Grupa 3S

Katowice

Opinie o Grupa 3S

Obiektywnie subiektywne 2016-03-02 22:57
Od miesiąca praca w tej firmie stała się trudna do zaakceptowania. Pojawił się ktoś kto na wizytówce ma dyrektor sprzedaży. Pan Jerzy już zebrał sobie grono ludzi czekających na jego rychłe odejście. To co prezentuje w kontakcie z nami świadczy o braku profesjonalizmu i totalnym zagubieniu.
nowy 2016-04-04 19:07
sama firma OK spoko ludzie ale ten typ który nazywa sie Dyrektor Sprzedaży dramat, budzi wątpliwości przy pierwszym kontakcie, ma kiepskie notowania w firmie
pracownik 2016-08-01 22:49
zawsze. Nigdy nie było z tym kłopotu, to nie ten poziom. Tu jest to bardzo dobrze poukładane.
wiadomo kto 2017-05-16 02:23
Powiem krótko - działu IT (zarówno wsparcie jak i rozwój) nie polecam - nie ma tam nikogo kompetentnego na stanowisku kierowniczym i jednocześnie nie ma żadnej wizji poprawy.
Zawiedziony 2017-05-31 09:08
Powiem tak, wszystko pięknie i ładnie ale na zewnątrz. Pracownicy traktowani przedmiotowo. Musisz mieć wyniki, kwartały muszą się zgadzać z tabelkami. Organizacja pracy leży na łopatkach. Jak ktoś dostaje stołek wyżej to zapomina jak było niżej. Same dyrektory a pracować nie ma komu.
Rozczarowany 2017-06-06 21:34
W firmie brakuje procedur i procesów, panuje organizacyjny chaos. Spychologia i przerzucanie odpowiedzialności na innych. Oszczędności na drobnostkach typu mleko czy tonery do drukarek, ale nikt nie widzi ile paliwa służbowego jest przejeżdżane w prywatnych celach. Brak podwyżek, nikt Cię nie doceni. Jeśli się wykażesz to dostaniesz więcej pracy. Pieniądze znajdują się dopiero gdy złożysz wypowiedzenie.
Brak reakcji na mierne wyniki ankiety satysfakcji z pracy.
Do tego kumoterstwo i kolesiostwo przez co niektóre posady dyrektorskie są zajmowane przez ludzi totalnie bez wiedzy i umiejętności a nawet bez studiów. Znalazły się tam tylko dzięki koneksjom.
Z plusów można wymienić premie kwartalne i duży bezproblemowy parking. Wśród benefitów brak multisport co jest dziś standardem w firmach. Na plus również atmosfera w niektórych działach, ale tworzą ją wyłącznie pracownicy.
Smutny 2017-06-23 18:38
Praca w tej firmie zapewne jest bardzo satysfakcjonująca, ale dla osób z tytułem kierownik. Totalna spychologia problemów a do tego niesamowite kolesiostwo. Brak poszanowania pracowników najniższego szczebla. Dwulicowość kadry kierowniczej. Brak możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń. Ciągłe zmiany organizacyjne mające na celu wyciśnięcie większej wydajności pracy. Brak premiowania za dobrze wykonaną pracę.
Normals 2017-07-04 09:41
Prawda jest taka, że wielu ludzi niższego szczebla chciałoby wiele w zamian nie dając prawie nic. Spora grupa osób traktuje przychodzenie do firmy jako spotkanie towarzyskie i okazję do ploteczek (przesiadywanie w kuchni). Jest w firmie kilkadziesiąt osób - starych wyjadaczy, którzy nie narzekają - robią co do nich należy i są za to doceniani - jakoś nie szukają roboty poza grupą. Coraz częściej przychodzi np. do handlówki ktoś jakby z łapanki, nie pokaże nic i już za moment łazi i narzeka jak jest kiepsko. ktoś pisał że nie ma tutaj karty Multi-sport która jest już standardem - szkoda że nie wspomniałeś o pakiecie medycznym który tutaj jest. Najbardziej kuleją systemy - a to głównie dzięki programistom. Podsumowując jest ok ale zawsze może być lepiej.
Realista 2017-07-07 00:22
Nie do końca zgodzę się z przedmówcą. Firma działa w standardach korpo jednak ze skrzywionym jej obrazem. To prawda, że coraz częściej przychodzą młodzi ludzie do pracy i nie wykonując za wiele narzekają. Jednak "Wyjadacze" nie są doceniani za swoją pracę a wręcz przeciwnie. Jeśli pokażesz, że umiesz to dostajesz więcej pracy i to jest standardem w tej firmie. Co do pakietu medycznego to on też jest standardem w korporacjach i to nie jest nowość, jak przedmówca zachwala. Jak dla mnie to firma nastawiona tylko i wyłącznie na dążenie do wyznaczonego targetu zyskowego nie ważne, że pracownicy muszą ciągnąć nadgodziny i często prostować brak organizacji i kompetencji ze strony kadry zarządzającej.
Pracujacy 2017-07-18 16:42
Wydawało sie, ze zaczyna sie coś zmieniać bo osoba która czuła sie nie do ruszenia i wieloma pomiatala juz wyleciała. Jednak zastąpiła ja młoda, która poczuła sie Dyrektorem i tez pokazuje jak jest ważna podchodząc olewajaco do innych, zamiast zajc sie tym czym powinna. Kolejny, przesiadujący w kuchni olewajacy prace i swoich pracownikow, pozostał na stołku. Kolesiostwo jest. Jednak firma jest fajna, atmosfera dobra, szkolenia sie zaczęły , bo możesz zapisać sie sam , a nie wyznaczy przełożony, który nie widzi powodu. Polecam firmę, bo jest wiele osob z którymi chce sie pracować.
Zostaw swoją opinię o Grupa 3S - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa 3S