Opinie o Zaps Fashion Group w Rzgów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zaps Fashion Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zaps Fashion Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaps Fashion Group w Rzgów

Jak wygląda ścieżka kariery w Zaps Fashion Group? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zaps Fashion Group?

ET Nowy wpis

Nie, nie radzę nawet składać papierów

Blanka7 Nowy wpis

Jaka panuje atmosfera pracy w biurze?

Alexxx

Prawo pracy w tej firmie nie istnieję.

@Alexxx

Widzę, że jak było wieki temu tak i nadal jest. Mobbing pewnie nadal na porządku dziennym (na każdym dziale - może mniej w biurze)... Pani Katarzyna i Armina powinny być dawno za takie praktyki ukarane. Także LUDZIE !!! Nie bójcie się zbierać dowodów i do sądu!!! Teraz już jest znacznie łatwiej, bo i prawo jest po waszej stronie.

Czy po rozmowie w Zaps Fashion Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Elektromechanik w dziale UR
Rzgów
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. kadr i płac
Rzgów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Edyta

@adiPiszesz, że jest to praca sezonowa. Jednak chyba nie dla wszystkich? Firma zapewne posiada stały zespół pracowników. Możesz powiedzieć kiedy są te okresy, gdy zatrudniani są dodatkowi pracownicy? Możesz też powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda praca w Zaps Fashion Group?

portłódź
@Edyta

edyta ty w przerwie śniadaniowej te bzdety tu wypisujesz

adi

Praca tylko sezonowa, po jak nie ma co "zajęcia" w firmie po prostu ci dziękują (um. zl).

Edyta

@masa @jeja jeśli zniknęły jakieś komentarze, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu.

jeja

Kiedyś było dużo opinii (nieprzychylnych) na temat tej firmy... Dziwnym trafem zniknęły. Ciekawe jakim cudem? :D

masa
@jeja

to nie pierwszy raz zniknęły i pewnie nie ostatni

ania98

to jest ekskluzywna odzież damska więc mają prawo wymagać ekspertów do pracy, wcale mnie to nie dziwi

Ola

Witam, zauważyłam ogłoszenie na pracuj.pl na stanowisko samodzielnej księgowej, byłabym zainteresowana ofertą gdyby nie to, że jest bardzo dużo wyszczególnionych pozycji, które są wymagane, wszystkich wymogów nie spełniam, czy jest szansa wysyłać CV? Czy jest szansa otrzymania pracy i uzupełnienia braków ?

kiki

większych bredni nie czytałam

Zostaw merytoryczną opinię o Zaps Fashion Group - Rzgów

• Jak się pracuje w Zaps Fashion Group?

Zobacz opinie na temat firmy Zaps Fashion Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zaps Fashion Group