netto a teraz mam na dzień dzisiejszy 3100 na rękę pracując 8 godzin od poniedziałku do piątku. Nie narzekam. Możliwość awansu i podwyżki to zależy od ciebie jak zapracujesz tak masz.

Krokodyl Nowy wpis

Widzę że szukają pracownika magazynowego stawki od 3200 nawet do 4600. Warto spróbować?

Helena Nowy wpis
@Krokodyl

No a pytanie czy w ogóle widełki Ci leżą? Pewnie więcej by się chciało ale rozumiem, że 4,6 to już się nie przekroczy? Ktoś wyjaśniłby skąd taki rozrzut w widełkach?

Czy w Paroks zatrudniani są obcokrajowcy?

O

Tak

Ciężko jest w systemie 12/12 w Paroks?

Aneta

Cześć wnioskuje, że te dodatkowe godziny to już są nadgodziny tak? Jestem ciekawa jak się jest z nich rozliczanym w firmie. Czy odbiera się je w inne dni czy są dodatkowo płatne? Przybliż mi proszę jak ta kwestia wygląda dokładnie w Paroks.

@Aneta

Nie są traktowane jako nadgodziny... tylko jak normalne godziny pracy.

"JA" zapomniałeś dodać że czasem (bardzo często) pracujesz do godziny 17.10 a wpisane jest do godziny 17,30 u mnie nigdy się nie zdarzyło jak pracowałem do godziny 17,20 a miałem wpisane do 17.00 tylko zawsze do 17,30 dojazd jak to dojazd dyspozycja pracodawcy ludzie jadą i śpią w samochodach a godzina bazowa jest i prawie nigdy nie jest używana . U mnie nigdy nie brakowało mi nawet złotówki do wypłaty a wypłaty zawsze na czas . Można było by tu szukać różnych rzeczy dobrych i tych złych ale jak to w każdej firmie raz jest dobrze raz jest nam nie na rękę jak to życie.

Każdy ma swoje doświadczenia..., jeżeli taka praca Ci odpowiada to nie mi oceniać. Powodzenia!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Paroks się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Super te stosowanie kar pieniężnych jest od 300 zł coś dobrego

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Paroks?

Tak

On

Na Olx cały czas traktorzysta kosiarz itp nie ukrywam że sam bym aplikował ale juz się spotykam w branży rolniczej z sezonowością i nie chce znowu tracić czasu.

@On

Podobno praca jest cały rok. Tylko nie jest lekko. Musisz się trochę narobić żeby zarobić.

@on a gdzie te ogłoszenia widzisz ?

On

Jest ktoś w stanie rzetelnie napisać jaka jest umową czy w zimę też jest praca czy zwalniają ? Jak to wygląda bo trochę dziwne że co rok są ogłoszenia tylko na sezon trawy.

Justyna

Czy zmieniło się coś w firmie w kwestii wysokości wynagrodzenia?

Michal
@Justyna

Zależy jakie wynagrodzenie masz na myśli. 14,70 brutto;umowa zlecenie

BiuroInterwencjiPracowniczych
@Michal

A ja mam na myśli stawkę godzinową na umowę o pracę.

Michal
@BiuroInterwencjiPracowniczych

Umowa o pracę jest po 2 miesiącach dopiero.

Aneta
@Michal

No to trzeba powiedzieć, że to i tak dosyć szybko. Standardowo na umowę o pracę czeka się przynajmniej ok. trzech miesięcy. A powiedz mi, czy firma Paroks zapewnia już wtedy dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? To bardzo ważna kwestia, więc musiałam o nią zapytać.

Fryderyk

Wiecie cos w temacie pracy w firmie? Czy trudno dostać się i jaką umowę firma preferuje na początek?

Agnieszka i Krzys wrocław

pracowalismy w tej firmie rok czasu ...wspominamy je super chodzc lekko nie było ...ale super atmosfera była jak chłopaki przyjezdzali z brzegu by nam pomuc miło i wesoło kasa hm kokosów nie było ale wszedzie trzeba dac cos od siebie by zarobic skoro ktos sie zdecydował tam robic to wiedział jakie sa warunki i co ma do zrobienia.. swoje obowiazki ..proste nie raz wpominamy jak na jednostce wojskowej wychodzilismy z dmuchawa i szlismy kawał drogi by dojsc na nastepna jednostke by ogarnac ...pan michał spoko facet podrawiamy was ciepło... aga i krzys

Henryk

Świetna firma to i świetna praca. Wysokość zarobków jest zróżnicowana więc niepotrzebne nerwy!

Nowy skład

Byłem dzisiaj na rozmowie i zaproponowali mi "4500 zł więc nie wiem co myśleć o waszych opiniach

Nowy skład

Nie napisałem na jakie stanowisko więc się nie wypowiadaj a śmieszny to ty jesteś .

Niestety nie każdy może dobrze zarabiać, trzeba mieć dobrą robotę i przykładać się.

Jarek

Skąd masz takie informację ja jak pracowałem w 2017 r. to nic takiego nie było ale wiem trzeba coś napisać z nudów . Skręt to ty nigdy wszystkim nie dogodzi zwłaszcza takim jak ty . Pracodawca jak każdy , pozytywnie oceniany .

PIOTR

Pracuje tam od 2014 i nie narzekam , teraz się rozwinęli o kolejne kontrakty , kadra normalna , zawsze trafi się tez baran , sprzęt też maja jest na czym pracować .

Zadowolony

To napisz swoje dane jak jesteś odważny taki chojrak bo du... można każdemu osmarować , czy słusznie widać że nie bo takie bałwany jak ty są tylko gęba skwaszona chodzą i nawalają na każdego jakoś pracujemy w firmie i nie narzekamy ale gewelsy jak wy to tylko potrafią osmarować tyłek bo co tam ........!!!! Żal wam tyłek ściska .

Młody

Za to jak w Zaberdzie walniesz 180 godzin i z 20 nadgodzin (usunięte przez administratora) ci premie i dostaniesz 2000 zł na rękę za jebanie w rowach to jest w ok? @Pracownik nie wiem skąd masz te informacje ale liczyć to ty na pewno nie umiesz dobrze

Młody

@Pracownik a zapomniałem dodać. Jak Zaberd wysyła cie na pas rozdziału bez zadnego zabezpieczenia i każe zbierać śmieci bo na już trzeba to tego nie widzisz? Ale 10 go zdziwienie że brakuje 600 zł do wypłaty bo premie uwalili. Chłopie zanim oczernisz kogoś zastanów sie 10 razy. W sieci nic nie ginie.

Gustaw

Nie zawsze jest kolorowo, czasami są jakieś kłopoty. Trzeba pracować żeby wyjść z tego.

Igor

Może ktoś podpowie czy warto aplikować? Takie różne opinie słyszałem.

@Igor

Można śmiało aplikować robić trzeba jak wszędzie , szef firmy normalny szefowa laska , nie wiem co to za gość o pseudo "ble ble " ale jakieś głupoty wypisuje , kasa zawsze na czas nikt nikogo nie prosi o wypłatę , jak chcesz zarobić to się da , ale zawsze trafi się jakiś nie zadowolony jak ble ble

ZSZOKOWANY

LUDZIE jeżeli jesteście mądrzy to nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora) br /> Totalny wyzysk, kolesiostwo, oszukaństwo a najgorsza jest ta z jednostki wojskowej. Nikomu nie życzę pracować w tym ...(do wiadomości inteligentnych).

@ZSZOKOWANY

My pracujemy i jest ok ale jak się nic nie robi i ma się jeszcze pretensje wybacz na jednostce się nie opala na leżaku bo to nie wakacje. Zgrana ekipa bez smutasów .

Zostaw merytoryczną opinię o Paroks - Brzeg

• Jak się pracuje w Paroks?

Zobacz opinie na temat firmy Paroks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paroks?

Paroks