Adam D.Hunter Sp. z o.o.

Józefin

Opinie o Adam D.Hunter Sp. z o.o.

robin 2016-02-02 12:38:44
porazka
kierowca 2016-02-03 14:11:35
Napisz coś więcej czemu porażka
Szofer szanujący się 2016-02-12 12:04:55
Firma z zewnątrz wydaje się porządna i że dobrze płaci ale jak nie jesteś włazidupem i potulnym pieskiem który na wszystko sobie pozwoli długo tam miejsca nie zagrzejesz
Kierownictwo wychodzi z założenia że jak płaci uczciwe stawki czyli 30E diety i tyle ile w danym kraju jest ryczałtu za nocleg to powinieneś z tego Ty płacić za parkingi płyn do spryskiwaczy kontakt z firmą na Twoim prywatnym telefonie bo oni wychodzą z zalożenia ze tak dużo płaca ze nie musza zapewniać tel slużbowego skoro mogą korzystac z Twojego a jak zaczniesz burczeć że telefon prywatny jest Twój i do twoich prywatnych celów to jesteś ...ujowy kierowca że nie chcesz dokładać do firmy
Poza tym jazda non stop w stresie pod ewalsem wszystko na czasowke, mnostwo papierow do wypelniania. Pensja 10go ale reszta kasy tej zasadniczej od 3 do 4 tygodni po powrocie z 4 tygodni. system 4x1
Jak ktoś jest bardzo spokojny i na wszystko będzie się godził to można niezłe pieniądze zarobić, ale dla mnie trochę większe pieniądze nie są warte tych nerw.
Pozdrawiam
xxxx 2016-03-04 15:23:36
Bo kraść nie było jak
XxX 2016-06-01 23:57:35
Właśnie upadła i okradła
gienek 2016-06-03 23:32:07
To już wspomnienia wydymali kierowców na kasę i nie tylko
kierman 2016-06-14 12:37:48
Napiszcie coś więcej o upadku Adam Hunter - dowiedziałem się o tym przypadkiem, będąc w Szwecji
Rondo 2016-07-23 10:42:41
Z dnia na dzień sciagneli wszystkie auta do PL, nikt nic nie wie, zaległej kasy nie wypłacili. To w przypadku mojego męza jest około 14 tys.
ja szofer 2016-08-18 18:20:45
przecierz bylo to do przewidzenia ze cala ta firma to lipa i kleknac musi
Zostaw swoją opinię o Adam D.Hunter Sp. z o.o. - Józefin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adam D.Hunter Sp. z o.o.