ICEA S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ICEA S.A

Doma Nowy wpis

Co z ofertami pracy dla copywriterów? Nie widzę archiwalnych żeby poczytać o wymagania i warunkach. Może ktoś z copy podzieli się doświadczeniem, tym, jaka jest forma zatrudnienia, stawki (miesięcznie, czy inaczej) :)

Nowy wpis

@Doma

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z naszą firmą. Chcielibyśmy poinformować, że w obecnym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Copywritera i nie dysponujemy wolnymi wakatami w tym obszarze. Zachęcamy do śledzenia naszej strony kariery lub profilu na LinkedIn, gdzie na bieżąco publikujemy informacje o dostępnych ofertach pracy.

Nowy wpis

Aktualność
Witajcie!
Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność na naszym profilu w serwisie GoWork! Tutaj możecie dzielić się swoimi opiniami na temat naszej firmy. Każdy z Was ma możliwość dostosowania tego komunikatu do własnych potrzeb.
Jako zespół pragniemy zapewnić, że to miejsce będzie otwarte na konstruktywną wymianę myśli oraz rzetelne dyskusje.
Prosimy o to, aby treści publikowane w tym wątku były merytoryczne, zgodne z prawdą i kulturalne. Wszelkie wpisy naruszające zasady społeczności, zawierające obraźliwe treści lub szerzące dezinformację, mogą zostać usunięte przez administratora. Zachęcamy do wypełniania tego wątku pozytywną energią i szacunkiem dla wszystkich użytkowników.
Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie i pytania. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi lub chcielibyście podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, prosimy o kontakt bezpośredni pod adresem e-mail: kariera@grupa-icea.pl
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół ICEA
Lilka

Na jakie benefity mogą liczyć osoby pracujące zdalnie na umowie o dzieło?

@Lilka

Wszystkich pracowników, niezależnie od formy współpracy traktujemy jednakowo. Możesz liczyć na wszystkie benefity, jakie oferuje firma.

P.I.
@ICEA S.A

Potwierdzam !

Lilka
@ICEA S.A

Czyli jakie to są benefity? ;-)

@Lilka

m.in Luxmed, Multisport, dofinansowanie do okularów, nauka języka angielskiego, ubezpieczenie, urodzinowy dzień wolny.

Dopowiadając do wypowiedzi poprzednika, bo brakuje kilku ważnych informacji: luxmed, multisport, ubezpieczenie, są opcjonalne i opłacane z kieszeni pracownika. Ogólnodostępnego benefitu w postaci lekcji angielskiego nie ma od przeszło 2 lat. Aktualnie dostęp do takich lekcji ma tylko kilka(naście?) odgórnie wybranych osób. Wiem że znowu się do czegoś przymierzają, ale aktualnie nic takiego nie ma.

Nefretete

Już dłuższy czas pracuję zdalnie, a pierwszy raz słyszę o tych benefitach.

@Andrzej

Andrzeju czy my pracujemy w tej samej firmie? Uważam, że firma bardzo dużo daje pracownikom, ale jak widać nie wszystkim da się dogodzić. "Z kieszeni pracownika" opłacana jest tylko część, firma dofinansowuje resztę. Tak jest w większości firm. Dofinansowanie jest spore. Może warto byś poszedł do Działu HR lub przełożonego i powiedział czego Ci brakuje lub z czego jesteś niezadowolony zamiast pod pseudonimem pisać żale na goworku? Miłego dnia

Firma dofinansowuje te wszystkie rzeczy, nie wiem dlaczego ktoś sugeruje że jest inaczej. Poza tym nie chce mi się wierzyć że to pisze pracownik iCEA bo gdyby tak było to każdy normalny napisałby do działu HR do osoby do której wie że można w takich sprawach pisać i otrzymałby pełną informację jakie są benefity i warunki tych benefitów.

Bogdan

Jak wygląda ta nauka języka angielskiego? Lekcje są raz, dwa razy w tygodniu?

Na wszystkie.

Uzupełniłem tylko Twoją wypowiedź o brakujące informacje. Skoro jest tak w większości firm, to dlaczego odbierasz to co napisałem jako "żale" lub negatywną opinię? Dziwne zachowanie. Mogę też dodać, że lekcje angielskiego od niedawna się pojawiły. W momencie pisania przez Ciebie opinii, jeszcze ich nie było. Lekcje są raz w tygodniu.

@Andrzej

Może dlatego, że to Ty wprowadzasz ludzi w błąd, nie pisząc całej prawdy. " Dopowiadając do wypowiedzi poprzednika, bo brakuje kilku ważnych informacji: luxmed, multisport, ubezpieczenie, są opcjonalne i opłacane z kieszeni pracownika." - to Twoje słowa.

JJ

jest ok

No dobrze są częściowo opłacane z kieszeni pracownika. Teraz jest pełna informacja. Już się nie denerwuj :)

Pracujący Nowy wpis

Zarzucasz innym którzy piszą o otrzymywanych benefitach że wprowadzają innych w błąd sam/sama dodając w ciągu 2 minut, 1 wpis jako Matylda, drugi jako Paulina sam/sama wprowadzając innych w błąd, udając 2 różne osoby. Odnosząc się do meritum, jeśli dostajesz "tylko pensje" i ta pensja Ci nie odpowiada to dlaczego nie zmienisz firmy na taką która da Ci taką pensję która spełni oczekiwania.

Czy w Grupa iCEA S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Witam! Zazwyczaj podczas okresu próbnego podpisujemy UOP, bądź inną dogodną dla kandydata formę w tym UZ lub B2B. Pozdrawiamy.

Doradca Klienta

Bardzo pozytywnie wspominam rozmowę o prace w iCEA, była ona przeprowadzona w sposób profesjonalny, jednak nie nazbyt formalny, co pozwoliło mi czuć się komfortowo Rekrutujący zapytał mnie o moje poprzednie doświadczenie w handlu oraz zakres obowiązków na poprzednich stanowiskach pracy. Dodatkowo pojawiły się pytania w stylu rozwiązania problemu, np. "jak by Pan napisał mail do klienta który...", "co by Pan odpowiedział klientowi który..." oraz pytanie, które lekko zbiło mnie z tropu, czyli "Jaka jest Pana definicja call center?", jak się później okazało, było to zgrabne wprowadzenie do tego na jakiej zasadzie działa dział handlowy firmy iCEA i że absolutnie NIE jest to call center (z definicji do której doszliśmy wspólnie, czyli wykonywania setek połączeń dziennie jak robot). Na tym etapie rozmowy dowiedziałem się jak wygląda standardowy dzień pracy handlowca, jak wygląda zakres obowiązków oraz jak wyglądają pierwsze dni pracy, czyli szkolenie, obserwowanie rozmów doświadczonych pracowników itp. Następnie zostałem zapytany o moje oczekiwania finansowe oraz poinformowany jak to wygląda w iCEA, faktycznie dział handlowy opiera się w głównej mierze na prowizji od sprzedaży, natomiast tak to wygląda w życiu, piekarz również nie zarabia na pieczeniu a na sprzedaży chleba. W związku z tym, że była to końcowa faza rozmowy, faktycznie po temacie finansów, rekrutujący zapytał mnie, czy mam jeszcze jakieś pytania, poinformował mnie, że o wyniku rozmowy zostanę powiadomiony w przeciągu tygodnia, a następnie zakończyliśmy to spotkanie.

"Jaka jest Pana definicja call center?"

Jak wygląda praca zdalna w dziale kadr i płac? Czy jest możliwa? I jakieś opinie o pracy w tym dziale? Na jakie mniej więcej wynagrodzenie można liczyć?

@Kandydat

Zapraszamy do kontaktu z działem HR - kariera@grupa-icea.pl

Alina

Cześć Customer Success Specialist - w ofercie jest praca hybrydowa. Chciałabym dopytać ile dni przypada na pracę biurowa, a ile na zdalną?

@Alina

Zapraszamy do kontaktu z działem HR - kariera@grupa-icea.pl

x

Dział kadr i płac - jak wygląda możliwość pracy zdalnej?

Życzę Ci znalezienia takiego pracodawcy który pozwoli na pisanie do pracowników swojego partnera biznesowego "wypi..." w jakichkolwiek otwartych czy zamkniętych grupach. Tu wszyscy poważnie podchodzą do wszelkich zgłoszeń i z tego co znam tą branżę to z każdej firmy byś wyleciał. Nikt nie pozwoli sobie na współpracę z kimś kto zachowuje się na tak niskim poziomie. To po prostu wstyd, tylko za młody jesteś by to zrozumieć, czego dowodem jest ten wpis w którym z mojej perspektywy doszło do "samozaorania". Brawo iCEA, brawo 0 tolerancji dla chamstwa i hejtu w sieci.

K

No i co się dziwisz. W firmie nie ma miejsca dla takich gagatków :)

Nie rozumiem po co pisałeś tę opinię. Nikt nie jest na tyle naiwny aby uwierzyć że zostałeś zwolniony za "wulgaryzm".

Elżbieta

Szukam informacji o pracy Doradcy Handlowego. Jestem ciekawa jaka jest droga rozwoju? Można jakoś awansować w strukturach firmy? Są dostępne potem jakieś lepsze stanowiska?

@Elżbieta

W Grupa iCEA każdy ma ułożoną indywidualną ścieżkę rozwoju w zależności od cech osobistych i chęci rozwoju. W związku z kompleksowym podejściem do potrzeb klienta online mamy stanowisko New Business Manager. Awans może odbywać się na różnych szczeblach, zarówno poziomo jak i pionowo. Może dotyczyć np. rodzaju obsługiwanych klientów, awansu na Team Leadera czy Managera zespołu.

Polecam firmę jako pracodawcę nastawionego na potrzeby pracowników. Już jakiś czas pracuję w tej firmie, kiedyś pracowałem w inne agencji i plusów widzę mnóstwo. Przede wszystkim od początku bardzo rzetelnie podchodzą do rekrutacji, są otwarci na rozmowy i szanują potrzeby pracownika. Samo wejście w organizację to przyjemność, ludzie tutaj pracują z chlodną głową, skupieni na rozwoju i Kliencie. Firma na lata. Wielke 5/5 Iceo, oby tak dalej. Polecam rekrutować.

Anuszka

Czy praca w Grupie iCEA i spółkach do niej należących odbywa się tylko od poniedziałku do piątku czy również w weekendy?

@Anuszka

Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Poszukujący z doświadczeniem

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik (widełki podstawa) + premia (mediana) w obszarze doradztwa? Krótko mówiąc, ile mogę zarobić mając doświadczenie i dobre wyniki utrzymaniowe i dosprzedazowe?

@Poszukujący z doświadczeniem

Cześć, a o jakie konkretnie stanowisko pytasz ?

@Poszukujący z doświadczeniem

Zapraszamy do rozmowy z naszym HR Managerem. Prosimy o złożenie swojej aplikacji lub napisanie e-maila na adres kariera@grupa-icea.pl

Magda

Dobra atmosfera, szkolenie wewnętrzne, nawał pracy, ale w ogólnym rozrachunku jestem mocno na tak.

Wiktoria
@Magda

A jak wyglądało szkolenie wewnętrzne? Trwało dzień czy dłużej i jak było rozliczane? Normalnie jak dzień pracy?

@Wiktoria

Szkolenia zależą głównie od działu i jego menadżera. Jedne działy są bardziej rozbudowane i posiadają lepszy system szkoleń, a w innych coś Ci tam pokażą i resztę musisz ogarnąć sama lub na przykład dostaniesz osobę-mentora która będzie odpowiadała na Twoje pytania. Z tego co wiem wszystkie szkolenia odbywają się już w ramach zatrudnienia, nie słyszałem żeby gdzieś robili jakieś "bezpłatne szkolenia".

@Wiktoria

Szkolenie uzależnione jest od stanowiska. Rozpoczyna się od 1 dnia pracy, więc jest traktowane jako normalny dzień pracy, za które przysługuje wynagrodzenie.

Łukasz

Porządna firma

Jestem u tego pracodawcy już kilka miesięcy i muszę śmiało potwierdzić, ze atmosfera Panująca w firmie, a dzięki temu jakość pracy i dnia są na fantastycznym poziomie. Niezależnie o pozycji w hierarchii oraz ilości lat doświadczenia nikt się nie wywyższa, nie traktuje innych z góry, każdy jest szczerze uśmiechnięty i pomocny.

Sympatyczny pracodawca, spoko zarobki, rozwój.

Zadowolony Pracownik

Od kilku miesięcy pracuję w firmie i mogę teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto było zmienić pracę. Profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna na początku, jasno określone cele i zadania. Przedstawiona ścieżka kariery i na jakie benefity mogę liczyć, a trochę ich jest. Po 3 miesiącach pracy otrzymałam znaczną podwyżkę, czym byłam mile zaskoczona, ponieważ kompletnie się jej nie spodziewałam. W iCEA panuje świetna atmosfera, ludzie są życzliwi i skorzy do pomocy. Chill-roomy tętnią życiem na przerwach, widać, że ludzie chcą spędzać ze sobą czas. Bardzo dużo osób przyszło do nas z firm konkurencyjnych i tak samo jak Ja chwalą sobie tą zmianę. Fajnie mieć świadomość, że jest się częścią firmy, która cały czas pnie się w górę.

Bartisz

Moje doświadczenia od kuchni są bardzo dobre, świetna atmosfera, dbałość i jakość obsługi i klienta. Ciągły rozwój na każdym polu i pracowniczym i proklienckim.

@Bartisz

Super

Jakie godziny pracy obowiązują w Grupa iCEA S.A.?

godziny pracy – 7.00/9.00 – 15.00/17.00,

RAFSOFT

Kolejna firma która zamiast pozycjonowaniem zajmuje się zatrudnianiem osób do sporządzania niekorzystnych umów.

Zostaw merytoryczną opinię o ICEA S.A - Poznań

• Jak się pracuje w ICEA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy ICEA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICEA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICEA S.A?

Kandydaci do pracy w ICEA S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICEA S.A