Acha Public Relations Joanna Kowalska

Bydgoszcz

Opinie o Acha Public Relations Joanna Kowalska

wgNL 2016-03-19 13:15
Ta firma prawie nikogo nie zatrudnia. Dlaczego prawie? Bywa, że któraś z dziewczyn pracujących bez umowy przez np. rok upomni się o swoje grożąc, że odejdzie. Jeżeli w danej chwili wydaje się być nie do zastąpienia przy kontakcie z klientem, to coś tam wskóra. Ale nie potrwa to długo, a i nie zyska za wiele.

Firma znana w środowisku (i Bydgoszczy) z plagiatów, ze złego traktowania współpracowników (firmy poligraficzne, informatyczne), z organizowania konkursów na staż, w którym można wygrać "pracę" za 300 zł i znana z grożenia jakąś tam Panią Mecenas (wewnętrznych afer też było sporo). A taki konkurs na przygotowanie planu działań w social media to zysk czasu dla "ACHY". Żadna z pracownic nie musi tego przygotowywać dla klienta, a skoro właścicielka dostała gotowca na maila, krótkie copy-paste i gotowe!

Przestrzegam, była "przyjemność" spotkania na swojej drodze. Nigdy więcej.
bkomc 2017-01-06 23:51
sto metrów mułu, dno, a potem acha pr
camp 2017-01-09 22:24
@wgNL Racja! Lepiej szerokim łukiem omijać....
motywator29 2017-07-31 03:07
Najgorsza firma z jaką miałem przyjemność 3 miesiące ciężkiej pracy na praktykach po których miałem mieć "pewna pracę" i jak się okazało nic z tego. Właścicielka to frustrata która dobrze traktuje jedynie swoją siostrzyczkę która jest tam managerem a nie wie co to znaczy "targetowac" reklame! I one zajmują się SOCIAL Media? W dodatku mobbing na każdym kroku, praca po godzinach, w dodatku ciężka i z tego co wiem zarabia się tam grosze. Wyzysk komuna i kilo mułu. Przestrzegam wszystkich przed tą anty firma!!!
Zostaw swoją opinię o Acha Public Relations Joanna Kowalska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acha Public Relations Joanna Kowalska