Opinie o Rago Cargo sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rago Cargo sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rago Cargo sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rago Cargo sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Rago Cargo sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 7700 można liczyć na dodatkową premię?

JA Nowy wpis

Co wy tu za bzdury wypisujecie ! Jakie Rago Cargo przecież ta firma jest zawieszona pełno długów wyroki sądowe i tytuły komornicze. Życzę wszystkim powodzenia tam pracować :))))))

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Rago Cargo sp. z o.o.? 7 listopada na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Serwisant. Ktoś z Was aplikował?

Malwina Nowy wpis

Dzień dobry Pawełku. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Jeśli idzie o posiłki w pracy to doradzam firmę Truvant z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Wybieraj pracodawcę mądrze. Malwina.

Elżbieta Nowy wpis
@Malwina

Przepraszam odnośnie jakiego okresu czasu Pani postawiła tę opinię? Pytam, ponieważ firma z tego co się zorientowałam jest w zawieszeniu, więc trudno żeby ten benefit przysługiwał? A wiadomo coś odnośnie tego czy będzie miała zamiar jeszcze wznowić działalność?

były

Rago Cargo, Rago Group i Almax Logistics są są powiązane z Andrzej Ruda, Karolina Cisak i Radosław Ruda. Nie płacą pracownikom. Ciekawe że dostali ponad 200 tys. pomocy publicznej czyli pieniędzy z naszych podatków.

Wojciech
@były

Dużo ci zalegają? Sprawa wylądowała w sądzie czy dalej cierpliwie czekasz?

@Wojciech

Zmienili nazwę na Almax Logistic a i tak przegrali sprawę w sądzie. Byli mi winni kilkanaście tysięcy złotych

Rafał
@były

Witam, moje pytanie, czy udało się pozwać zarząd spółki i wyegzekwować należności przez komornika? Ja też mam kilka nakazów płatności dla Rago Cargo i się zastanawiam czy jest sens dalej płacić i pozywać zarząd spółki

były

Podaję zarząd spółki Rago Cargo do sądu. W zarządzie są: Karolina Maria Cisak i Andrzej Łukasz Ruda. Są mi winni kilkanaście tysięcy złotych

Rafał
@były

Witam, czy udało się coś odzyska od tych (usunięte przez administratora) ? Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rago Cargo sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
GLOB

Też mam tytuł wykonawczy i co ? i tylko mogę się na niego napatrzeć i co jakiś czas utopić następnych kilka groszy aby się sprawa nie przedawniła.

Rago Cargo i Rago Group są zawieszone

TITO

Witam, czy udało się komuś coś wyegzekwować przez komornika od zarządu firmy Rago Cargo ???

@TITO

Czyżbyś miał tytuł wykonawczy przeciwko firmie Rago Cargo? Tak na chwilę obecną można zrozumieć Twój wpis, który tu dodałeś. Możesz wyjaśnić, czy tak to rzeczywiście wygląda? Dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź?

@Ryszard

Tak mam kilka tytułów wykonawczych przeciwko Raga Cargo, a teraz zastanawiam się nad pozwaniem prezesa zarządu.

michał

@kiero a jak zarobki?

Kiero

Pracowalem dosc dlugo a w podsumowaniu tylko tyle... nie polecam nikomu..sprawa w sadzie , zmieniaja nazwy firm

były

Firma jest winna kierowcom mnóstwo pieniędzy. Przegrali dużo spraw w sądzie pracy. Co chwila zmieniają nazwę i siedzibę. Można tylko podać właścicieli tej firmy do sądu cywilnego

Izydor

Niepokojące informacje dowiaduję się z forum, powiedzcie czy warto szukać tu pracy?

Kentacky
@Izydor

Nie nie warto

Czesław

@kierowca, jaki jest powód zwolnień wśród kierowców z firmy Rago Cargo? Czy pracodawca podawał przyczynę? @Maniek, skąd czerpiesz informacje odnośnie tego, że firma upada? Czy posiadasz na to dowody, czy są to jedynie Twoje domniemania? Będę wdzięczny za odpowiedź.

ase
@Czesław

sami się zwalniamy, bo nie płaci

Czesław

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące zatrudnień w firmie Rango Cargo, a może wiesz coś o kwestii warunków pracy w tej firmie? Zachęcam was do nowych komentarzy w tym wątku, z wielką ochotą poznamy aktualne postępy tej firmy, wspomnijcie także o atmosferze panującej u tego pracodawcy!

Gufi
@Czesław

Brak słów krotko mowiac ich trzeba omijac z daleka wiele by pisać

@Gufi

Napisz proszę, dlaczego masz taką opinię o firmie? Rozwiń swoją wypowiedź i przybliż innym użytkownikom specyfikę zatrudnienia w Rago Cargo. Z wcześniejszych wypowiedzi wynika, że firma miała problemy z płatnościami. Czy te sprawy już się wyjaśniły i sytuacja wróciła do normy? Jak wygląda aktualna kondycja firmy? Pracodawca rekrutuje nowych pracowników? To ważne pytania, które zainteresują osoby szukające zatrudnienia.

Stefan

Otworzyli nową spółkę Almax Logistics w Katowicach. Przeniosą chyba tam cały swój majątek i pracownicy zostaną bez wypłat

Stefan

To najwięksi (usunięte przez administratora) we Wrocławiu

Mam pytanko czy u kogoś juz działa komornik co do tej firmy bo właśnie wygrałem sprawę w sądzie i wybieram się do komornika ale zastanawiam się czy jest sens ... jeśli ktoś coś będę wdzięczny

@Andrzej

Musisz brać zarząd do sądu bo zmienili nazwę i komornik nic im nie zrobi

Czy ktoś ma nr tel do tych pałaców. Będę wdzięczny

@Andrzej

Przepraszam miało być pajacow

nick

690940895 andrzej

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

@Zainteresowany

Chyba tylko taki, że rotacja jest ogromna i nikt tam długo nie wytrzymuje

Maniek
@Zainteresowany

Tak firma pada

Termit
@Maniek

A skąd wiesz że pada

@Termit

Stracili kontrakt z Rabenem, pozwalniali kierowców. Pracują tylko dla LG teraz. Byłym pracownikom są winni ogromne pieniądze.

Maniek

Szukam kierowców co robią dla nich trasę na Skoczów

Kentacky
@Maniek

Dziwne że w ogóle są kierowcy co chcą tam jeździć, przy okazji może wielcy panowie by pity wysłali zaległe, bo fiskus i tak nie podaruje...

@Kentacky

Gdzie nasze pity??? Jeszcze się okaże, że podatku też nie płacili

nameless

A jak tam się dostać? wysyłam cv i nic 0 odpowiedzi:( jest jakiś tajemniczy sposób?

ktosik
@nameless

Do takiej firmy, to tylko po znajomościach. To krętacze i (usunięte przez administratora)

@nameless

Są zwolnienia kierowców. Długo nie popracowałem u nich. Nie startuj tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Rago Cargo sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rago Cargo sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rago Cargo sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rago Cargo sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 179 ocen.
  • Partynicka 15 lok. 2
    53-031 Wrocław