4 Invest Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o 4 Invest Sp. z o.o.

admin 2015-09-04 21:43
Czy Twoim zdaniem firma 4INVEST Sp. z o.o. dba o swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum.
Podwykonawca 2017-02-09 14:51
Uważajcie, bo ta firma nie płaci podwykonawcom. Jest już wpisana do rejestru długów i dalej szuka naiwnych firm i ludzi do pracy przy budowie Osiedla Hiszpańskiego w Gdańsku i Kamienicy Dzwonnika w Gdańsku. Firma, która budowała dla nich apartamentowiec w Mielnie do dziś nie dostała ponad miliona złotych i jest na skraju upadłości. Komornik wszedł już do tej firmy i próbuje ściągać cos dla podwykonawców. Dla 4 Invest pracuje ich firma córka Mont-Bud , która oczywiście też nie płaci. Wszystkie spółki należą przez pośredników do Tadeusza Gabryela i jego żony Iwony, którzy od lat w ten " sposób " zarabiaja na czyjejś krzywdzie. Nie pracujcie dla nich jesli chcecie zobaczyć swoje pieniądze, albo nie mieć później problemów i odpowiadać za oszustwa Państwa Gabryel.
Zostaw swoją opinię o 4 Invest Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 Invest Sp. z o.o.