Dodax GmbH

Opinie o Dodax GmbH

Bronek 2016-04-20 10:36:00
No to może ja coś dorzucę: ostatnio byłem na rozmowie ws. stanowiska content specialista. Nabór od początku prowadziła laska, co zespołem zarządza. Miejsce: krakowiaków - od centrum 30 minut tramwajem i 10 piechotą - wiosną, nie wiem jak zimą po ciemku.Budynek stoi na dawnym kartoflisku i jest lepszy odjazd niz 20 lat temu na Mordorze. Praca polega na robieniu opisów do produktów z ich oferty sklepu on-line. Praca od 12 do 20, 5 dni w tygodniu i obowiązkowo jeden dzień weekendowy. Oferują umowę zlecenie w granicach 2800 netto. Poza rozmową o niczym z laską przyszedł jeszcze jej pryncypał Austryjak - typ ciężkiego kalibru i mało komunikatywny. Moja opina: praca wyczerpuje znamiona etatu - tłumaczą się, że pracuje wiele cudzoziemców i ich ZUS nie interesuje. Nie widzę możliwości rozwoju poza pisaniem contentu.- no chyba że zarządzający piszącymi content. Jeżeli kogoś podnieca darmowy obiad i siłownią (choć mam dziwne podejrzenia) to mogę mu ufundować darmową wizytę u psychiatry.
gh 2016-05-22 23:00:57
@wiki niestety nie rekrutują. Ostatni raz przyjmowali w grudniu 2015 roku i do tamtej pory rekrutacji brak
Zostaw swoją opinię o Dodax GmbH - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dodax GmbH