Adam D.Hunter Sp. z o.o.

Józefin

Opinie o Adam D.Hunter Sp. z o.o.

robin 2016-02-02 12:38
porazka
kierowca 2016-02-03 14:11
Napisz coś więcej czemu porażka
Szofer szanujący się 2016-02-12 12:04
Firma z zewnątrz wydaje się porządna i że dobrze płaci ale jak nie jesteś włazidupem i potulnym pieskiem który na wszystko sobie pozwoli długo tam miejsca nie zagrzejesz
Kierownictwo wychodzi z założenia że jak płaci uczciwe stawki czyli 30E diety i tyle ile w danym kraju jest ryczałtu za nocleg to powinieneś z tego Ty płacić za parkingi płyn do spryskiwaczy kontakt z firmą na Twoim prywatnym telefonie bo oni wychodzą z zalożenia ze tak dużo płaca ze nie musza zapewniać tel slużbowego skoro mogą korzystac z Twojego a jak zaczniesz burczeć że telefon prywatny jest Twój i do twoich prywatnych celów to jesteś ...ujowy kierowca że nie chcesz dokładać do firmy
Poza tym jazda non stop w stresie pod ewalsem wszystko na czasowke, mnostwo papierow do wypelniania. Pensja 10go ale reszta kasy tej zasadniczej od 3 do 4 tygodni po powrocie z 4 tygodni. system 4x1
Jak ktoś jest bardzo spokojny i na wszystko będzie się godził to można niezłe pieniądze zarobić, ale dla mnie trochę większe pieniądze nie są warte tych nerw.
Pozdrawiam
xxxx 2016-03-04 15:23
Bo kraść nie było jak
XxX 2016-06-01 23:57
Właśnie upadła i okradła
gienek 2016-06-03 23:32
To już wspomnienia wydymali kierowców na kasę i nie tylko
kierman 2016-06-14 12:37
Napiszcie coś więcej o upadku Adam Hunter - dowiedziałem się o tym przypadkiem, będąc w Szwecji
Rondo 2016-07-23 10:42
Z dnia na dzień sciagneli wszystkie auta do PL, nikt nic nie wie, zaległej kasy nie wypłacili. To w przypadku mojego męza jest około 14 tys.
ja szofer 2016-08-18 18:20
przecierz bylo to do przewidzenia ze cala ta firma to lipa i kleknac musi
rita 2017-01-28 22:01
a co z pit-ami ? przecież pracodawca zapadł sie pod ziemie i znależć go ni jak nie mogą ; a pracownik z fiskusem rozliczyć się musi ... więc jak ? czy którys z byłych szoferów dostał pit-ek ?
Tomaszekkk 2017-02-03 22:16
Witam,
Czy ktoś wie co się stało z autokarami Volvo 9900 tej firmy??? Kto je przejął i gdzie jeżdżą???? Jakiś namiar?? Z góry dziękuję za info.
dareczek 2017-03-22 09:38
z tego co wiem całą firmę zwindykowano część aut i autokarów zabrało volvo polska część stała na parkingu pko, w Getin leaing stało ok 20 sztuk ciagników - część stała w Krakowie w ciężarówki.pl a reszta wiadomo gdzie u nas w Daleszycach ;-) oby więcej takich transportowców.
Tomaszekkk 2017-04-04 21:14
@dareczek dzięki wielkie za info. W takim razie będę się kontaktował z volvo polska, gdzie dalej je pchnęli. Trzeba przyznać, że Volvo 9900 to są cudowne autokary. Firma wiedziała co bierze, tylko szkoda że upadła :(
dareczek 2017-05-04 06:40
bo najnormalniej w świece przeinwestowała na moje oko, za 30 volv masz 40 aut iveco lub 38 dafów lub manów porównując raty a palą tak samo lub nawet lepiej niestety, ale te 8 lub 12 aut jeżdzi za darmo w porównaniu. kierowca wiadomo tyle samo zarobić musi. szkoda szkoda i firmy i pracowników, nie takie firmy padają, trzeba stać na kilku nogach transportowcy są za dużymi optymistami w salonach volvo ;)
kolo 2017-08-23 18:29
prZeciez to bylo widac ze upadna ja odeszlem 2 miechy wczesniej I nic nie stracilem.
a skoro jawnie mowiono ze to padnie(pogloski) wsrud kierowca topoco pracowali.
zreszta to jest mormalnego I niezadne przeineestowanie.
polskie prawo pozwala na komvinacje wiec kombinuja.
rozwinac firme ciagnac ile sie da ,nie placic podatkow auta w lizing.
u fiskusa miliony zadluzenia kiedy sie zacznie upominac oglasza sie upadlosc I tyle kasa zostaje w kieszeni.
otwiera sie kolejny firme rozwinac kilka lat I powtorka , znowu sie otwiera inna a wlascociele SA CI Sami .
panstwo pozwolilo na machloje wystarczy zerknac co teraz jest. Spolki komandytowe nie odpowiadaja za nic a kto I dlaczego proste ilu politykow ma udzialy w takich spolkach.

ciekawe ze po upadku tej firmy w niedlugim czasie dzwonili zeby przyjsc do pracy CI Sami ludzie w innej firmie ??
wlascociele podobno CI Sami I pytam nie jest. to przekret .
były 2017-09-13 20:05
czy ktoś odzyskał kasę ? są jakieś szanse by ją odzyskać?
Zostaw swoją opinię o Adam D.Hunter Sp. z o.o. - Józefin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adam D.Hunter Sp. z o.o.