ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o ABILUS GROUP Sp. z o.o.

Jacek 2016-05-16 12:53:27
Solidna polska firma działająca na całym świecie. W sumie to chyba z 6 spółek. Cały czas zwiększają zatrudnienie i z tego co wiem zawsze można składać aplikacje.
tomasz 2016-05-19 20:09:22
Odradzam. Nieposzanowanie pracowników i nieodpowiedzialne podejście do czyjegoś zatrudnienia. Do tego totalny chaos. Kompletne rozczarowanie!
Gość 2016-06-03 23:03:19
Te wcześniejsze opinie o wysokich zarobkach, wymaganiach, solidna firma itp. widać, że piszę jedna i ta sama osoba. Próbują sobie robić dobry PR, a prawda jest niestety zupełnie inna.
Pracownik 3 2016-09-19 10:25:06
Ogromny haos organizacyjny i zarządczy. Brak jasnego podziału obowiązków, brak kultury organizacji.

Pozytyw to wypłata w terminie i spokojny tryb pracy oraz kultura osobista szefów i większości pracowników. Niestety nastawienie na szybki i łatwy zysk przewyższa patrzenie długoterminowe i nastawienie na budowanie marki. Polityka cenowa niestety żadna. Zarobki przeciętne, brak dodatków pozapłacowych.

buj 2016-09-23 14:11:58
A jak wyglądar rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. eksportu? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że zarobki są dobre.
bum 2016-11-16 19:02:44
Żałosna firma nieszanująca pracownika. Jedno na rozmowie inne w praktyce. Cóż mogę jeszcze dodać: Chaos, bałagan, brak solidności to epitety w sam raz pasujące do tego pracodawcy. Radzę się trzymać z daleka, a gdyby ktoś z was jednak zdecydowałby się na pracę w tej firemce będącej mistrzem public relations (w tym przypadku kamuflażu) to proście wcześniej o możliwość przeczytania umowy bo w pierwszym dniu możecie po zajrzeniu do niej dostrzec (oby!) różne "niespodzianki".
Zostaw swoją opinię o ABILUS GROUP Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABILUS GROUP Sp. z o.o.