Acha Public Relations Joanna Kowalska

Bydgoszcz

Opinie o Acha Public Relations Joanna Kowalska

wgNL 2016-03-19 13:15:03
Ta firma prawie nikogo nie zatrudnia. Dlaczego prawie? Bywa, że któraś z dziewczyn pracujących bez umowy przez np. rok upomni się o swoje grożąc, że odejdzie. Jeżeli w danej chwili wydaje się być nie do zastąpienia przy kontakcie z klientem, to coś tam wskóra. Ale nie potrwa to długo, a i nie zyska za wiele.

Firma znana w środowisku (i Bydgoszczy) z plagiatów, ze złego traktowania współpracowników (firmy poligraficzne, informatyczne), z organizowania konkursów na staż, w którym można wygrać "pracę" za 300 zł i znana z grożenia jakąś tam Panią Mecenas (wewnętrznych afer też było sporo). A taki konkurs na przygotowanie planu działań w social media to zysk czasu dla "ACHY". Żadna z pracownic nie musi tego przygotowywać dla klienta, a skoro właścicielka dostała gotowca na maila, krótkie copy-paste i gotowe!

Przestrzegam, była "przyjemność" spotkania na swojej drodze. Nigdy więcej.
Zostaw swoją opinię o Acha Public Relations Joanna Kowalska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acha Public Relations Joanna Kowalska